Skorpionica, 17 listopada - Kobieta

Skorpionica, 17 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta skorpion urodzona dnia 17 11 to osoba wierna, potrafi być najlepszym kolegą dostępnym w zmartwieniach, do związków podchodzi bardzo serio, aczkolwiek nieraz w swojej ofiarności dochodzi aż do pompatyczności. Jest to jednostka uczuciowa, nie obawia się afektowanych uniesień, nie pokłada ufności w matematycznym trybie usuwania przeciwności, zatem jej życie jest gwałtowne i niesforne. To człowiek nietowarzyski, ubóstwia bujać w obłokach, w swoich własnych myślach, chętnie poświęca się niekonwencjonalnym zainteresowaniom, lecz tłum częstokroć bez reszty ją rozprasza. Charakteryzuje się cierpliwością, w zamierzchłych wiekach umiałaby być kopistą notującym zakurzonych książkach, umie bacznie przysłuchiwać się czyimś historiom i potrafi zrealizować sprawy niezwykle nieatrakcyjne dla normalnych osób. Znamionuje się opiekuńczością, umie nadstawiać głowy za przyjaciół i nie pociągają jej władza i hołdy, toteż często dokucza jej niedostatek prozaicznej, życiowej praktyczności. To osobnik niekonsekwentny, jej poglądy i postawy częstokroć są niejednoznaczne i potrafi uaktualniać strategiczne przekonania codziennie, dlatego niezmiernie ciężko zaczyna się z nią negocjacje. Cechuje się konsekwencją, wykazuje samodyscyplinę i determinację, problemy nie umieją łatwo jej zrazić, jednak czasem przesadnie upiera się przy poprzednio stworzonych koncepcjach.
Charakteryzuje się uduchowieniem, jest wyczulona na cudze odczucia i trudności i jej wytwory potrafią bardzo poruszać, a zatem istotne jest dla niej wyszukanie miłośników dla swoich dzieł. Znamionuje się ostrożnością, stroni od nieroztropnych aktywności, bierze pod uwagę przeróżne harmonogramy działań oraz nie darzy zaufaniem konceptów wykonanych byle jak. Bywa osobą nietolerancyjną, denerwują ją ludzie o odrębnych światopoglądach, dowolną sprzeczność stanowiska uznaje za agresję, a więc momentalnie zniechęca do siebie inne osoby. To osobnik kompromisowy, nie boi się zagadnień nowatorskich i różniących się od przedtem doświadczonych i osób odmiennych i dziwnych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, więc jest działaczem filantropijnym zabiegającym o wolność ludzi represjonowanych. Charakteryzuje się pasywnością, odkłada jakiekolwiek rzeczy do momentu, aż druga osoba podejmie decyzję, dopomagając jej ciągle radować się swoimi rozważaniami. To osobnik samodzielny, postanowienia obiera na bazie osobistych przemyśleń, zatem bezsensem jest sądzenie, iż będzie liczyła się z twoimi nakazami i ograniczeniami. Lubi zachowywać się stanowczo, doskonale pojmuje swoje oczekiwania, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie zrzeka się ucieleśniania długofalowych przedsięwzięć dla doraźnego i iluzorycznego komfortu. To człowiek flegmatyczny, jawi się całkowicie wyluzowaną, do własnych zadań odnosi się tak, jakby dysponowała na załatwienie wszelkich spraw całym stuleciem. Cechuje się posępnością, naturalne czarnowidztwo autentycznie gmatwa jej egzystencję, wiodąc ją często do absolutnie bezsensownego niepowodzenia i owocując niespodziewanym porzucaniem działań przed końcem.

Pozostałe określenia prawidłowo określające przedstawianą jednostkę to również: filozoficzny, samotniczy, obłąkany, przyjazny, przekorny, dobroczynny, leniwy, humorzasty, bałaganiarski, ufny, niezawodny, humanitarny, pomylony, afektowany, sprytny, próżny, roztrzepany, namiętny, punktualny, szlachetny oraz bezczynny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: chirurg, dentysta, lekarz, technik, informatyk, farmaceuta, architekt, chemik, budowlaniec, urbanista, fizyk, ortopeda, inżynier, webmaster, anestezjolog i programista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.