Ryba, 24 lutego - Kobieta

Ryba, 24 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba urodzona dnia 24 2 cechuje się wiernością, potrafi być doskonałym kompanem lojalnym w strapieniach, jest niezmiernie ceniona przez współtowarzyszy, ale częstokroć w tej immanentnej kurtuazji umie nie dopilnować własnych interesów. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi mądrze zarządzać swoimi rezerwami, funkcjonuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak kiepsko znosi błyskawicznie przeobrażające się okoliczności. Często bywa wiarołomna, szanuje jedynie wygodne dla siebie porozumienia, umie zachowywać się przewrotnie, więc częstokroć jest wściekła na niesprawiedliwy los. Bywa lękliwa, sport ekstremalny nie jest rozrywką odpowiednią dla tej osoby, jest trwożliwa w towarzystwie nieznajomych ludzi, choć często wyrównuje to sprytem i planowaniem. To jednostka altruistyczna, ekscytuje ją przynoszenie zadowolenia kolegom i bardziej ceni koleżeństwo niż majętność, zatem niekiedy samemu wymaga pomocy materialnej. Jest to osobnik niezdecydowany, częstokroć nie starcza jej wytrwałości i często nie potrafi dokończyć zaczętych zadań, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nią dyskusje. Jest to człowiek cierpliwy, umie z uwagą słuchać czyichś historii, częstokroć cieszy ją wędkowanie i potrafi uważnie wyczekiwać na sposobną chwilę. To osoba zamknięta, często bywa indywidualistą, ochoczo para się tajemniczymi zamiłowaniami, jednakże gawiedź częstokroć absolutnie ją peszy. Jest to człowiek elastyczny, reaguje żwawo i sprawnie, umie radzić sobie w każdych warunkach i niezwykle trudno ją czymś poruszyć. Bywa osobnikiem empatycznym, nie unika zmysłowych ekscytacji, rachunki i cyfry nie pociągają jej, toteż przed klawiaturą często czuje się niczym ryba na brzegu.
Znamionuje się spokojem, jest to naturalny urzędas, a zatem jest odporna na ogólne zabieganie i potrafi zachować samokontrolę w stresujących sytuacjach. To osoba nieuważna, jest przez cały czas w coś zaangażowana, lecz jej osądy częstokroć są niespecjalnie rozważne, a więc często sama nie ogarnia kompletnie swoich posunięć. Bywa człowiekiem ustępliwym, na ogół wygląda przywódcy i guru, ponieważ częstokroć zasadniczo nie wystarcza jej odwagi i nie umie bronić przed innymi swoich przekonań. To jednostka słowna, to bezdyskusyjny wzorzec tytana pracy, działa wedle drobiazgowo wypracowanego harmonogramu, więc można uczyć się od niej skuteczności oraz ergonomiczności. Bywa pasywna, trwa w biernym wahaniu, aż sprawa zostanie rozwiązana poprzez innych, przynosząc jej wieczny urlop. Bywa uduchowiona, dysponuje twórczym i niezmiernie otwartym umysłem i w lakonicznym wystąpieniu potrafi zmieścić bezlik afektów, dlatego często jest opiekunem mentalnym dla innych. Jest to osobnik przewidujący, to ostrożny i śmiały dowódca, bacznie bada posiadane antycypacje i informacje oraz śpieszy do bogactwa pomału, aczkolwiek metodycznie. Charakteryzuje się fatalizmem, najdrobniejszą jej aktywność ogranicza nieustanna nieobecność wiary w sukces, skłaniając ją częstokroć do porzucania całkiem dobrze prezentujących się projektów i zabierając jej entuzjazm pożądany do zakończenia rozpoczętych inicjatyw.

Pozostałe określenia poprawnie obrazujące owego człowieka to również: przekorny, nieszczery, obowiązkowy, podstępny, marzycielski, uprzejmy, słaby, dobroczynny, hałaśliwy, kreatywny, łaskawy, humorzasty, afektowany, wiarygodny, napięty, solidny, współczujący, rozpasany, wystraszony, paranoiczny, rozwiązły, uroczy, pracowity, miłosierny, próżny, nieufny, introspektywny, badawczy, małomówny oraz nieprzewidywalny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: farmaceuta, myśliwy, mentor, duszpasterz, hodowca, terapeuta, anestezjolog, rolnik, leśnik, wychowawca i rybak.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chwiszczuk Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Shane - (1964-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Dwyer Budd - (1939-1987) - polityk amerykański.
 • González Leonardo - (1980-) - kostarykański sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Maciej - (1950-) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, krytyk literacki i teatralny.
 • Kolenda-Zaleska Katarzyna - (1967-) - dziennikarka.
 • Lonstar Michał - (1948-) - muzyk country.
 • Magallón Jonny - (1981-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Malone Jena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Manicki Maciej - (1954-) - działacz związkowy, polityk.
 • Norwid Ludwik - (1818-1881) - poeta.
 • Powell Eleanor - (1912-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Sidding Alexander - (1965-) - aktor sudański.
 • Sidjak Viktor - (1943-) - rosyjski sportowiec, szermierka.
 • Smith Alan - (1962-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tinker Clarence Leonard - (1887-1942) - generał amerykański.
 • Zdrzałek Szymon - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.