Ryba, 17 marca - Kobieta

Ryba, 17 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani ryby, która przyszła na świat w dniu 17 3, to osoba wytrwała, potrafi wykonać zadania niezwykle zniechęcające dla innych ludzi, na studiach często osiąga fenomenalne oceny i częstokroć jest wyśmienitym wychowawcą. To osobnik wszechstronny, wydaje się mieć przygotowane rozwiązanie na każdą hipotetyczną przeciwność, dobrze radzi sobie na dowolnym wakacie i zdumienie to u niej doznanie naprawdę rzadkie. Bywa jednostką bojaźliwą, przesiedzenie burzy na świeżym powietrzu to dla niej autentycznie nieprzyjemne doświadczenie, niespecjalnie polega na mało poznanych osobach, pomimo tego że często wyrównuje to myśleniem i rozsądkiem. Cechuje się metodycznością, konsekwentnie zmierza do finału, umie się należycie mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego sytuacjach. Bywa osobnikiem wiarołomnym, respektuje wyłącznie zyskowne dla własnej osoby traktaty, jako biurokrata okazuje się skorumpowana, toteż lepiej obeznani ludzie starają się wystrzegać się z nią bliższych kontaktów. Znamionuje się szczerością, koledzy są dla niej niezmiernie istotni, próbuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, ale często w tej wrodzonej uprzejmości potrafi nie zatroszczyć się o własne interesy. Jest to jednostka opiekuńcza, ekscytuje ją sprawianie szczęścia przyjaciołom i nie zajmują jej pieniądze i władza, więc czasem przeżywa problemy ekonomiczne. Bywa uczuciowa, nie unika afektowanych wzruszeń, nie wierzy arytmetycznej strategii likwidowania trudności, zatem powszechna mechanizacja częstokroć stanowi dla niej niezaprzeczalne zmartwienie. To osoba nietowarzyska, bardzo dobrze czuje się w odosobnieniu, często umie ukazywać niesamowitą cierpliwość przy renowacji uszkodzonych przedmiotów, lecz odczuwa kłopoty z zadzierzganiem znajomości z normalnymi ludźmi. To osobnik chwiejny, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i ciężko jest jej pozostawać przy powziętych zobowiązaniach, częstokroć wkurza swoich wspólników.
Często bywa pobożna, dysponuje kreatywną i bardzo otwartą duszą i jest niezwykle zdolna rysunkowo albo pisarsko, a więc częstokroć jest mistrzem duchowym dla innych. To jednostka nieuważna, umie po trochę mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, aczkolwiek jej opinie często bywają niezbyt przezorne, a zatem nie umie uporać się z rozważaniem bardziej rozbudowanych spraw. To osobnik ustępliwy, autonomiczne podejmowanie decyzji może być dla niej niezmiernie frustrujące, albowiem częstokroć zasadniczo nie wystarcza jej pewności siebie i bez problemów pozwala się prowadzić. To osoba ponura, na podejmowanych poprzez nią decyzjach kładzie się cieniem na ogół przeświadczenie o swoim kiepskim losie, skłaniając ją często do zarzucania dość porządnie rokujących działań oraz owocując gwałtownym rezygnowaniem przed osiągnięciem celu. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, obowiązek jest dla niej rzeczą nienaruszalną, utrzymuje monotonny, jednakże wydajny rytm działalności, dlatego w długiej perspektywie zwykle prześciga krewkich aktywistów. To jednostka ostrożna, stroni od pośpiesznych aktywności, bacznie bada posiadane predykcje i zbiory danych oraz nie ufa projektom sporządzonym w pośpiechu. To człowiek opanowany, wykonuje pracę niespiesznie i bez pośpiechu, a więc pozostaje niewrażliwa na ogólną gonitwę i denerwuje ją współpraca z osobami energicznymi. Jest to osobnik bezwolny, marudzi oczekując, aż ktoś drugi wymyśli rozwiązanie, oswobadzając ją od wątpliwości.

Pozostałe określenia właściwie opisujące wspomnianego człowieka to również: bałaganiarski, ustatkowany, czuły, afektowany, uprzejmy, introspektywny, poważany, melancholijny, bezbronny, mądry, roztargniony, napięty, filozoficzny, ospały, zepsuty, hałaśliwy, podstępny, pomysłowy, nieszczery, obowiązkowy, samotniczy, sympatyczny, nierozsądny oraz ciepły.
Zawodami, w których doskonale będzie działał, są: lekarz, duszpasterz, ortopeda, mentor, chirurg, rolnik, zakonnik, dentysta, leśnik, hodowca, terapeuta, farmaceuta, rybak, plantator, nauczyciel i myśliwy.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.