Skorpionica, 16 listopada - Kobieta

Skorpionica, 16 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna pani skorpion, która przyszła na świat dnia 16 11, częstokroć bywa niestała, często nie wystarcza jej konsekwencji i ciężko jest jej trzymać się obranych zobowiązań, częstokroć chwyta się rozlicznych prac. Często bywa empatyczna, wierzy tarotowi, nie ceni kultury naukowej, więc wszechobecna industrializacja częstokroć jest dla niej prawdziwą męką. Cechuje się systematycznością, konsekwentnie podąża do mety, przeszkody nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak często nie umie improwizować w wymagających tego okolicznościach. Jest to jednostka troskliwa, hojnie obdarza przyjaciół w swojej okolicy i jest niepoprawnym idealistą, a zatem może rozczarować w zwarciu z surowym życiem. Charakteryzuje się szczerością, jest odpowiedzialnym i sumiennym podkomendnym, uczciwość w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą bezdyskusyjną, ale jej wrodzona praworządność potrafi owocować przypływami antypatii. Znamionuje się nietowarzyskością, jest regionalnym filozofem zdystansowanym od rzeczywistości, chętnie poświęca się osobliwym zamiłowaniom, jednakże tłum częstokroć bezgranicznie ją peszy. Jest to człowiek wytrwały, na studiach często zdobywa dobre oceny, umie uważnie czekać na właściwą okazję i potrafi być wyrozumiałym i otwartym towarzyszem.
Jest to osoba ksenofobiczna, życzy sobie precyzyjnej realizacji swoich zarządzeń, na całym świecie wyłącznie ona rozumie rzeczy należycie, dlatego momentalnie zniechęca do siebie pozostałych ludzi. Cechuje się dalekowzrocznością, wystrzega się pośpiesznych działań, tworzy roztropne harmonogramy oraz nie ufa konceptom napisanym na kolanie. Znamionuje się samodzielnością, nie cierpi jakichkolwiek zasad i barier, toteż zawiedzie cię zakładanie, iż będzie poważała twoje zakazy i pouczenia. Charakteryzuje się zdecydowaniem, konkretnie i precyzyjnie manifestuje swoje pragnienia, nie odczuwa oporu przed destrukcją dotychczasowego ładu oraz z radością odbiera wszelkie pomyślne innowacje w otoczeniu. To osobnik posępny, w każdym wypadku gryzie ją powątpiewanie odnośnie zasadności wykonywanych ruchów, doprowadzając ją częstokroć do zupełnie bezsensownej porażki i potęgując groźbę nowych przegranych. To jednostka flegmatyczna, wykonanie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niej nierealna operacja, umie wykroczyć poza każdy dopuszczalny plan czasowy, jakby w ogóle nie zabiegała o finisz swoich prac. Bywa bierna, cacka się czekając, aż ktoś inny znajdzie rozwiązanie problemu, dostarczając jej wolności od obowiązków. Bywa człowiekiem religijnym, zazwyczaj jest istotnie wrażliwsza niż większa część zbiorowości i w zwięzłym wystąpieniu potrafi zmieścić mrowie emocji, a więc podstawowe jest dla niej posiadanie miłośników dla własnych wytworów. Jest to jednostka tolerancyjna, umie kumplować z osobami o niezwykle różniących się przekonaniach i ludzi niepodobnych i niekonwencjonalnych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, zatem nie znosi u współpracowników jedynie niedoboru szacunku dla innych.

Pozostałe określenia właściwie opisujące niniejszego osobnika to także: czujny, sarkastyczny, neurotyczny, uroczy, próżny, filozoficzny, pożądliwy, natchniony, uprzejmy, roztropny, podejrzliwy, nietaktowny, skąpy, przekorny, roztrzepany, bałaganiarski, marzycielski, sprytny, bezbarwny, wiarygodny, nieuprzejmy, ostry, bezczynny oraz humanitarny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: budowlaniec, webmaster, fizyk, informatyk, urbanista, architekt, inżynier, programista, farmaceuta, anestezjolog, chirurg i chemik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson David - (1937-) - polityk kanadyjski.
 • Anisimow Nikołaj P - (1896-1981) - generał radziecki.
 • Baird Sharon - (1943-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Carlton Vanessa - (1980-) - amerykańska piosenkarka, pianistka.
 • Cohen Albert - (1895-1981) - pisarz szwajcarski.
 • Cordero Roque - (1917-2008) - kompozytor panamski.
 • Ferrara Cony - (1982-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hadžić Anel - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manesh Marshall - (1950-) - aktor amerykański.
 • Matilla Javier - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monaghan Cameron - (1993-) - aktor amerykański.
 • Moore Jessica - (1990-) - australijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Perry Jeff - (1955-) - aktor amerykański.
 • Ross John Jones - (1831-1901) - kanadyjski lekarz, polityk.
 • Schruff Julia - (1982-) - niemiecka sportowiec, tenis ziemny.
 • Stanley Wendell - (1904-1971) - biochemik amerykański.
 • Stelmasiak Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szmit Adam - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Virgin Vanessa - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.