Raczka, 21 lipca - Kobieta

Raczka, 21 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Astrologiczna pani rak urodzona w dniu 21 7 bywa uczuciowa, polega na magii, nie wierzy arytmetycznemu trybowi pozbywania się przeciwności, toteż przed laptopem często zachowuje się niczym kot w wodzie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje opanowanie i wytrwałość, potrafi się dobrze inspirować, jednak częstokroć nie starcza jej błyskotliwości wskazanej w nagłych sytuacjach. Charakteryzuje się cierpliwością, w zamierzchłych epokach umiałaby być kopistą notującym starodawnych księgach, często jest wyśmienitym przewodnikiem i potrafi przyswoić sobie sprawność w zagadnieniach wymagających długotrwałej nauki. Bywa człowiekiem chwiejnym, częstokroć nie wystarcza jej silnej woli i ciężko jest jej trzymać się podjętych decyzji, zatem niezwykle kiepsko spełnia się jako głowa rodu lub trener. To jednostka energiczna, jest bardzo wydajna w pracy, odpoczywa dynamicznie i wspaniale radzi sobie z niespokojną mordęgą. Jest to osoba zamknięta, jest lokalnym filozofem odległym od rzeczywistości, często umie ukazywać nieziemski upór przy remoncie niesprawnych urządzeń, lecz doświadcza kłopotów z zadzierzganiem znajomości z normalnymi ludźmi. Częstokroć bywa autokratyczna, uważa się za jednostkę kompetentną w dowolnej dziedzinie i nie boi się osądu swojego postępowania, a zatem potrafi prowokować protesty śród swoich podwładnych.
To osobnik niezależny, nie znosi wszelkich dogmatów i ograniczeń, a więc zawiedzie cię uważanie, że będzie miała uznanie dla twoich instrukcji i restrykcji. Znamionuje się pesymizmem, zawsze zaprząta ją wątpliwość odnośnie sensowności wykonywanych działań, sprowadzając ją często do absolutnie niepotrzebnej przegranej oraz zwiększając ryzyko kolejnych fiask. Bywa człowiekiem uduchowionym, umie dostrzegać fenomeny niedostrzegalne dla innych gapiów i jej wytwory potrafią niezmiernie pobudzać, więc najważniejsze jest dla niej posiadanie widzów dla własnych dzieł. To jednostka zrównoważona, jest to prawdziwy urzędnik, dlatego jest niepodatna na ogólny pośpiech i umie zapanować nad sobą w nerwowych okolicznościach. Jest to osobnik rozważny, stara się nie odpowiadać bez zastanowienia, układa wymyślne plany oraz nie pokłada ufności w konceptach wykonanych w pośpiechu. Cechuje się męstwem, potrafi wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, albowiem wyśmienicie wytrzymuje niepokój i jakiekolwiek trudności raczej nie przerażają jej. To osoba taktowna, daje radę wykryć efektywne obejścia komplikacji, które jawią się niewykonalnymi a nawet wariackimi i zwykle doprowadzają do rozpaczy innych ludzi.

Pozostałe przymioty celnie charakteryzujące opisywaną jednostkę to także: ufny, sympatyczny, samotniczy, roztropny, oryginalny, czuły, ugodowy, mądry, ofiarny, poważny, wystraszony, wyzwolony, entuzjastyczny, beznamiętny, indywidualistyczny, hałaśliwy, pożądliwy, narcystyczny, roztargniony, pusty, bezładny, obrotny, gospodarny, zmysłowy oraz afektowany.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: wychowawca, nauczyciel, szkoleniowiec, tutor, strażak, dydaktyk, stolarz, gastronom, szkoleniowiec, kucharz, hotelarz, szklarz, korepetytor i szkoleniowiec.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.