Skorpionica, 10 listopada - Kobieta

Skorpionica, 10 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Skorpionka, która urodziła się w dniu 10 11, jest to człowiek zorganizowany, umie doprowadzić swoje plany do szczęśliwego końca, pracuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak niekiedy nadmiernie obstaje za uprzednio opracowanymi projektami. Bywa osobnikiem niestałym, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i ciężko jest jej upierać się przy powziętych decyzjach, a zatem niezwykle marnie spełnia się jako opiekun lub belfer. Jest to osoba altruistyczna, realizuje się w działalności filantropijnej i nie zajmują jej rozgłos i wpływy, a więc często gnębi ją brak zwyczajnego, trywialnego realizmu. Uwielbia zachowywać się empatycznie, prędzej przekonuje ją szósty zmysł niż rozum, nie przepada za kulturą matematyczną, toteż dzisiejsza rzeczywistość częstokroć nie odpowiada jej. To jednostka introwertyczna, jej prywatna dusza potrafi być dla niej bezkresnym i ogromnym światem, umie poświęcić cały dzień nietypowym zajęciom, jednakże tłum często całkowicie ją onieśmiela. Charakteryzuje się cierpliwością, umie uważnie przysłuchiwać się ludzkim gawędom, w szkole częstokroć zdobywa pierwszorzędne lokaty i nieustępliwość pomaga jej dojrzeć związki niezauważalne dla innych ludzi. To osoba lojalna, kompani są dla niej bardzo cenni, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, lecz jej wrodzona praworządność potrafi być powodem erupcji antypatii.
Jest to osobnik zaradny, naprawdę kocha zupełną autonomię decydowania, dlatego niech ci nie jawi się, iż podporządkuje się komuś bez konfrontacji. Bywa człowiekiem pobożnym, ma wrażliwy i niezmiernie empatyczny umysł i jej wytwory umieją niezwykle pobudzać, więc często jest mistrzem mentalnym dla innych. Jest to osobnik flegmatyczny, ślimak to przy niej prawdziwe ucieleśnienie żywiołowości, do własnych zadań odnosi się tak, jakby świetnie spędzała czas przy takim marnotrawieniu żywota. Cechuje się przezornością, wystrzega się pochopnych aktywności, skrupulatnie komponuje wszelkie manewry oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi z wolna, ale konsekwentnie. Jest to jednostka posępna, naturalne czarnowidztwo autentycznie komplikuje jej egzystencję, skutkując trwonieniem jej talentu i powodując gwałtowne wycofywanie się przed dotarciem do mety. To osoba kompromisowa, potrafi przestawać z ludźmi o wielce różnych przekonaniach i raduje ją różność otoczenia i wspólników, zatem dokłada starań, by stronić od stukniętych fanatyków zajętych szerzeniem jedynie słusznych idei. Znamionuje się nietolerancją, jest święcie przekonana o osobistej nieomylności, jej partnerzy muszą oceniać wszystko w taki sam sposób jak ona, a zatem częstokroć toczy potyczki z kolegami. Jest to jednostka stanowcza, zmierza do celu bez bezsensownych wahań, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie rezygnuje z wdrażania długofalowych koncepcji dla tymczasowego i pozornego udogodnienia. Lubi zachowywać się pasywnie, żyje w bezwolnym niezdecydowaniu, aż ktoś drugi znajdzie rozwiązanie problemu, pozwalając jej nie martwić się niczym.

Pozostałe określenia kapitalnie ukazujące opisywanego człowieka to też: przekorny, bezładny, wiarygodny, przyjacielski, leniwy, przeczulony, nieugięty, buntowniczy, namiętny, wielkoduszny, afektowany, poważny, ciepły, tępy, roztrzepany, refleksyjny, filozoficzny, skąpy, tyrański, nieuprzejmy, szlachetny, nieufny, podejrzliwy i solidny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: ortopeda, architekt, technik, anestezjolog, programista, farmaceuta, urbanista, lekarz, chirurg, inżynier, chemik, budowlaniec oraz webmaster.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.