Ryba, 19 marca - Kobieta

Ryba, 19 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna pani ryby, która urodziła się w dniu 19 3, charakteryzuje się altruizmem, umie nadstawiać głowy za kolegów i nie interesuje się osobistą korzyścią, toteż chwilami przeżywa problemy ekonomiczne. To jednostka niezdecydowana, częstokroć brakuje jej uporu i potrafi raptownie poddać się niedługo przed uzyskaniem finału, dlatego bardzo ciężko prowadzi się z nią spory. Cechuje się introwertyzmem, jej prywatna dusza potrafi być dla niej obszerną i rozległą rzeczywistością, często umie okazywać niezwykłą cierpliwość przy reperacji niesprawnych przedmiotów, jednak doświadcza kłopotów z budowaniem przyjaźni z pozostałymi osobami. Jest to człowiek elastyczny, świetnie działa nawet w okolicznościach przykrego stresu, zamiłowanie do optymalizacji jest jej niezmienną cechą i nie marnuje chwil na bezskuteczne narzekanie. Bywa osobnikiem strachliwym, sport ekstremalny nie jest rekreacją sposobną dla tej osoby, lubiany przez nią tryb działań znamionuje ostrożność, pomimo tego że usiłuje zachowywać się racjonalnie i odpowiedzialnie. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezcelowych zrywów, potrafi się odpowiednio motywować, jednak kiepsko radzi sobie z prędko przeobrażającymi się sytuacjami. To osobnik wytrwały, umie umiejętnie oczekiwać na właściwy moment, w liceum częstokroć osiąga pierwszorzędne stopnie i potrafi być wielkodusznym i otwartym kumplem. Bywa jednostką empatyczną, polega na astrologii, nie pokłada ufności w racjonalnej technice likwidowania przeciwności, a więc często wolałaby przyjść na świat o setki lat wcześniej. Znamionuje się wiernością, umie być najlepszym kompanem przydatnym w strapieniach, próbuje działać stosownie do swoich poglądów, aczkolwiek jej immanentna praworządność potrafi powodować przypływy niechęci. To człowiek nielojalny, rychło przestaje pamiętać o własnych zobowiązaniach, umie zachowywać się dwulicowo, więc częstokroć jest zagniewana na absolutnie każdego człowieka.
Bywa osobą nieuważną, jest niezwykle błyskotliwa, lecz nie stara się niczego dokładnie zrozumieć, zatem nie realizuje z reguły fundamentalnych wynalazków i analiz. Bywa apatyczna, dryfuje w bezwolnej niepewności, aż sprawa zostanie załatwiona poprzez innych, zatrzymując ją w błogim odrętwieniu. To osobnik zrównoważony, pracuje niespiesznie oraz z namysłem, a zatem jest nieczuła na społeczną gonitwę i denerwuje ją kooperacja z ludźmi pospiesznymi. Jest to osoba fatalistyczna, w każdym wypadku gryzie ją niepokój odnośnie prawidłowości przeprowadzanych ruchów, wywołując u niej często nieuświadomione partolenie swojej roboty oraz wzmagając ryzyko kolejnych niepowodzeń. Jest to jednostka przezorna, podejmuje próby, by nie odpowiadać bez zastanowienia, konstruuje wymyślne plany i nie ufa projektom utworzonym byle jak. Bywa osobnikiem uległym, indywidualne decydowanie może być dla niej niezmiernie frustrujące, albowiem pozostałych ludzi częstokroć postrzega za autorytety i zestawiona z cudzym przymusem nie daje rady dopiąć swego. Jest to jednostka rzetelna, nigdy nie odkłada zadań do wykonania, jej pomysły nie zawierają skaz, toteż należy uczyć się od niej pragmatyzmu oraz sprawności. Bywa pobożna, posiada wrażliwe i bardzo otwarte psyche i potrafi niezwykle zajmująco przedstawiać wewnętrzne odczucia innych, dlatego istotne jest dla niej istnienie odbiorców dla własnych wytworów.

Inne określenia kapitalnie portretujące wspomnianego osobnika to również: postępowy, miłosierny, refleksyjny, rozpasany, namiętny, poważny, stabilny, oziębły, przewrażliwiony, introspektywny, obłąkany, bałaganiarski, sentymentalny, szlachetny, punktualny, płytki, potulny, leniwy, bezbarwny, roztargniony, nerwowy, cichy, romantyczny, sarkastyczny, buntowniczy, histeryczny, czuły, nieprzewidywalny oraz ciepły.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: myśliwy, rybak, zakonnik, plantator, ortopeda, terapeuta, lekarz, wychowawca, agrotechnik, terapeuta i leśnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Auermann Nadja - (1971-) - modelka niemiecka.
 • Beggs Hagan - (1937-2016) - aktor kanadyjski.
 • Berthoud Ferdinand - (1727-1807) - szwajcarski mechanik, zegarmistrz.
 • Borowska Józefa - (1888-) - śpiewaczka.
 • Burton Richard Francis - (1821-1890) - angielski oficer, dyplomata, podróżnik, orientalista, pisarz, tłumacz.
 • Calderón Iván - (1962-2003) - portorykański sportowiec, baseball.
 • D'Angelo Angela - (1961-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hagen Paul - (1920-2003) - aktor duński.
 • Modzelewska Józefa - (1865-) - aktorka.
 • Sevieri Federico - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stefanik Józef - (1964-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Svoboda David - (1985-) - czeski sportowiec, pięciobój nowoczesny.
 • Szabo Laszlo - (1917-1998) - szachista węgierski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.