Raczka, 04 lipca - Kobieta

Raczka, 04 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka urodzona dnia 4 7 to jednostka przedsiębiorcza, pragnie żyć w ciągłym biegu, aktywizuje wspólników swoim bezgranicznym animuszem i nie umie siąść spokojnie. Często bywa władcza, jest urodzonym ucieleśnieniem pruskiego oficera i nie zamartwia się ocenianiem swojego postępowania, dlatego częstokroć ma do czynienia z niejawną opozycją wobec swoich działań. Jest to osobnik cierpliwy, determinacja w kroczeniu do celu często pomaga jej osiągnąć bogactwo, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym kumplem i na uczelni częstokroć uzyskuje pierwszorzędne wyniki. To człowiek niestały, nie umie wybrać jednej opinii i trudno jest jej pozostawać przy powziętych decyzjach, dlatego bardzo ciężko toczy się z nią spory. To osoba konsekwentna, potrafi dociągnąć swoje projekty do szczęśliwego wykonania, przeszkody nie umieją prędko jej odstręczyć, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. To osobnik nietowarzyski, dobrze czuje się samotnie, potrafi poświęcić cały dzień tajemniczym zajęciom, ale miewa kłopoty z zadzierzganiem bliskich stosunków z normalnymi ludźmi. To osoba empatyczna, nie obawia się sentymentalnych uniesień, nie współpracuje z domeną maszyn liczących, a więc teraźniejsza rzeczywistość częstokroć nie podoba się jej.
To jednostka przewidująca, unika pośpiesznych aktywności, skrupulatnie komponuje najdrobniejsze posunięcia oraz nie polega na pomysłach napisanych w pośpiechu. Jest to człowiek religijny, umie postrzegać fenomeny nieuchwytne dla innych obserwatorów i jest niezmiernie utalentowana artystycznie albo pisarsko, zatem fundamentalne jest dla niej istnienie entuzjastów dla własnych prac. Cechuje się ponurością, zawsze gnębi ją niepewność odnośnie zasadności przeprowadzanych ruchów, skłaniając ją często do zarzucania dosyć przyzwoicie zapowiadających się inicjatyw oraz wzmagając groźbę następnych niepowodzeń. Jest to osobnik nieustraszony, nie trwożą jej żadne problemy, bowiem wyśmienicie znosi napięcie i ubóstwia pracować na wysokich obrotach. Jest to jednostka zrównoważona, jest podobna do średniowiecznego eremity, a zatem każdy żywot z największą satysfakcją spędza na ustronnych refleksjach i na ogół wykonuje pracę sumiennie, aczkolwiek w swoim tempie. To osobnik kulturalny, nie obawia się podejmować się arbitrażu sprzeczek, które nastręczają konieczność stosowania przebiegłych i w szeregu przypadków zupełnie zawiłych uzasadnień i mierzące się z nimi osoby zwykle w krótkim czasie popychają do wycofania się. Jest to osobnik zaradny, postanowienia obiera na bazie osobistych przemyśleń, więc absurdem jest zakładanie, że podporządkuje się komuś bez pojedynku.

Pozostałe cechy trafnie obrazujące wspomnianego człowieka to także: oziębły, obłąkany, mądry, pomylony, namiętny, narwany, wyniosły, zblazowany, seksowny, roztrzepany, ambitny, przekorny, bezkompromisowy, życzliwy, asertywny, afektowany, poważny, pożądliwy, sympatyczny, bezładny, ufny, czuły oraz indywidualistyczny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: instruktor, hotelarz, pedagog, gastronom, trener, korepetytor, opiekun, przewodnik, kucharz, wychowawca i nauczyciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Armetta Henry - (1888-1945) - aktor włoski.
 • Dalgiewicz Jan - (1942-) - działacz gospodarczy, inżynier mechanik.
 • Dwornicki Józef - (1915-1968) - aktor.
 • Everest George - (1790-1866) - geodeta brytyjski.
 • IV Taufa'ahau Tupou - (1918-2006) - król Tonga.
 • Kryłowa Anżelika - (1973-) - rosyjska sportowiec, łyżwiarstwo figurowe.
 • Landowska Dorota - (1968-) - aktorka.
 • Lanier Hal - (1942-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Ljubinković Zoran - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Maciudziński Włodzimierz - (1946-2003) - aktor.
 • Newton Becki - (1978-) - aktorka amerykańska.
 • Piecychna Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Poniedzielski Andrzej - (1954-) - poeta, satyryk, bard, konferansjer.
 • Putra Krzysztof - (1957-2010) - technik mechanik, polityk.
 • Riebauer Harry - (1921-1999) - aktor niemiecki.
 • Seitz Frederick - (1911-2008) - fizyk amerykański.
 • Tuttle Bill - (1929-1998) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Young Otis - (1932-2001) - aktor amerykański.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.