Ryba, 20 lutego - Kobieta

Ryba, 20 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani ryby, która przyszła na świat w dniu 20 2, jest to osobnik metodyczny, metodycznie prze do finału, działa w sposób rozumny i zamierzony, jednak momentami zanadto upiera się przy przedtem obmyślonych koncepcjach. To jednostka wytrwała, na studiach często osiąga wybitne noty, cierpliwość w posuwaniu się do mety częstokroć pozwala jej uzyskać dostatek i umie cierpliwie słuchać czyichś zwierzeń. Jest to człowiek zamknięty, lubi przebywać, w swoich prywatnych myślach, często potrafi wykazywać niesamowitą wytrwałość przy naprawie zużytych przedmiotów, jednakże pokazana na widoku publicznym gubi sporo ze swojego czaru. Częstokroć bywa zmienna, często brakuje jej konsekwencji i częstokroć nie umie zamknąć rozgrzebanych spraw, zatem niezwykle słabo spełnia się jako opiekun lub nauczyciel. Jest to osoba altruistyczna, potrafi nadstawiać grzbietu za innych ludzi i wyżej ceni bliskość z innymi aniżeli majętność, więc nieraz przeżywa kłopoty finansowe. To osobnik wierny, umie być doskonałym kompanem dostępnym w opałach, jest bardzo lubiana przez wspólników, aczkolwiek często w tej spontanicznej życzliwości potrafi zapomnieć osobiste interesy. To jednostka trwożliwa, sport ekstremalny nie jest zabawą właściwą dla tej osoby, niespecjalnie darzy zaufaniem kiepsko zapoznanych ludzi, pomimo tego że częstokroć jednakże usiłuje zmagać się z tymi cechami swojej osobowości. To osoba wszechstronna, niezmiernie ciężko ją czymś zdumieć, podejmuje działania błyskawicznie i skutecznie i pociąg do poprawiania jest jej nieodmienną właściwością. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, nie lęka się romantycznych uniesień, nie przepada za rzeczywistością technologiczną, toteż nagminnie obecna technologia często oznacza dla niej autentyczny koszmar. Bywa człowiekiem wiarołomnym, łatwo zapomina o własnych zobowiązaniach, umie zachowywać się nieszczerze, a więc nie jest zbytnio poważana poprzez swoją grupę.
Jest to osoba pobożna, niezwykle dotykają ją problemy innych ludzi i doświadcza wielkiego głodu towarzyskiego manifestowania swoich emocji, a zatem kluczowa jest dla niej obecność odbiorców dla własnych prac. Częstokroć bywa powierzchowna, nie deprymują jej rozgardiasz i zagonienie, lecz jej osądy często są niezbyt przezorne, dlatego nie radzi sobie z roztrząsaniem bardziej złożonych kwestii. Jest to osobnik ponury, wszelką jej działalność ogranicza chroniczny deficyt śmiałości, powodując przepuszczanie przez nią najrozmaitszych użytecznych szans oraz skutkując raptownym rezygnowaniem przed dotarciem do mety. Bywa osobą posłuszną, autonomiczne decydowanie może być dla niej bardzo frustrujące, ponieważ pozostałych ludzi częstokroć uznaje za wyrocznie i nadto swobodnie ulega cudzym wpływom. Jest to osobnik zrównoważony, wykonuje pracę bez pośpiechu oraz rozważnie, toteż potrafi docenić ekstrawaganckie rzemiosło i drażni ją współpraca z osobami energicznymi. Jest to jednostka dalekowzroczna, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, układa skomplikowane projekty oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, ale systematycznie. To osoba słowna, zlecenie jest dla niej rzeczą nietykalną, utrzymuje równe, jednak efektywne tempo działalności, zatem w długofalowym kontekście na ogół prześciga krewkich czempionów. Często bywa bierna, odkłada jakiekolwiek sprawy do czasu, aż ktoś obcy rozwiąże problem, pozostawiając ją w słodkiej stagnacji.

Inne atrybuty kapitalnie obrazujące niniejszego osobnika to też: rozsądny, marzycielski, samotniczy, idealistyczny, beznamiętny, dobroczynny, roztargniony, wiarygodny, ponętny, badawczy, melancholijny, introspektywny, cichy, paranoiczny, łaskawy, płytki, depresyjny, przewrażliwiony, solidny, poważany, roztrzepany, bezbronny, przekorny, sentymentalny, kapryśny, uprzejmy, wyciszony, współczujący i przyzwoity.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: terapeuta, terapeuta, mentor, chirurg, agrotechnik, pielęgniarz, hodowca, kapłan, myśliwy, farmaceuta, duszpasterz, lekarz, rolnik oraz anestezjolog.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.