Ryba, 10 marca - Kobieta

Ryba, 10 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba urodzona dnia 10 3 bywa osobą wrażliwą, polega na czarnoksięstwie, równania i obliczenia zniechęcają ją, a zatem jej życie jest niespokojne i niesforne. To jednostka wszechstronna, bardzo ciężko ją czymś zaskoczyć, bardzo dobrze spełnia się na dowolnym etacie i rewelacyjnie improwizuje nawet w warunkach ciężkiego rozgardiaszu. To człowiek opiekuńczy, realizuje się w pracy społecznej i nie zabiega o prywatny zysk, więc niekiedy osobiście wymaga oparcia ekonomicznego. Często bywa chwiejna, nie umie trwać przy metodycznych decyzjach i potrafi zmieniać newralgiczne założenia codziennie, częstokroć irytuje swoich współpracowników. To osobnik niewierny, prędko zapomina o własnych przyrzeczeniach, jako biurokrata daje się poznać jako przekupna, a więc nie jest nazbyt lubiana poprzez swoją grupę. Znamionuje się nietowarzyskością, jej indywidualna dusza potrafi być dla niej bezkresnym i obszernym miejscem, umie poświęcić cały dzień niezrozumiałym działaniom, ale odczuwa trudności z nawiązywaniem przyjaźni z innymi osobami. Jest to jednostka nieśmiała, motocross nie jest rozrywką odpowiednią dla tego człowieka, niezbyt pokłada ufność w kiepsko zapoznanych osobach, chociaż stara się działać mądrze i sumiennie. Cechuje się szczerością, jest rzetelnym i sumiennym podwładnym, usiłuje zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, lecz jej immanentna sprawiedliwość potrafi powodować erupcje awersji. Jest to osobnik cierpliwy, nieustępliwość w dochodzeniu do celu często dopomaga jej osiągnąć dostatek, umie być wyrozumiałym i otwartym kolegą i sprawdza się w charakterze uznanego wychowawcy. Jest to jednostka zorganizowana, potrafi dociągnąć swoje projekty do szczęśliwego zwieńczenia, problemy nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach.
Jest to osobnik ostrożny, to przezorny i wytrawny dowódca, drobiazgowo organizuje wszelkie manewry oraz nie ufa konceptom sporządzonym niestarannie. Bywa człowiekiem apatycznym, dryfuje w biernej niepewności, aż sprawa zostanie wyjaśniona przez innych, zostawiając ją w miłym bezruchu. Charakteryzuje się uduchowieniem, potrafi widzieć fenomeny niedostrzegalne dla pozostałych widzów i doświadcza ogromnego głodu jawnego manifestowania swoich emocji, toteż zazwyczaj trudni się jakimś rodzajem działalności artystycznej. Jest to jednostka ustępliwa, niezależne decydowanie może być dla niej niezwykle nieprzyjemne, bo często zasadniczo brakuje jej pewności siebie i nie umie uzasadniać przed innymi swoich poglądów. Cechuje się zrównoważeniem, nie nuży jej pracowite realizowanie jednostajnych zleceń, dlatego trwa niepodatna na publiczne zabieganie i potrafi zachować samokontrolę w nerwowych okolicznościach. Znamionuje się pesymizmem, na przedsiębranych poprzez nią werdyktach kładzie się cieniem na ogół przeświadczenie o swoim niefortunnym losie, wywołując u niej częstokroć nieuświadomione partolenie własnej roboty oraz wzmagając niebezpieczeństwo nowych przegranych. To osoba odpowiedzialna, jest niezmiernie zawzięta i konsekwentna, utrzymuje jednorodne, jednakże skuteczne tempo aktywności, zatem winno się uczyć się od niej skuteczności i funkcjonalności. Często bywa nieuważna, umie po trochę posiadać wiedzę o każdym zagadnieniu, aczkolwiek jej opinie częstokroć są niespecjalnie przewidujące, a zatem nie daje sobie rady z analizowaniem bardziej wieloaspektowych kwestii.

Inne cechy celnie odzwierciedlające tego osobnika to też: szczodry, rozsądny, srogi, skąpy, cichy, obowiązkowy, introspektywny, leniwy, ponętny, dobroczynny, sarkastyczny, depresyjny, utalentowany, czuły, ustatkowany, pomysłowy, nierozsądny, humanitarny, pożądliwy, bałaganiarski, seksowny, roztrzepany, melancholijny, rozpasany, humorzasty, poważny, bałaganiarski, gospodarny, obłąkany oraz histeryczny.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: lekarz, agrotechnik, duszpasterz, rybak, plantator, farmaceuta, nauczyciel i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Danek Grzegorz - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dardenne Luc - (1954-) - belgijski reżyser filmowy.
 • Derwall Jupp - (1927-2007) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Diarra Lassana - (1985-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Hamm Jon - (1971-) - aktor amerykański.
 • Hopkins Kim - (1966-) - aktorka amerykańska.
 • Kaliciak Grzegorz - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kendall Cy - (1898-1953) - aktor amerykański.
 • Lockett Erika - (1976-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • O'Donnell Mike - (1952-) - kompozytor amerykański.
 • Paćkowska Monika - (1984-) - kierownik produkcji filmowej.
 • Quitak Oscar - (1926-) - aktor angielski.
 • Rawiri Georges - (1932-2006) - polityk gaboński.
 • Stahel Florian - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stone Sharon - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Tarride Jacqes - (1903-1994) - aktor francuski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.