Skorpionica, 01 listopada - Kobieta

Skorpionica, 01 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta skorpion, która przyszła na świat dnia 1 11, jest to osobnik szczery, jest rzetelnym i sumiennym pracownikiem, jest niezmiernie szanowana przez kolegów, jednak jej spontaniczna prawość umie być przyczyną wybuchów antypatii. Znamionuje się cierpliwością, umie cierpliwie zagłębiać się w ludzkie opowieści, nieustępliwość w kroczeniu do finału częstokroć pomaga jej osiągnąć dostatek i w ogólniau często osiąga dobre wyniki. Jest to osoba altruistyczna, potrafi nadstawiać grzbietu za innych ludzi i nie ma pojęcia, co to pazerność, zatem bywa uznawana za głuptaka. To jednostka zamknięta, uwielbia przebywać, w swoich indywidualnych marzeniach, ochoczo poświęca się hermetycznym hobby, jednakże tłum częstokroć bezgranicznie ją onieśmiela. To osobnik metodyczny, umie rozsądnie gospodarować swoimi zasobami, przeciwności nie potrafią szybko jej zdeprymować, jednak marnie wytrzymuje żywiołowo przeobrażające się okoliczności. Bywa wrażliwa, pokłada ufność w tarocie, nie docenia czysto rozumnej strategii, a zatem dzisiejsze otoczenie często nie odpowiada jej. Częstokroć bywa niezdecydowana, często nie starcza jej hartu ducha i częściej niż to wskazane zmienia osąd odnośnie celu swojego działania, częstokroć drażni swoich wspólników.
Cechuje się nietolerancją, walczy z każdym uważającym odmiennie, dowolną sprzeczność stanowiska uznaje za akt wrogości, więc momentalnie zraża do siebie normalne osoby. Charakteryzuje się stanowczością, w realizacji własnych zamierzeń umie być niezwykle zorganizowana, czasem aż brutalna, chętnie urzeczywistnia ogromne reformy i przewroty oraz nie stroni od wszczynania zwad. Jest to człowiek samodzielny, nie cierpi jakichkolwiek restrykcji i norm, dlatego niech ci nie roi się, iż będzie poważała twoje pouczenia i zakazy. To osobnik flegmatyczny, zdaje się zupełnie zrelaksowaną, do swoich zleceń ustosunkowuje się tak, jakby bardzo dobrze spędzała czas przy takim traceniu życia. Znamionuje się pobożnością, posiada twórcze i bardzo empatyczne psyche i w lapidarnym wystąpieniu potrafi ująć morze uniesień, a więc najistotniejsze jest dla niej istnienie widzów dla własnych prac. To jednostka rozważna, podejmuje próby, by nie zachowywać się odruchowo, wnikliwie analizuje istniejące antycypacje i statystyki oraz nie polega na pomysłach wykonanych niestarannie. Cechuje się kompromisowością, ochoczo czerpie wiedzę o niekonwencjonalnych i fascynujących sprawach i osób różnych i obcych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, toteż jest organizatorem dobroczynnym starającym się o swobodę osób nękanych. Jest to człowiek pesymistyczny, wszelką jej działalność krępuje permanentny niedobór pewności siebie, wywołując u niej często nieświadome niszczenie swojej roboty oraz odbierając jej entuzjazm niezbędny do dokończenia rozgrzebanych przedsięwzięć. Bywa pasywna, cacka się w oczekiwaniu, aż ktoś drugi rozwiąże problem, zwalniając ją od rozterek.

Pozostałe atrybuty kapitalnie obrazujące tego osobnika to także: ciepły, podejrzliwy, łaskawy, nieufny, zgryźliwy, wiarygodny, solidny, miłosierny, przyjazny, ufny, surowy, roztargniony, oryginalny, obłąkany, próżny, indywidualistyczny, perfidny, idealistyczny, tyrański, nieuprzejmy, gospodarny, neurotyczny i bałaganiarski.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: architekt, webmaster, ortopeda, chemik, urbanista, informatyk, programista, technik, chirurg, fizyk, lekarz, anestezjolog, dentysta, inżynier, farmaceuta oraz budowlaniec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Berlin Jeannie - (1949-) - aktorka amerykańska.
 • Burch Frederick Whitmore - (1893-1977) - generał brytyjski.
 • Canova Antonio - (1757-1822) - włoski rzeźbiarz, rysownik, malarz, architekt.
 • Chobrzyński Karol Jan Piotr - (1809-1883) - inżynier kolejowy, działacz emigracyjny.
 • Crane Stephen - (1871-1900) - amerykański pisarz, dziennikarz.
 • Ćwikliński Jarosław - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dudić Milan - (1979-) - serbski sportowiec, piłka nożna.
 • Ferrara Manuel - (1975-) - aktor francuski.
 • Galdeano Igor González de - (1973-) - hiszpański sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Grigorjew Andriej A - (1883-1968) - geograf rosyjski.
 • Janicki Sławomir - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jay Ginger - (1942-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Jenek Leszek - (1969-) - artysta kabaretowy.
 • Kilpatrick James - (1920-2010) - dziennikarz amerykański.
 • Laughlin Robert B - (1950-) - fizyk amerykański.
 • Legat Arthur - (1898-1960) - belgijski kierowca wyścigowy.
 • Ouaddou Abdeslam - (1978-) - marokański sportowiec, piłka nożna.
 • Renard Colette - (1924-) - francuska aktorka, piosenkarka.
 • Romanek Andrzej - (1967-) - radca prawny, polityk.
 • Stegger Karl - (1913-1980) - aktor duński.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.