Raczka, 07 lipca - Kobieta

Raczka, 07 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka urodzona w dniu 7 7 jest to osoba wrażliwa, nie obawia się poetyckich porywów, nie ufa naukowemu sposobowi pozbywania się problemów, a zatem przed klawiaturą często zachowuje się jak małpa na drucie. Bywa niezdecydowana, jej opinie i przekonania częstokroć są wieloznaczne i umie zmieniać fundamentalne założenia z godziny na godzinę, toteż niezmiernie marnie spełnia się jako niańka lub opiekun. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie zmierza do mety, postępuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak słabo daje sobie radę z żywiołowo zmieniającymi się okolicznościami. To osobnik zamknięty, często jest indywidualistą, ochoczo poświęca się rzadkim hobby, ale eksponowana na widoku publicznym traci mnóstwo ze swojej atrakcyjności. Jest to jednostka przebojowa, ubóstwia znajdować się w nieustannym biegu i lubi tworzyć oryginalne rzeczy. Jest to człowiek władczy, działa niczym łobuz i odwoływanie się do jej rozumu częstokroć nie daje rezultatu, więc często zmienia się w odosobnionego i wyobcowanego władcę. Znamionuje się cierpliwością, częstokroć jest kapitalnym nauczycielem, potrafi osiągnąć biegłość w sprawach wymagających długotrwałej nauki i w zamierzchłych dniach umiałaby być zakonnikiem notującym antycznych tomach.
Bywa osobnikiem religijnym, posiada artystyczną i bardzo otwartą osobowość i jej dzieła potrafią niezwykle wzruszać, a więc istotne jest dla niej posiadanie miłośników dla własnych wytworów. Jest to człowiek zrównoważony, jest to prawdziwy biurokrata, dlatego niezmiernie nie znosi być poganiana i umie zachować samokontrolę w stresujących sytuacjach. Cechuje się przezornością, unika pochopnych działań, drobiazgowo komponuje najdrobniejsze akcje oraz nie polega na koncepcjach stworzonych w pośpiechu. To osoba pesymistyczna, zawsze gryzie ją powątpiewanie odnośnie prawidłowości wdrażanych posunięć, doprowadzając ją często do absolutnie bezsensownego fiaska i owocując raptownym porzucaniem działań przed końcem. To jednostka taktowna, nie boi się podejmować się mediowania sprzeczek, które wymagają wielkiej dawki kurtuazyjnego taktu i na ogół przytłaczają innych ludzi. Jest to osobnik nieustraszony, nie zatrważają jej nijekie przeciwności, ponieważ wyśmienicie wytrzymuje niepokój i jakiekolwiek kłopoty z reguły nie przerażają jej. To osoba zaradna, postanowienia obiera na kanwie osobistych przemyśleń, zatem absurdem jest sądzenie, iż usłucha przedstawionych jej dyrektyw.

Pozostałe przymioty właściwie określające owego człowieka to też: sentymentalny, melancholijny, wiarygodny, czuły, zręczny, refleksyjny, małomówny, bezlitosny, bezładny, roztropny, zblazowany, indywidualistyczny, zmysłowy, nadgorliwy, idealistyczny, ofiarny, wyemancypowany, filozoficzny, nieufny, uroczy, sympatyczny, despotyczny, ambitny, depresyjny, wyzwolony, seksowny, bezkompromisowy, próżny, hałaśliwy oraz introspektywny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: wychowawca, korepetytor, trener, szklarz, tutor, prezenter, szkoleniowiec, hotelarz, stolarz, szkoleniowiec, gastronom i szkoleniowiec.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.