Ryba, 11 marca - Kobieta

Ryba, 11 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczna kobieta ryby, która urodziła się dnia 11 3, znamionuje się zdyscyplinowaniem, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do zyskownego zamknięcia, pracuje w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak słabo wytrzymuje szybko przeobrażające się okoliczności. To jednostka introwertyczna, jej osobista dusza potrafi być dla niej obszernym i szerokim światem, chętnie poświęca się niecodziennym zainteresowaniom, aczkolwiek wystawiona na widoku publicznym traci mnóstwo ze swojej atrakcyjności. Jest to osobnik wierny, jest niezwykle serdeczna w stosunku do własnego współmałżonka, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą bezdyskusyjną, jednakże nierzadko w swoim oddaniu sięga aż do bufonerii. To człowiek wrażliwy, ufa tarotowi, nie lubi kultury naukowej, a więc często wolałaby przyjść na świat o stulecia temu. Jest to osoba elastyczna, bardzo trudno ją czymś zaskoczyć i wydaje się posiadać opracowane rozwiązanie na dowolną możliwą trudność. Częstokroć bywa nielojalna, ustala koalicje zależnie od klimatu, jako funkcjonariusz daje się poznać jako skorumpowana, zatem towarzysze mają ochotę unikać angażowania się z nią w spółki. Charakteryzuje się troskliwością, szczodrze obdarza przyjaciół we własnym środowisku i więcej ceni koleżeństwo niż dobrobyt, dlatego jest brana za jelenia. Cechuje się wytrwałością, w minionych epokach umiałaby być mnichem piszącym zakurzonych woluminach, nieustępliwość w dochodzeniu do finału często pozwala jej osiągnąć dostatek i potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym kumplem. Jest to osobnik nieśmiały, spędzenie deszczu na świeżym powietrzu to dla niej autentycznie nieprzyjemne przeżycie, lubiany przez nią sposób działań znamionuje przezorność, mimo że częstokroć umie rewelacyjnie realizować się w zagadnieniach nienarzucających konieczności zbyt wielkiego kozaczenia. Bywa zmienna, jej przekonania i oceny często są niespójne i zbyt często zmienia sąd odnośnie kierunku swojej pracy, częstokroć denerwuje swoich współpracowników.
To jednostka odpowiedzialna, kompletnie nie odwleka zadań do zrealizowania, zachowuje jednolite, ale skuteczne tempo działalności, toteż w długookresowej perspektywie zwykle przegania popędliwych wodzirejów. Jest to osoba defetystyczna, zawsze dręczy ją rozterka odnośnie adekwatności realizowanych ruchów, doprowadzając ją często do absolutnie zbędnego niepowodzenia oraz skutkując raptownym rezygnowaniem przed końcem. Znamionuje się spokojem, jest to prawdziwy urzędas, a zatem pozostaje niepodatna na zbiorowe zabieganie i potrafi zachować samokontrolę w nerwowych sytuacjach. Charakteryzuje się biernością, cacka się w oczekiwaniu, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, pomagając jej nadal cieszyć się swoimi myślami. Cechuje się rozwagą, wystrzega się nieostrożnych aktywności, drobiazgowo planuje najsubtelniejsze posunięcia oraz prze ku finansowemu dobrobytowi powoli, lecz systematycznie. Częstokroć bywa nieuważna, umie błyskawicznie rozpatrzyć potężną ilość informacji, jednak nie próbuje niczego wnikliwie zrozumieć, więc nie daje sobie rady z rozważaniem bardziej wymyślnych kwestii. Znamionuje się ustępliwością, często musi zajmować się wykonywaniem lekceważonych przez siebie czynności, albowiem innych ludzi częstokroć uznaje za autorytety i zderzona z cudzym naciskiem nie daje rady dopiąć swego. Bywa jednostką religijną, z reguły jest zasadniczo bardziej uczuciowa niż lwia część populacji i potrafi niezmiernie barwnie oddawać emocjonalne doświadczenia innych, zatem często jest opiekunem mentalnym dla innych.

Pozostałe przymioty poprawnie obrazujące tego osobnika to także: kapryśny, hałaśliwy, melancholijny, pracowity, bezczynny, ciepły, próżny, nieszczery, neurotyczny, marzycielski, dziecinny, nieprzewidywalny, rozpasany, ufny, kreatywny, miłosierny, ugodowy, obłąkany, przeczulony, przewrażliwiony, płytki, afektowany, natchniony, bezbronny, podstępny, łaskawy oraz bezbarwny.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: nauczyciel, duszpasterz, myśliwy, rybak, lekarz, kapłan, agrotechnik, zakonnik i pielęgniarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.