Ryba, 26 lutego - Kobieta

Ryba, 26 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna pani ryby, która przyszła na świat dnia 26 2, to jednostka troskliwa, umie nadstawiać głowy za przyjaciół i jest niepoprawnym romantykiem, toteż potrafi zawieść w kontakcie z bezwzględnym życiem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie racjonalnie zarządzać swoimi środkami, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. To osobnik bojaźliwy, unika znajdowania się w ciemnościach, niezbyt wierzy kiepsko poznanym ludziom, pomimo tego że stara się jednak wynajdywać różnorodne taktyki przełamania własnych ułomności. To osoba empatyczna, łatwiej ujmuje ją przeczucie niż rozum, rachunki i cyfry zniechęcają ją, więc często wolałaby urodzić się o wieki dawniej. To jednostka introwertyczna, ubóstwia spędzać czas, w swoich osobistych fantazjach, umie poświęcić cały wieczór dziwacznym działaniom, jednakże gawiedź częstokroć totalnie ją peszy. Jest to osobnik lojalny, jest porządnym i słownym podkomendnym, jest niezwykle lubiana przez znajomych, aczkolwiek niekiedy w swojej szczerości dosięga aż do przesady. Bywa niewierna, staranie się o własną korzyść jest dla niej kardynalną dewizą, potrafi zachowywać się dwulicowo, a więc koledzy chcą wystrzegać się wstępowania z nią w układy. Często bywa niestała, częstokroć nie wystarcza jej hartu ducha i umie gwałtownie odpuścić na chwilę przed uzyskaniem celu, często bierze się za przeróżne profesje. Jest to osoba wszechstronna, podejmuje decyzje energicznie i sprawnie, zmieszanie to u niej nastrój naprawdę nieczęsty i rewelacyjnie sprawdza się na dowolnej posadzie. To człowiek wytrwały, determinacja w dążeniu do finału częstokroć dopomaga jej osiągnąć dostatek, na studiach często osiąga doskonałe stopnie i umie z uwagą wsłuchiwać się w ludzkie historie.
Jest to jednostka ostrożna, to dalekowzroczny i śmiały przywódca, bacznie przegląda istniejące zapisy i predykcje oraz prze ku finansowemu dobrobytowi powoli, ale systematycznie. To osobnik defetystyczny, przyrodzone czarnowidztwo autentycznie ogranicza jej egzystencję, popychając ją częstokroć do porzucania dosyć dobrze rokujących przedsięwzięć i potęgując niebezpieczeństwo następnych niepowodzeń. Cechuje się uduchowieniem, jest wyczulona na czyjeś emocje i kłopoty i jej dzieła potrafią niezmiernie poruszać, a zatem najważniejsza jest dla niej obecność entuzjastów dla swoich wytworów. Bywa osobą nieuważną, jest bardzo inteligentna, lecz wybór zazwyczaj wyprzedza u niej ocenę kwestii, zatem nie urzeczywistnia z reguły przełomowych wynalazków i poszukiwań. Bywa jednostką bezwolną, zwykle życzy sobie czekać, aż ktoś drugi rozwiąże problem, zostawiając ją w miłej bierności. To człowiek sumienny, zadanie jest dla niej sprawą niepodważalną, utrzymuje równe, jednak efektywne tempo działalności, dlatego winno się doszkalać się od niej efektywności oraz ergonomii. Często bywa uległa, pragnie oddawać się relaksującym, niezwiązanym z obowiązkiem pracom, bowiem inne osoby częstokroć postrzega za rzeczoznawców i zanadto szybko ulega cudzym oddziaływaniom. To osobnik zrównoważony, jest to naturalny biurokrata, toteż odczuwa pociąg do opieszałych, uspokajających czynności i umie nie stracić głowy w nerwowych sytuacjach.

Pozostałe określenia kapitalnie charakteryzujące ową osobę to także: przeczulony, szczodry, potulny, obowiązkowy, roztropny, histeryczny, romantyczny, seksowny, rozpasany, postępowy, leniwy, płochliwy, czujny, rozsądny, samotniczy, depresyjny, delikatny, sarkastyczny, ufny, przyzwoity, mądry, nieszczery, zepsuty, podstępny oraz bezczynny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: lekarz, terapeuta, ortopeda, rybak, duszpasterz, zakonnik, terapeuta i pielęgniarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.