Ryba, 09 marca - Kobieta

Ryba, 09 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba, która urodziła się dnia 9 3, to osoba lękliwa, paralotniarstwo nie jest rekreacją odpowiednią dla tego człowieka, jest strachliwa w obecności nieznajomych osób, chociaż częstokroć potrafi rewelacyjnie spełniać się w sprawach niewymagających zbędnego kozaczenia. Często bywa niewierna, to odważny dyplomata prezentujący jednak skłonność do kombinowania, umie zachowywać się nieuczciwie, toteż nie jest zbytnio chwalona przez swój zespół. Jest to osobnik elastyczny, zacięcie do optymalizacji jest jej niezmiennym atrybutem i pojęcie „niemożliwe” nie egzystuje w jej doktrynie życiowej. Bywa zmienna, częstokroć brakuje jej wytrwałości i ciężko jest jej trzymać się podjętych zobowiązań, często złości swoich kolegów. Jest to jednostka wierna, potrafi być najlepszym kompanem użytecznym w trudnościach, do miłości odnosi się niezwykle na serio, aczkolwiek częstokroć w tej przyrodzonej życzliwości umie zapomnieć osobiste potrzeby. Lubi zachowywać się konsekwentnie, ukazuje samodyscyplinę i cierpliwość, przeciwności nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak często nie starcza jej inicjatywy wskazanej w niespodziewanych okolicznościach. Znamionuje się nietowarzyskością, częstokroć jest odludkiem, ochoczo poświęca się dziwnym zamiłowaniom, jednakże doświadcza kłopotów z inicjowaniem przyjacielskich stosunków z pozostałymi ludźmi. Jest to osoba altruistyczna, ekscytuje ją dostarczanie szczęścia przyjaciołom i nie zaprzątają jej rozgłos i pieniądze, dlatego niekiedy osobiście wymaga ratunku finansowego. Charakteryzuje się wytrwałością, często bawi ją łowienie ryb, umie być pobłażliwym i empatycznym towarzyszem i determinacja pozwala jej dojrzeć korelacje niewidoczne dla innych ludzi. Bywa osobnikiem emocjonalnym, rozwiązań problemów wygląda w czarach i w znakach, nie ceni kultury matematycznej, a zatem wszędobylska mechanizacja częstokroć jest dla niej prawdziwym utrapieniem.
Jest to człowiek opanowany, jest to naturalny urzędas, a więc każdy czas najchętniej spędza na prywatnych przemyśleniach i drażni ją współdziałanie z osobami dynamicznymi. Bywa jednostką nieuważną, jest wiecznie czymś pochłonięta, lecz wybór zwykle uprzedza u niej analizę rzeczy, więc nie urzeczywistnia zazwyczaj doniosłych innowacji i poszukiwań. Często bywa bierna, guzdra się zwlekając, aż ktoś obcy znajdzie rozwiązanie problemu, pomagając jej dalej cieszyć się swoimi myślami. To osoba dalekowzroczna, to przezorny i posiadający duże aspiracje przywódca, analizuje rozliczne scenariusze działań oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi wolno, ale metodycznie. Jest to osobnik posępny, wrodzone czarnowidztwo autentycznie ogranicza jej egzystencję, sprowadzając ją częstokroć do kompletnie niepotrzebnej klęski i potęgując szansę kolejnych porażek. To człowiek rzetelny, to żywy wzór przodownika pracy, jej koncepcje nie kryją dziur, zatem należy doszkalać się od niej ergonomiczności oraz skuteczności. Jest to jednostka ustępliwa, często musi oddawać się realizacji nielubianych przez siebie zajęć, gdyż boi się wdawać się w utarczki z innymi i skonfrontowana z cudzym naporem nie daje rady postawić na swoim. Cechuje się uduchowieniem, potrafi postrzegać zjawiska nieuchwytne dla pozostałych widzów i odczuwa duże pragnienie społecznego wyrażania swoich uczuć, toteż częstokroć jest mentorem mentalnym dla innych.

Inne cechy trafnie portretujące ową osobę to także: nieufny, przewrażliwiony, małomówny, paranoiczny, pomylony, uroczy, napięty, czuły, zepsuty, nerwowy, bezładny, poważany, roztropny, bezbarwny, badawczy, ospały, afektowany, natchniony, kreatywny, buntowniczy, samotny, melancholijny, obowiązkowy, ciepły, introspektywny, neurotyczny, punktualny, sentymentalny oraz płochliwy.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: kapłan, lekarz, agrotechnik, terapeuta, farmaceuta, dentysta, wychowawca, ortopeda, zakonnik i hodowca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Csányi Sándor - (1975-) - aktor węgierski.
 • Korona Dawid - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kosmowska Ada - (1871-) - aktorka teatralna.
 • Kotliński Janusz - (1943-) - sportowiec, kolarstwo torowe.
 • Lawless Tom - (1956-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lee Alvin - (1944-2013) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta, wokalista.
 • Limahl - (1958-) - angielski wokalista, muzyk.
 • Milano Alyssa - (1972-) - aktorka amerykańska.
 • Mojsow Łazar - (1920-2011) - polityk macedoński.
 • Oberek Gabriela - (1986-) - aktorka.
 • Reinhardt - (1968-) - niemiecki aktor w filmach erotycznych.
 • Rudenko Mykoła - (1920-2004) - pisarz ukraiński.
 • Rzewuski Jan - (1916-1994) - fizyk, profesor.
 • Smith Jon - (1975-) - pisarz brytyjski.
 • Swanson Kristy - (1969-) - amerykańska aktorka, modelka.
 • Świercz Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Towers Tiffany - (1971-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wira Albin - (1953-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.