Skorpionica, 30 października - Kobieta

Skorpionica, 30 października - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna pani skorpion, która urodziła się dnia 30 10, znamionuje się wytrwałością, często jest idealnym wychowawcą, na studiach częstokroć osiąga pierwszorzędne noty i cierpliwość w kroczeniu do finału często pomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt. To osoba altruistyczna, bawi ją dostarczanie radości kolegom i bardziej ceni koleżeństwo aniżeli bogactwo, a więc ma szansę rozczarować w starciu z bezwzględną rzeczywistością. Jest to jednostka emocjonalna, prędzej przekonuje ją szósty zmysł niźli intelekt, nie współdziała z cywilizacją urządzeń technicznych, więc częstokroć wolałaby przyjść na świat o setki lat temu. Lubi zachowywać się konsekwentnie, ukazuje upór i dyscyplinę, przeszkody nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak potrafi być nadmiernie oficjalna w zaskakujących okolicznościach. Jest to osobnik lojalny, towarzysze są dla niej niezmiernie istotni, próbuje zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, aczkolwiek jej spontaniczna prawość umie być przyczyną wybuchów awersji. Jest to człowiek niezdecydowany, jej postawy i przeświadczenia często są niespójne i częstokroć nie potrafi skończyć rozpoczętych spraw, a zatem niezwykle słabo sprawdza się jako głowa rodu lub pedagog. Cechuje się nietowarzyskością, ubóstwia przebywać, w swoich indywidualnych fantazjach, umie poświęcić cały wieczór niezwykłym zajęciom, lecz tłum często totalnie ją onieśmiela.
Jest to osobnik niezależny, nienawidzi jakichkolwiek zasad i restrykcji, toteż niech ci nie roi się, że zrealizuje zaordynowane jej przykazania. Charakteryzuje się tolerancyjnością, ochoczo dokształca się w awangardowych i pasjonujących rzeczach i osób niepodobnych i obcych nie uznaje od razu za niebezpieczeństwo, dlatego stara się stronić od narwanych radykałów zaaferowanych oznajmianiem najsłuszniejszych idei. To jednostka flegmatyczna, jawi się zupełnie wyluzowaną, potrafi wykroczyć poza każdy sensowny harmonogram, jakby rewelacyjnie czuła się przy takim marnowaniu żywota. Częstokroć bywa nietolerancyjna, przeciwstawia się każdemu uważającemu inaczej, dowolną sprzeczność punktu widzenia uważa za napaść, zatem w krótkim czasie zraża do siebie innych ludzi. Jest to osobnik ostrożny, wystrzega się pochopnych działań, konstruuje wymyślne projekty oraz nie pokłada ufności w pomysłach napisanych na kolanie. To osoba stanowcza, w realizacji własnych zamierzeń umie być bardzo zorganizowana, niekiedy nawet grubiańska, nie doznaje niechęci przed unicestwianiem dotychczasowego ładu i nie zrzeka się realizowania dalekosiężnych koncepcji dla przelotnego i zwodniczego komfortu. Często bywa apatyczna, przepuszcza chwilę na bezcelowym psioczeniu, aż sytuacja zostanie wyjaśniona przez innych, dopomagając jej nie ponosić odpowiedzialności. Znamionuje się posępnością, wrodzone czarnowidztwo autentycznie gmatwa jej egzystencję, skutkując traceniem przez nią rozlicznych przydatnych możliwości oraz odbierając jej energię niezbędną do dokończenia rozgrzebanych inicjatyw. Bywa jednostką pobożną, jest otwarta na cudze przeżycia i kłopoty i jej prace potrafią niezmiernie poruszać, a więc częstokroć jest przewodnikiem duchowym dla innych.

Pozostałe cechy adekwatnie portretujące tego człowieka to też: gospodarny, przyzwoity, szczodry, namiętny, czujny, przyjacielski, przyjazny, nietaktowny, oryginalny, wystraszony, introspektywny, solidny, uroczy, afektowany, hałaśliwy, pożądliwy, roztropny, punktualny, nadwrażliwy, obłąkany, oziębły, czuły, idealistyczny, niezawodny, poważny oraz tępy.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: anestezjolog, webmaster, lekarz, ortopeda, farmaceuta, urbanista, chemik, technik, programista i inżynier.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Buchowiec Monika - (1982-) - aktorka.
 • Dębski Kazimierz - (1895-1968) - inżynier, hydrolog, hydrotechnik.
 • Dufour Damien - (1981-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Griswold Claire - (1936-) - aktorka amerykańska.
 • Jonathan Leauba Joseph - (1914-1987) - polityk Lesotho.
 • Kwaśniewski Tomasz - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lockwood Preston - (1912-1996) - aktor angielski.
 • Melikson Maor - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Meredith David Lloyd - (1933-2008) - aktor walijski.
 • Morgenstern Thomas - (1986-) - austriacki skoczek narciarski.
 • Nosal Czesław - (1942-) - psycholog, profesor.
 • Plotnick Jack - (1968-) - aktor amerykański.
 • Soya Carl Erik - (1896-1983) - pisarz duński.
 • Stanek Robert - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sullivan Pat - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zięba Paweł - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.