Raczka, 06 lipca - Kobieta

Raczka, 06 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka, która urodziła się w dniu 6 7, to człowiek zamknięty, jej prywatny umysł potrafi być dla niej bezkresnym i rozległym środowiskiem, ochoczo zajmuje się egzotycznymi hobby, jednakże miewa kłopoty z inicjowaniem kontaktów z pozostałymi osobami. Cechuje się wytrwałością, często jest doskonałym mentorem, w ogólniau częstokroć zdobywa wybitne oceny i umie urzeczywistnić zadania niezwykle zniechęcające dla innych ludzi. Jest to jednostka zorganizowana, potrafi doprowadzić swoje zamierzenia do korzystnego końca, problemy nie umieją prędko jej zrazić, jednak potrafi być nadto sztywna w zaskakujących sytuacjach. Jest to osobnik władczy, nie cierpi osądzania własnych opinii i uważa za zagrożenie osoby nieaprobujące jej stanowiska, toteż jest wyobcowana w swoim otoczeniu. Jest to człowiek wrażliwy, wierzy astrologii, nie współpracuje z kulturą urządzeń technicznych, a zatem przed pecetem często zachowuje się niczym małpa na drucie. Jest to osoba zmienna, nie umie wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i ciężko jest jej upierać się przy podjętych decyzjach, dlatego bardzo trudno prowadzi się z nią negocjacje. To jednostka przebojowa, nie potrafi wytrzymać w bezruchu, inspiruje wspólników swoim nieokiełznanym entuzjazmem i posiada niezmierzone zasoby energii.
To osobnik posępny, wrodzony defetyzm autentycznie utrudnia jej egzystencję, owocując marnowaniem przez nią rozlicznych przydatnych szans oraz zwiększając groźbę kolejnych porażek. Jest to człowiek ostrożny, wystrzega się pochopnych aktywności, skrupulatnie układa najbłahsze manewry i nie pokłada ufności w koncepcjach wykonanych niestarannie. Charakteryzuje się zrównoważeniem, nie męczy jej gorliwe wykonywanie nieurozmaiconych obowiązków, a więc cały rok po roku najchętniej trwoni na ustronnych rozmyślaniach i na ogół wykonuje pracę sumiennie, ale we własnym tempie. Jest to osoba dzielna, nie zatrważają jej jakiekolwiek przeszkody, gdyż umie przezwyciężyć swój przestrach i wydaje się pozostałym ludziom nieugiętą skałą. Jest to jednostka subtelna, daje radę wypatrzyć produktywne rozstrzygnięcia komplikacji, które oznaczają potrzebę użycia twórczych i nieraz dosyć karkołomnych argumentów i okażą niemożliwe dla jej licznych poprzedników. Jest to osobnik zaradny, naprawdę kocha się w totalnej swobodzie decydowania, więc niech ci nie jawi się, że będzie miała uznanie dla twoich zakazów i przykazań. Znamionuje się religijnością, niezmiernie pobudzają ją trudności innych ludzi i potrafi bardzo sugestywnie oddawać emocjonalne odczucia innych, zatem częstokroć bywa mistrzem duchowym dla innych.

Pozostałe cechy adekwatnie określające wspomnianą osobę to także: czujny, roztropny, łaskawy, zwycięski, histeryczny, sentymentalny, bezbarwny, beznamiętny, olśniewający, bałaganiarski, pożądliwy, wystraszony, nieufny, miłosierny, depresyjny, wyciszony, hojny, wiarygodny, roztargniony, afektowany, neurotyczny oraz obłąkany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: stolarz, tutor, szklarz, prezenter, pedagog, gastronom, opiekun, strażak, hotelarz, instruktor, przewodnik, kucharz, wychowawca i dydaktyk.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.