Ryba, 25 lutego - Kobieta

Ryba, 25 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna kobieta ryby urodzona dnia 25 2 jest to jednostka zamknięta, uwielbia spędzać czas, w swoich osobistych myślach, umie poświęcić cały dzień niezwykłym zajęciom, aczkolwiek tłum częstokroć kompletnie ją onieśmiela. To osobnik wszechstronny, charakteryzują ją najrozmaitsze, śmiałe pomysły, pociąg do ulepszania jest jej nieodmiennym atrybutem i konfuzja to u niej doznanie naprawdę okazjonalne. Charakteryzuje się troskliwością, bawi ją przynoszenie radości kolegom i nie wie, co to skąpstwo, a zatem potrafi rozczarować w zwarciu z bezwzględną codziennością. Bywa wiarołomna, troszczenie się o własny zysk jest dla niej naczelną maksymą, umie zachowywać się obłudnie, dlatego nie jest zbyt chwalona przez swoją grupę. To człowiek wrażliwy, rozstrzygnięć trudności poszukuje w czarach i w horoskopach, nie pokłada ufności w uczonym sposobie usuwania kłopotów, toteż jej żywot jest gwałtowny i niesforny. Bywa osobą nieśmiałą, przesiedzenie deszczu na dworze to dla niej autentycznie ciężkie doświadczenie, niezbyt polega na słabo zapoznanych ludziach, chociaż często nadrabia to myśleniem i przebiegłością. Jest to osobnik wytrwały, wytrwałość w dążeniu do celu częstokroć pozwala jej uzyskać bogactwo, często jest cudownym nauczycielem i częstokroć cieszy ją wędkarstwo. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje nieustępliwość i uporządkowanie, potrafi się adekwatnie motywować, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach. To jednostka lojalna, jest niezmiernie dbała w stosunku do własnego współtowarzysza, do małżeństw podchodzi niezwykle na serio, jednakże jej naturalny legalizm umie być powodem wybuchów niechęci. Jest to człowiek zmienny, jej stanowiska i poglądy częstokroć są ambiwalentne i potrafi znienacka poddać się niedługo przed zdobyciem mety, często ima się rozlicznych zawodów.
Cechuje się pobieżnością, jest stale w coś zaangażowana, ale działa częstokroć nadto nierozsądnie, więc często sama nie rozumie całkowicie swoich ruchów. Znamionuje się ponurością, w każdym wypadku trapi ją niepokój odnośnie słuszności wykonywanych posunięć, prowadząc ją częstokroć do rezygnowania z całkiem przyzwoicie prezentujących się działań oraz zwiększając ryzyko kolejnych przegranych. To osoba spokojna, jest to urodzony biurokrata, zatem umie odpowiednio uhonorować kunsztowne wirtuozostwo i z reguły wykonuje pracę sumiennie, lecz we własnym rytmie. Jest to jednostka rozważna, stroni od lekkomyślnych aktywności, skrupulatnie układa wszelkie manewry oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi powoli, jednakże systematycznie. Charakteryzuje się sumiennością, zlecenie jest dla niej sprawą nienaruszalną, utrzymuje monotonne, aczkolwiek produktywne tempo działalności, a więc mimo fałszywej flegmatyczności na ogół wciela w życie swoje koncepcje. Bywa religijna, potrafi widzieć rzeczy niedostrzegalne dla pozostałych obserwatorów i umie bardzo plastycznie prezentować emocjonalne wrażenia innych, więc przeważnie trudni się jakąś odmianą twórczości. To osobnik pasywny, pozostaje w biernym niezdecydowaniu, aż problem zostanie załatwiony poprzez innych, dostarczając jej pełnej beztroski. Bywa posłuszna, często musi parać się wykonywaniem unikanych przez siebie czynności, ponieważ częstokroć zauważalnie nie wystarcza jej wiary w sukces i zbytnio lekko ustępuje cudzym perswazjom.

Pozostałe cechy celnie portretujące niniejszą osobę to także: kapryśny, czuły, bezczynny, przewrażliwiony, punktualny, łaskawy, seksowny, neurotyczny, samotniczy, zepsuty, kreatywny, próżny, ciepły, afektowany, ustatkowany, stabilny, szlachetny, pomylony, pomysłowy, wystraszony, poważany, marzycielski, paranoiczny, podstępny, nerwowy, oziębły, romantyczny, nieufny, szczodry oraz mądry.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: wychowawca, terapeuta, agrotechnik, mentor, zakonnik, lekarz, rybak i hodowca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baerg Brendon - (1998-) - aktor amerykański.
 • Bogusiński Aleksander - (1877-1953) - aktor.
 • Cedeño César - (1951-) - dominikański sportowiec, baseball.
 • Czechowski Michał - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dymny Wiesław - (1936-1978) - pisarz, aktor, scenarzysta.
 • Eddington Nora - (1924-) - żona Errola Flynna i później Dicka Haymesa.
 • Fröbe Gert - (1913-1988) - aktor niemiecki.
 • Fuhrman Isabelle - (1997-) - aktorka amerykańska.
 • Garguła Łukasz - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hall Carl Christian - (1812-1888) - polityk duński.
 • Hreszta Mykoła - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ilunga Herita N'Kongolo - (1982-) - kongijski sportowiec, piłka nożna.
 • Kirchner Néstor - (1950-2010) - polityk argentyński.
 • Kowalski Łukasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Silva Eduardo Da - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Spee Friedrich von - (1591-1635) - pisarz amerykański.
 • Walker Samaki - (1976-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Żaryn Aleksandra - (1916-) - prawnik, tłumacz.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.