Skorpionica, 27 października - Kobieta

Skorpionica, 27 października - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna pani skorpion urodzona w dniu 27 10 lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje upór i samodyscyplinę, pracuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak częstokroć brakuje jej pomysłowości pożądanej w nagłych sytuacjach. Jest to człowiek chwiejny, nie umie zdecydować się na jedno stanowisko i trudno jest jej pozostawać przy powziętych zobowiązaniach, a zatem bardzo słabo spełnia się jako rodzic lub belfer. Znamionuje się altruizmem, ekscytuje ją przynoszenie radości innym ludziom i nie ma pojęcia, co to pazerność, toteż bywa uważana za osła. To jednostka nietowarzyska, jej prywatna dusza potrafi być dla niej niezmierzonym i ogromnym światem, umie poświęcić cały dzień dziwacznym czynnościom, ale umieszczona na eksponowanym miejscu gubi dużo ze swojej atrakcyjności. Charakteryzuje się szczerością, kompani są dla niej niezwykle istotni, jest niezmiernie chwalona przez znajomych, lecz często w tym wrodzonym koleżeństwie potrafi nie zatroszczyć się o własne potrzeby. Częstokroć bywa uczuciowa, nie stroni od emocjonalnych porywów, rachunki i równania odrzucają ją, zatem współczesne otoczenie często nie odpowiada jej. Jest to osoba wytrwała, sprawdza się w zawodzie uznanego nauczyciela, częstokroć jest cudownym mentorem i determinacja w dążeniu do mety często dopomaga jej uzyskać dostatek.
Jest to osobnik rozważny, dokłada starań, by nie reagować odruchowo, tworzy roztropne harmonogramy oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, aczkolwiek systematycznie. Jest to człowiek powolny, wszelkie scenariusze funkcjonują dla niej jedynie jako abstrakcja, działa tak, jakby wspaniale czuła się przy takim trwonieniu życia. Bywa jednostką pasywną, z reguły chce czekać, aż ktoś drugi rozwiąże problem, pomagając jej wciąż bawić się swoimi rozważaniami. Jest to osobnik pobożny, dysponuje artystyczną i bardzo otwartą osobowością i jest niezwykle uzdolniona malarsko lub literacko, więc najistotniejsze jest dla niej znalezienie widzów dla własnych wytworów. Bywa jednostką nietolerancyjną, walczy z każdym uważającym inaczej, na całym całym globie wyłącznie ona postrzega rzeczy adekwatnie, a więc migiem zraża do siebie normalne osoby. Cechuje się kompromisowością, nie niepokoją cudze zainteresowania i osobników różniących się i niekonwencjonalnych nie uważa od razu za niebezpieczeństwo, dlatego nie akceptuje u kolegów tylko braku wyrozumiałości. Jest to osoba samodzielna, nienawidzi wykonywania odgórnych dyspozycji, toteż szaleństwem jest uważanie, iż wykona przedstawione jej polecenia. Jest to człowiek ponury, najdrobniejszą jej aktywność hamuje stały deficyt wiary w sukces, sprowadzając ją częstokroć do absolutnie bezsensownego niepowodzenia oraz powodując zaskakujące porzucanie działań przed zakończeniem. Znamionuje się zdecydowaniem, bardzo dobrze rozumie swoje pragnienia, ochoczo rywalizuje z innymi i nie daje się zdezorientować.

Pozostałe cechy celnie wyrażające niniejszego osobnika to również: dobroczynny, oryginalny, wiarygodny, bałaganiarski, łaskawy, przyjazny, seksowny, tchórzliwy, afektowany, tajemniczy, czujny, zagubiony, samotniczy, poważny, histeryczny, roztropny, idealistyczny, szlachetny, pomylony, roztrzepany, ufny, bezbarwny, miłosierny, introspektywny, oziębły, hałaśliwy, bezładny, zgryźliwy, ostry oraz tkliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: lekarz, urbanista, fizyk, architekt, webmaster, chemik, programista, budowlaniec, farmaceuta, technik, informatyk, inżynier, ortopeda, anestezjolog i chirurg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrejew Piotr - (1947-) - reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Downing K K - (1951-) - brytyjski muzyk, gitarzysta.
 • Flora Francesco - (1891-1962) - włoski krytyk, historyk literatury.
 • Kaczmarek Krzysztof - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kaczmarska Małgorzata - (1959-) - aktorka.
 • Kingston Maxine Hong - (1940-) - pisarka amerykańska, pochodzenia chińskiego.
 • Krzywiecki Maciej - (1989-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ming-liang Tsai - (1957-) - reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Onkiewicz Adam - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn Brady - (1984-) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Rappaport Sheeri - (1977-) - aktorka amerykańska.
 • Ringwald Beth - (1964-) - siostra Molly Ringwald.
 • Silver Alexis - (1979-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Sládek Josef Václav - (1845-1912) - poeta czeski.
 • Solska Irena - (1877-) - aktorka, reżyserka, dyrektor teatru.
 • Spencelayh Charles - (1865-1958) - malarz angielski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.