Ryba, 02 marca - Kobieta

Ryba, 02 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba, która przyszła na świat dnia 2 3, bywa lękliwa, przeczekanie burzy poza domem to dla niej autentycznie ciężkie doświadczenie, niezbyt ufa kiepsko zapoznanym ludziom, mimo że usiłuje jednakowoż wynajdywać różnorodne sposoby pokonania własnych mankamentów. To osoba lojalna, potrafi być najlepszym przyjacielem użytecznym w zmartwieniach, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, jednakże jej przyrodzony legalizm umie być powodem erupcji awersji. Bywa osobnikiem empatycznym, nie stroni od sentymentalnych ekscytacji, nie współpracuje ze światem komputerów, toteż jej życie jest gwałtowne i nieokiełznane. To jednostka konsekwentna, potrafi umiejętnie zarządzać swoimi rezerwami, trudności nie umieją łatwo jej zrazić, jednak niejednokrotnie nadmiernie przyzwyczaja się do przedtem wymyślonych planów. To osoba nielojalna, to posiadający duże aspiracje aktywista przejawiający jednakże pociąg do kombinatorstwa, potrafi działać przewrotnie, a zatem głębiej znający ludzie próbują unikać z nią bliższych kontaktów. To jednostka zamknięta, lubi przebywać, w swoich osobistych myślach, częstokroć umie ukazywać niespotykaną wytrwałość przy naprawie niesprawnych przedmiotów, aczkolwiek gawiedź często całkowicie ją peszy. Częstokroć bywa niezdecydowana, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i umie gwałtownie poddać się tuż przed zdobyciem celu, a więc niezwykle źle spełnia się jako opiekun lub trener. To osobnik altruistyczny, fascynuje ją zapewnianie zadowolenia kolegom i bardziej ceni koleżeństwo niźli zamożność, dlatego jest brana za głuptaka. Jest to osoba cierpliwa, determinacja dopomaga jej zauważyć współzależności niedostrzegalne dla innych ludzi, radzi sobie w charakterze wziętego wychowawcy i umie z uwagą zagłębiać się w czyjeś opowieści. Jest to jednostka elastyczna, bardzo ciężko ją czymś zaskoczyć i zdaje się dysponować opracowanym rozwiązaniem na dowolną zakładaną przeszkodę.
To osobnik spokojny, przypomina średniowiecznego mnicha, więc pozostaje niepodatna na zbiorowe zabieganie i denerwuje ją kooperacja z osobami dynamicznymi. Cechuje się defetyzmem, w każdym wypadku zaprząta ją niepokój odnośnie słuszności wdrażanych ruchów, skłaniając ją często do porzucania zupełnie porządnie rokujących inicjatyw oraz potęgując groźbę nowych niepowodzeń. To człowiek posłuszny, zazwyczaj szuka wodza i guru, bowiem boi się angażować się w utarczki z innymi i przesadnie swobodnie poddaje się cudzym presjom. To jednostka pobożna, niezmiernie pobudzają ją problemy innych osób i w zwięzłej przemowie potrafi zamieścić mrowie wzruszeń, zatem istotne jest dla niej znalezienie miłośników dla własnych prac. Jest to osobnik rozważny, podejmuje próby, by nie odpowiadać intuicyjnie, bacznie sprawdza dostępne informacje i predykcje oraz nie pokłada ufności w koncepcjach sporządzonych w pośpiechu. Bywa nieuważna, umie migiem przemyśleć gigantyczną ilość wiadomości, lecz jej błyskawiczne działania częstokroć na nieszczęście okazują się niewłaściwe, a więc nie dokonuje zwykle przełomowych analiz i wynalazków. Jest to jednostka bierna, odwleka jakiekolwiek rzeczy tak długo, aż drugi człowiek przedsięweźmie osąd, pozwalając jej nadal bawić się swoimi rozważaniami. Charakteryzuje się sumiennością, jest niezwykle zawzięta i zorganizowana, utrzymuje jednostajny, ale produktywny rytm działalności, dlatego w długookresowym ujęciu przeważnie wyprzedza narowistych pionierów.

Pozostałe atrybuty właściwie portretujące przedstawianego osobnika to również: solidny, bezładny, obłąkany, samotny, depresyjny, bałaganiarski, rozpasany, melancholijny, napięty, dobroczynny, próżny, uprzejmy, ustatkowany, podstępny, nierozsądny, milczący, sarkastyczny, roztrzepany, srogi, zagubiony, neurotyczny, ugodowy, bezbronny, przyzwoity oraz poważany.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: duszpasterz, myśliwy, terapeuta, anestezjolog, dentysta, terapeuta, zakonnik i rybak.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Agodirin Kolawole - (1983-) - nigeryjski sportowiec, piłka nożna.
 • Alexia Lori - (1980-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Arnaz Desi - (1917-1986) - aktor kubański.
 • Bogusz Ryszard - (1951-) - duchowny ewangelicki, biskup.
 • Haas Wonder Johannes de - (1878-1960) - fizyk holenderski.
 • Juzyszyn Dariusz - (1957-) - sportowiec, dyskobol.
 • Król Klaudiusz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kryński Gustaw - (1893-1944) - operator filmowy, realizator filmów dokumentalnych.
 • Larose Claude - (1943-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Palkowski Łukasz - (1976-) - realizator filmowy.
 • Stuart Robert II - (1316-1390) - król Szkocji 1371-.
 • Wiśniewski Radosław - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Čechmánek Roman - (1971-) - czeski sportowiec, hokej na lodzie.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.