Ryba, 21 lutego - Kobieta

Ryba, 21 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Kobieta ryby urodzona dnia 21 2 cechuje się wytrwałością, umie wykonać zadania bardzo nieciekawe dla normalnych ludzi, w liceum często uzyskuje doskonałe stopnie i częstokroć jest fenomenalnym mentorem. Jest to osoba niewierna, szybko przestaje pamiętać o swoich przyrzeczeniach, jako biurokrata bywa przekupna, zatem kompani życzą sobie unikać wchodzenia z nią w umowy. Często bywa uczuciowa, nie boi się zmysłowych porywów, nie lubi rzeczywistości technicznej, a zatem wszechogarniająca mechanizacja częstokroć oznacza dla niej niezaprzeczalną zmorę. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie zmierza do celu, kłopoty nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak czasem nazbyt obstaje za uprzednio stworzonymi koncepcjami. Znamionuje się nietowarzyskością, często jest eremitą, częstokroć umie wykazywać nieziemski upór przy remoncie sfatygowanych urządzeń, aczkolwiek eksponowana na środku sceny traci dużo ze swojego czaru. To jednostka opiekuńcza, realizuje się w aktywności filantropijnej i nie interesują jej pieniądze i władza, więc niekiedy osobiście wymaga pomocy pieniężnej. Bywa chwiejna, nie potrafi wybrać jednego punktu widzenia i częściej niż to wskazane modyfikuje osąd odnośnie metody swojej pracy, często ima się różnych profesji. Charakteryzuje się wszechstronnością, zdumienie to u niej samopoczucie naprawdę rzadkie, adaptuje się energicznie i zręcznie i umie współdziałać prawie z każdą osobą. Jest to osobnik bojaźliwy, przeczekanie nawałnicy na zewnątrz to dla niej autentycznie traumatyczne doświadczenie, wybrany przez nią rodzaj działań cechuje rozwaga, choć częstokroć jednakowoż stara się stawiać czoła tym atrybutom swojego charakteru. Jest to człowiek lojalny, jest porządnym i sumiennym pracownikiem, usiłuje zachowywać się stosownie do swoich poglądów, ale często w tej przyrodzonej przyjazności potrafi zaniedbać własne interesy.
To jednostka ostrożna, to dalekowzroczny i ambitny strateg, kreuje roztropne plany oraz nie wierzy pomysłom wykonanym na kolanie. Jest to osoba ustępliwa, częstokroć musi parać się wykonywaniem nielubianych przez siebie czynności, gdyż pozostałych ludzi często postrzega za opiniotwórców i przesadnie bezproblemowo poddaje się czyimś perswazjom. Jest to jednostka apatyczna, żyje w biernej niepewności, aż problem zostanie załatwiony poprzez innych, zatrzymując ją w przyjemnym letargu. Jest to osobnik słowny, swoje powinności odbiera na serio, jej projekty nie mają defektów, dlatego mimo pozornej ospałości zazwyczaj urzeczywistnia swoje koncepcje. Jest to osoba religijna, umie widzieć rzeczy niedostrzegalne dla pozostałych widzów i potrafi niezwykle zajmująco opisywać emocjonalne doznania innych, a więc na ogół zajmuje się jakąś odmianą twórczości. Jest to jednostka zrównoważona, jest to prawdziwy funkcjonariusz, toteż odczuwa pociąg do leniwych, wyciszających zawodów i drażni ją współdziałanie z ludźmi pochopnymi. Bywa osobnikiem powierzchownym, jest wiecznie czymś pochłonięta, lecz jej błyskawiczne decyzje częstokroć na nieszczęście okazują się niewłaściwe, zatem często sama nie rozumie całkowicie swoich posunięć. To osoba pesymistyczna, najbłahszą jej działalność tłamsi permanentny niedobór asertywności, wiodąc ją częstokroć do kompletnie zbędnej klęski oraz powodując nagłe wycofywanie się w połowie drogi.

Inne określenia odpowiednio określające niniejszego człowieka to też: srogi, nieprzewidywalny, płytki, przyzwoity, szlachetny, ponętny, punktualny, solidny, podstępny, dobroczynny, rozpasany, badawczy, roztargniony, humanitarny, hałaśliwy, wiarygodny, rozsądny, filozoficzny, łaskawy, skąpy, napięty, bałaganiarski, płochliwy, melancholijny, beznamiętny, histeryczny, bałaganiarski, sarkastyczny, przekorny i natchniony.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: myśliwy, nauczyciel, wychowawca, dentysta, leśnik, kapłan, lekarz, zakonnik, chirurg oraz farmaceuta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.