Ryba, 08 marca - Kobieta

Ryba, 08 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani ryby urodzona dnia 8 3 to jednostka wytrwała, potrafi uzyskać mistrzostwo w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego treningu, częstokroć jest doskonałym wychowawcą i radzi sobie w charakterze uznanego mentora. To człowiek wszechstronny, zdaje się dysponować kompletną strategią na każdy hipotetyczny problem i wyraz „nierealny” nie egzystuje w jej doktrynie życiowej. Bywa osobnikiem niestałym, nie umie trwać przy konsekwentnych zobowiązaniach i ciężko jest jej pozostawać przy powziętych decyzjach, często złości swoich współpracowników. Bywa osobą nielojalną, szanuje jedynie dochodowe dla własnej osoby pakty, potrafi zachowywać się nieszczerze, a więc przyjaciele życzą sobie wystrzegać się wchodzenia z nią w spółki. To osobnik szczery, umie być autentycznym towarzyszem dostępnym w opałach, uczciwość w rodzinie jest dla niej sprawą niepodważalną, ale częstokroć w tym wrodzonym koleżeństwie potrafi nie dopilnować własnych interesów. Często bywa lękliwa, pełne brawury dokonania preferuje pozostawić pozostałym ludziom, lubiany przez nią sposób działań cechuje przezorność, pomimo tego że częstokroć umie rewelacyjnie sprawdzać się w dziedzinach niedomagających się przesadnego kozaczenia. To jednostka troskliwa, ekscytuje ją sprawianie zadowolenia kolegom i wyżej ceni przyjaźń niż majętność, zatem jest uważana za osła. To człowiek metodyczny, wykazuje opanowanie i nieustępliwość, potrafi się należycie mobilizować, jednak czasami zanadto obstaje za wcześniej obmyślonymi planami. To osobnik nietowarzyski, jej prywatny umysł potrafi być dla niej wielkim i ogromnym światem, umie poświęcić cały dzień nietypowym czynnościom, jednakże doznaje trudności z nawiązywaniem bliskich stosunków z normalnymi osobami. Bywa wrażliwa, pokłada ufność w czarnoksięstwie, nie polega na racjonalnej technice rozwiązywania przeciwności, dlatego przed notebookiem często reaguje niby kot w wodzie.
Jest to osobnik zrównoważony, bez pośpiechu przeprowadza ulubione rytuały, a zatem każdy żywot z największą satysfakcją przepędza na odosobnionych rozmyślaniach i irytuje ją współpraca z ludźmi pochopnymi. Bywa pobożna, jest wyczulona na cudze emocje i kłopoty i w zwięzłym wystąpieniu potrafi zmieścić ogrom wzruszeń, więc najistotniejsze jest dla niej posiadanie miłośników dla swoich dzieł. Znamionuje się rozwagą, to rozważny i wytrawny planista, dokładnie aranżuje najmniejsze posunięcia oraz nie ufa pomysłom wykonanym byle jak. Jest to jednostka sumienna, w ogóle nie opóźnia zadań do zrealizowania, utrzymuje równe, lecz skuteczne tempo aktywności, toteż pomimo pozornej powolności zazwyczaj urzeczywistnia swoje koncepcje. Częstokroć bywa apatyczna, przeważnie chce oczekiwać, aż ktoś inny rozwiąże problem, uwalniając ją od rozterek. Jest to osoba posępna, zawsze trapi ją wątpliwość odnośnie adekwatności wykonywanych ruchów, doprowadzając ją często do zupełnie bezsensownego fiaska i odbierając jej dynamizm pożądany do skończenia rozpoczętych przedsięwzięć. To osobnik ustępliwy, niezależne dokonywanie wyborów może być dla niej niezmiernie denerwujące, bo lęka się brać udział w utarczkach z innymi i nazbyt swobodnie ustępuje czyimś wpływom. Jest to człowiek nieuważny, umie migiem rozpatrzyć obszerny zasób wiadomości, aczkolwiek nie stara się niczego głęboko poznać, dlatego nie realizuje raczej doniosłych diagnoz i badań.

Pozostałe cechy adekwatnie portretujące przedstawianą jednostkę to również: wielkoduszny, beznamiętny, obowiązkowy, punktualny, sentymentalny, humanitarny, miłosierny, pożądliwy, namiętny, przewrażliwiony, refleksyjny, ufny, nieufny, łaskawy, badawczy, filozoficzny, oziębły, roztargniony, podstępny, sarkastyczny, hałaśliwy, seksowny oraz marzycielski.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: rolnik, lekarz, agrotechnik, terapeuta, dentysta, hodowca, plantator, ortopeda, anestezjolog, opiekun, leśnik, nauczyciel, chirurg, farmaceuta i kapłan.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Białek Michał - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bradshaw William Pat Arthur - (1897-1966) - generał brytyjski.
 • Ciecierski Jan - (1899-1987) - aktor.
 • Garbi Avner - (1943-2013) - aktor izraelski.
 • Grund Mateusz - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Herlie Eileen - (1919-) - aktorka szkocka.
 • Jaymes Jessica - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kennedy Gerard - (1932-) - aktor australijski.
 • Medunjanin Haris - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Meisner Randy - (1946-) - muzyk amerykański.
 • Mironow Andrej A - (1941-1987) - aktor radziecki.
 • Rajk László - (1909-1949) - węgierski działacz komunistyczny.
 • Santos André - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Starr Aryana - (1980-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Stone Charles - (1904-1992) - generał amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.