Raczka, 02 lipca - Kobieta

Raczka, 02 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Astrologiczna pani rak urodzona dnia 2 7 jest to osoba konsekwentna, mozoli się bez nieefektywnych sprintów, potrafi się właściwie inspirować, jednak niekiedy zbytnio upiera się przy przedtem opracowanych koncepcjach. To osobnik przebojowy, uwielbia tworzyć niekonwencjonalne rzeczy, dysponuje nieskończonymi pokładami energii i pracuje niczym automat. To jednostka władcza, nie znosi krytykowania własnych nakazów i nie lęka się oceniania swojego postępowania, toteż kiepsko spełnia się w trakcie kolektywnych czynności. To człowiek zmienny, nie umie podejmować metodycznych decyzji i trudno jest jej pozostawać przy powziętych zobowiązaniach, więc niezmiernie marnie radzi sobie jako opiekun lub belfer. To osoba nietowarzyska, jej osobisty duch potrafi być dla niej potężnym i rozległym środowiskiem, częstokroć umie wykazywać ogromną wytrwałość przy reperacji zepsutych urządzeń, ale doświadcza problemów z nawiązywaniem przyjacielskich stosunków z normalnymi ludźmi. Jest to osoba wytrwała, sprawdza się w zawodzie lubianego mentora, potrafi być wielkodusznym i wrażliwym kompanem i konsekwencja pozwala jej spostrzec związki nieuchwytne dla innych ludzi. Jest to osobnik empatyczny, bardziej wpływa na nią czucie aniżeli intelekt, nie ufa naukowemu trybowi rozwiązywania przeciwności, a zatem dzisiejsze otoczenie często nie odpowiada jej.
Jest to osoba samodzielna, nienawidzi wszelkich zakazów i dogmatów, a więc szaleństwem jest sądzenie, że posłucha kogoś bez walki. Jest to jednostka kulturalna, można jej polecić wykonywanie ambitnych operacji, które jawią się niemożliwymi a wręcz wariackimi i okażą nierealne dla jej mnogich poprzedników. Cechuje się uduchowieniem, przeważnie jest zasadniczo bardziej pobudliwa niż lwia część ludności i w lapidarnym wystąpieniu umie umieścić morze wzruszeń, zatem z reguły trudni się jakimś gatunkiem twórczości. Jest to osobnik dzielny, nie trwożą jej żadne trudności, ponieważ bardzo dobrze wytrzymuje tremę i pragnie działać dynamicznie. To osoba rozważna, wystrzega się nieroztropnych działań, drobiazgowo aranżuje najbłahsze akcje oraz nie darzy zaufaniem pomysłów wykonanych byle jak. To człowiek pesymistyczny, naturalny fatalizm naprawdę komplikuje jej egzystencję, popychając ją częstokroć do zarzucania bardzo porządnie rokujących inicjatyw i odbierając jej witalność wymaganą do zakończenia zaczętych przedsięwzięć. To jednostka zrównoważona, przypomina średniowiecznego pustelnika, dlatego cały rok po roku najchętniej spędza na ustronnych przemyśleniach i męczy ją współdziałanie z osobami pochopnymi.

Pozostałe atrybuty celnie odzwierciedlające niniejszego osobnika to także: rzutki, oryginalny, zmysłowy, ufny, filozoficzny, seksowny, roztrzepany, uroczy, wyemancypowany, natarczywy, hojny, poważny, życzliwy, oziębły, pyszałkowaty, sarkastyczny, czuły, małomówny, introspektywny, humorzasty, roztargniony, sentymentalny, gorliwy, wyciszony, entuzjastyczny, zręczny, wiarygodny, pożądliwy oraz zblazowany.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: strażak, wychowawca, korepetytor, trener, stolarz, nauczyciel, instruktor, dydaktyk, prezenter, szkoleniowiec, kucharz, przewodnik i szkoleniowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bridges Emily - (1986-) - aktorka amerykańska.
 • Cichoń Adam - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dazé Éric - (1975-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Dobrowolski Jacek - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Habsburg-Este Maria Teresa - (1849-) - arcyksiężniczka austriacka, królowa bawarska 1913-1919.
 • Hall Jerry - (1956-) - amerykańska aktorka, modelka.
 • II Artur - (1262-1312) - książę Bretanii.
 • Jakob Alfons Maria - (1884-1931) - neurolog niemiecki.
 • Kermode Mark - (1963-) - brytyjski krytyk filmowy.
 • Kiernikowski Zbigniew - (1946-) - duchowny katolicki, biskup.
 • Kivikoski Erkko - (1936-2005) - fiński reżyser filmowy, scenarzysta.
 • Phoenix Scarlette Jasmine - (2011-) - córka Ernesto Ascha i Liberty Phoenix.
 • Pytlakowski Andrzej - (1919-2010) - szachista, dziennikarz.
 • Spokojny Ludwik V - (1479-1544) - Wittelsbach, elektor Palatynatu Reńskiego 1508-1544.
 • Szymborska Wisława - (1923-) - poetka, tłumaczka literatury pięknej.
 • Żuraw Paweł - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.