Raczka, 22 lipca - Kobieta

Raczka, 22 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka, która urodziła się dnia 22 7, to jednostka dominująca, nienawidzi oceniania swoich koncepcji i odwoływanie się do jej rozsądku częstokroć nie daje rezultatu, dlatego bywa nielubiana w swoim otoczeniu. To człowiek niezdecydowany, jej przekonania i sądy często są wewnętrznie sprzeczne i potrafi zmieniać newralgiczne założenia co chwilę, częstokroć podejmuje się przeróżnych zawodów. Znamionuje się wytrwałością, spełnia się w roli wziętego nauczyciela, umie uważnie zagłębiać się w ludzkie zwierzenia i potrafi zdobyć biegłość w zagadnieniach wymagających długookresowej nauki. Bywa wrażliwa, nie boi się romantycznych wzruszeń, nie szanuje typowo rozumowego stanowiska, toteż często wolałaby przyjść na świat o setki lat wcześniej. Cechuje się introwertyzmem, jej indywidualny duch potrafi być dla niej niezmierzonym i ogromnym miejscem, umie poświęcić całą dobę dziwacznym czynnościom, jednakże ma kłopoty z budowaniem bliskich stosunków z innymi osobami. Jest to osobnik konsekwentny, metodycznie zmierza do mety, działa w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak słabo daje sobie radę z żywiołowo przeobrażającymi się sytuacjami. To jednostka aktywna, pragnie żyć w permanentnym biegu, ubóstwia stwarzać awangardowe projekty i irytuje ją bierność.
To człowiek ponury, przyrodzony defetyzm autentycznie utrudnia jej życie, owocując traceniem przez nią rozmaitych przydatnych sposobności oraz zabierając jej żar nieodzowny do dokończenia rozgrzebanych działań. Jest to osoba nieustraszona, niezmiernie rzadko obawia się zaskakujących wyzwań, bo pracuje nad tym, by raczej nie zamartwiać się przed czasem i wszelkie problemy z reguły nie trwożą jej. To osobnik kulturalny, można jej zlecić wykonanie ambitnych zleceń, które jawią się nierealnymi a nawet szaleńczymi i zazwyczaj przerastają pozostałych ludzi. To jednostka rozważna, usiłuje nie odpowiadać bez zastanowienia, tworzy wyrafinowane harmonogramy oraz nie ufa pomysłom stworzonym byle jak. Jest to osoba samodzielna, naprawdę przepada za zupełną wolnością wyboru, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, iż ulegnie komuś bez potyczki. Charakteryzuje się zrównoważeniem, wykonuje pracę niespiesznie i ostrożnie, a zatem bardzo nie znosi być poganiana i drażni ją kooperacja z ludźmi energicznymi. Częstokroć bywa pobożna, posiada kreatywny i niezwykle otwarty umysł i potrafi niezmiernie malowniczo prezentować duchowe doświadczenia innych, więc podstawowa jest dla niej obecność odbiorców dla własnych wytworów.

Inne przymioty właściwie określające niniejszego osobnika to także: wielkoduszny, idealistyczny, ambitny, entuzjastyczny, roztropny, introspektywny, zmysłowy, solidny, pożądliwy, pomylony, pyszałkowaty, apodyktyczny, histeryczny, ufny, narwany, neurotyczny, seksowny, gospodarny, bezładny, zręczny, próżny, przeczulony, bezkompromisowy, beznamiętny, życzliwy, charyzmatyczny, despotyczny oraz ofiarny.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: kucharz, dydaktyk, strażak, gastronom, tutor, korepetytor, opiekun, wychowawca, przewodnik, szklarz, szkoleniowiec, pedagog, instruktor, prezenter, hotelarz i szkoleniowiec.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.