Ryba, 19 lutego - Kobieta

Ryba, 19 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna kobieta ryby urodzona dnia 19 2 znamionuje się elastycznością, wyśmienicie sprawdza się na każdym wakacie, charakteryzują ją rozliczne, śmiałe plany i konfuzja to u niej emocja naprawdę rzadka. Bywa osobą empatyczną, nie lęka się uczuciowych porywów, nie ufa rachunkowej technice pozbywania się kłopotów, zatem wszechobecna technologia częstokroć oznacza dla niej prawdziwą mękę. Jest to człowiek szczery, umie być doskonałym przyjacielem lojalnym w trudnościach, wierność w parze małżeńskiej jest dla niej rzeczą bezsporną, lecz nieraz w swojej szczerości dochodzi aż do pompatyczności. Charakteryzuje się nietowarzyskością, jej własna dusza potrafi być dla niej rozległym i obszernym miejscem, ochoczo para się wymyślnymi zainteresowaniami, jednakże ma problemy z nawiązywaniem przyjaźni z pozostałymi osobami. Bywa osobnikiem lękliwym, nienawidzi siedzenia w ciemności, lubiany przez nią charakter działań cechuje ostrożność, mimo że próbuje jednakże poszukiwać różnorodnych metod przełamania własnych słabości. To jednostka konsekwentna, mozoli się bez bezcelowych zrywów, umie się należycie mobilizować, jednak potrafi być nadmiernie oficjalna w nieprzewidzianych sytuacjach. To człowiek chwiejny, nie umie podejmować metodycznych zobowiązań i trudno jest jej upierać się przy obranych decyzjach, często wkurza swoich wspólników. Jest to jednostka altruistyczna, ekscytuje ją dostarczanie zadowolenia kolegom i nie wykazuje małoduszności, więc jest poczytywana za głuptasa. Cechuje się cierpliwością, radzi sobie w zawodzie wziętego mentora, wytrwałość w dążeniu do finału częstokroć pozwala jej uzyskać bogactwo i umie z uwagą wsłuchiwać się w cudze zwierzenia. Jest to osoba wiarołomna, zabieganie o osobisty interes jest dla niej najistotniejszą zasadą, jako funkcjonariusz okazuje się przekupna, a zatem często bywa zła na całe otoczenie.
Jest to osobnik pobieżny, jest niezwykle inteligentna, aczkolwiek wybór przeważnie wyprzedza u niej rozważenie kwestii, toteż częstokroć rzuca się chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku. Bywa religijna, zwykle jest zasadniczo bardziej pobudliwa niż większa część populacji i doznaje potężnego głodu towarzyskiego wyrażania swoich afektów, a więc fundamentalne jest dla niej wyszukanie miłośników dla własnych dzieł. Znamionuje się zrównoważeniem, wykonuje pracę leniwie oraz z namysłem, dlatego bardzo nie znosi być poganiana i drażni ją kooperacja z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. To jednostka apatyczna, trwa w bezwolnym niezdecydowaniu, aż sprawa zostanie załatwiona poprzez innych, pomagając jej stale rozpływać się nad swoimi rozważaniami. Cechuje się dalekowzrocznością, to rozważny i wytrawny zarządca, kreuje przemyślane harmonogramy oraz nie wierzy koncepcjom sporządzonym w pośpiechu. Znamionuje się sumiennością, jest niezmiernie uparta i zorganizowana, jej projekty nie zawierają defektów, toteż powinno się doszkalać się od niej pragmatyzmu i efektywności. Jest to człowiek uległy, z reguły wygląda opiekuna i zwierzchnika, albowiem często znacząco brakuje jej śmiałości i przesadnie lekko ustępuje czyimś naciskom. Jest to jednostka fatalistyczna, w każdym wypadku dręczy ją powątpiewanie odnośnie prawidłowości przeprowadzanych ruchów, powodując przepuszczanie przez nią różnych pożytecznych okazji oraz skutkując zaskakującym rezygnowaniem przed dotarciem do mety.

Pozostałe określenia celnie wyrażające niniejszą osobę to też: natchniony, wielkoduszny, pożądliwy, ustatkowany, humanitarny, współczujący, seksowny, histeryczny, melancholijny, afektowany, bezbronny, nieszczery, dobroczynny, filozoficzny, poważany, napięty, refleksyjny, beznamiętny, bezładny, nieprzewidywalny i słaby.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: anestezjolog, myśliwy, duszpasterz, terapeuta, terapeuta, nauczyciel, chirurg, agrotechnik, kapłan, ortopeda, rolnik, rybak, farmaceuta, dentysta, terapeuta oraz zakonnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Afineevsky Evgeny - (1972-) - rosyjski impresario, producent, pochodzenia żydowskiego.
 • Bloom Satin - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Boycott Geoff - (1940-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Brière Michel - (1949-1971) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Bychowski Andrzej - (1937-) - aktor, piosenkarz, parodysta.
 • Caszo Cleopatra - (1974-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cooper Kenny - (1984-) - amerykański sportowiec, piłka nożna.
 • Dobrzycka Irena - (1909-) - anglistka.
 • Everett Tom - (1948-) - aktor amerykański.
 • Godlewski Michał - (1872-1956) - duchowny katolicki.
 • Hellriegel Hermann - (1831-1895) - niemiecki chemik rolny, fizjolog roślin.
 • Khalifa Salman bin Hamad bin Isa Al - (1969-) - bahrajński polityk, następca tronu.
 • Loughnane Lee - (1946-) - muzyk amerykański.
 • Lukather Steve - (1957-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Mundus Frank - (1925-2008) - amerykański łowca rekinów.
 • Petersen Marita - (1940-) - polityk farerska.
 • Sheedy Kevin - (1959-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Szczepański Feliks - (1905-1978) - śpiewak, aktor.
 • Toruńczyk Henryk - (1945-) - matematyk, profesor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.