Skorpionica, 31 października - Kobieta

Skorpionica, 31 października - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta skorpion, która urodziła się dnia 31 10, to jednostka cierpliwa, determinacja pozwala jej spostrzec zależności niewidoczne dla pozostałych osób, częstokroć ekscytuje ją wędkowanie i umie cierpliwie zagłębiać się w cudze historie. Bywa zmienna, nie potrafi trwać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i ciężko jest jej trzymać się wybranych decyzji, a więc niezwykle źle radzi sobie jako głowa rodu lub pedagog. Jest to człowiek altruistyczny, rozrzutnie wspiera przyjaciół we własnym środowisku i jest niepoprawnym marzycielem, więc może zawieść w kontakcie z surową rzeczywistością. Bywa wrażliwa, w większym stopniu przekonuje ją serce niźli myślenie, nie współpracuje ze światem maszyn liczących, dlatego dzisiejsze otoczenie często nie podoba się jej. Jest to osobnik introwertyczny, częstokroć jest introwertykiem, chętnie zajmuje się rzadkimi hobby, aczkolwiek tłum często zupełnie ją konsternuje. To jednostka wierna, jest bardzo dbała w stosunku do swojego partnera, usiłuje zachowywać się właściwie do swoich przekonań, ale czasem w swojej ofiarności posuwa się aż do braku powagi. Znamionuje się metodycznością, umie dociągnąć swoje plany do szczęśliwego ukończenia, działa w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak słabo wytrzymuje szybko zmieniające się sytuacje.
Jest to człowiek powolny, zamknięcie czegokolwiek na czas to dla niej niemożliwa sprawa, zachowuje się tak, jakby w ogóle nie dbała o wykonanie swoich działań. To osoba ksenofobiczna, denerwują ją ludzie o niezależnych światopoglądach, na całej całej planecie jedynie ona postrzega rzeczy należycie, toteż potrafi znaleźć porozumienie wyłącznie z podobnym do niej fanatykiem. Jest to osoba posępna, zawsze gryzie ją rozterka odnośnie słuszności wdrażanych ruchów, owocując marnowaniem jej zdolności oraz zabierając jej dynamizm nieodzowny do finalizacji rozpoczętych inicjatyw. To jednostka zaradna, postanowienia obiera na podłożu osobistych przemyśleń, a zatem rozczaruje cię spodziewanie się, iż wykona przedstawione jej przykazania. Charakteryzuje się bezwolnością, pozostaje w apatycznym wahaniu, aż drugi człowiek przedsięweźmie werdykt, pomagając jej nie przejmować się niczym. Jest to jednostka pobożna, niezmiernie pobudzają ją kłopoty innych osób i jest niezwykle utalentowana artystycznie bądź literacko, zatem częstokroć bywa opiekunem mentalnym dla innych. To osobnik rozważny, to ostrożny i ambitny zarządca, układa wymyślne projekty oraz dąży ku dostatkowi powoli, lecz systematycznie. To człowiek kompromisowy, nie obawia się zagadnień nowych i różnych od już przyswojonych i jednostek różniących się i egzotycznych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, dlatego nie znosi u kompanów tylko niedostatku szacunku dla innych. To osoba silna, na ogół pracuje bystro i energicznie, umie wydębić zrealizowanie zarządzonych zaleceń oraz nie boi się zaczynania zatargów.

Pozostałe określenia odpowiednio wyrażające tego osobnika to też: utalentowany, afektowany, tyrański, bałaganiarski, czuły, bezczynny, skąpy, wyemancypowany, gospodarny, podejrzliwy, punktualny, buntowniczy, marzycielski, miłosierny, pożądliwy, zagubiony, idealistyczny, seksowny, wiarygodny, snobistyczny, dobroczynny, przyjazny, sarkastyczny, bałaganiarski i nieugięty.
Zawodami, w których doskonale będzie działał, są: informatyk, dentysta, technik, chirurg, lekarz, architekt, farmaceuta, inżynier, anestezjolog, chemik, budowlaniec, urbanista, fizyk, programista oraz webmaster.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Castello Willy - (1910-1953) - aktor holenderski.
 • Duchovny Madelaine West - (1999-) - córka Davida Duchovnego i Téi Leoni.
 • Faron Katarzyna Celestyna - (1913-) - zakonnica Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP w Starej Wsi.
 • Flourens Pierre Marie Jean - (1794-1867) - francuski fizjolog, anatom.
 • Hopfer Tomasz - (1935-1982) - sportowiec, lekkoatletyka, dziennikarz sportowy.
 • Kalisz Tomasz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Klemensiewicz Zymunt Aleksander - (1886-1963) - fizyk, fizykochemik, alpinista, fotograf.
 • Kobart Ruth - (1924-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Kozłowski Robert - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leonard Jack E - (1911-1973) - amerykański aktor komediowy.
 • Leśniewski Marek - (1963-) - sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Luckinbill Thad - (1975-) - aktor amerykański.
 • Matyjaszek Przemysław - (1978-) - sportowiec, judo.
 • Morrell David - (1943-) - pisarz kanadyjski.
 • Pétain Henri Philippe - (1856-1951) - francuski dowódca wojskowy, marszałek Francji, polityk.
 • Snow Eric - (1973-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Spitteler Carl - (1845-1924) - pisarz szwajcarski.
 • Szewczyk Wiesław - (1929-1994) - aktor, lalkarz.
 • Thanisch Jennifer - (1964-) - aktorka angielska.
 • Vejar Harry J - (1889-1968) - aktor amerykański.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.