Raczka, 19 lipca - Kobieta

Raczka, 19 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka urodzona w dniu 19 7 to osobnik wytrwały, umie być pobłażliwym i wrażliwym kompanem, w minionych dniach potrafiłaby być benedyktynem notującym zakurzonych kodeksach i umie wykonać zadania bardzo odstręczające dla normalnych ludzi. Często bywa emocjonalna, wyjść z problemów szuka w zabiegach magicznych i w horoskopach, kalkulacje i cyfry odpychają ją, a zatem jej życie jest niespokojne i nieuładzone. Częstokroć bywa niestała, nie potrafi podejmować metodycznych decyzji i często nie umie zakończyć rozpoczętych spraw, dlatego niezmiernie trudno prowadzi się z nią spory. Jest to osoba energiczna, uwielbia stwarzać nowatorskie projekty i haruje niby automat. Jest to jednostka apodyktyczna, uznaje się za osobę fachową w dowolnej dziedzinie i nie lęka się osądu swojego sposobu bycia, zatem częstokroć napotyka bierny sprzeciw wobec swoich aktywności. To osobnik zorganizowany, pracuje bez bezcelowych zrywów, kłopoty nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak nieraz zbyt obstaje za już opracowanymi koncepcjami. Cechuje się nietowarzyskością, świetnie funkcjonuje samotnie, umie poświęcić cały wieczór oryginalnym zajęciom, ale gawiedź często bez reszty ją rozprasza.
Jest to człowiek grzeczny, nie boi się brać się za rozsądzanie zatargów, które zdają się nierealnymi a wręcz szalonymi i okażą niemożliwe dla jej mnogich poprzedników. To osobnik rozważny, wystrzega się nieostrożnych działań, dokładnie aranżuje najmniejsze akcje oraz nie pokłada ufności w konceptach wykonanych byle jak. Charakteryzuje się niezależnością, nie cierpi wszelkich dogmatów i barier, a więc bezsensem jest sądzenie, iż będzie przestrzegała twoich ograniczeń i dyrektyw. Bywa osobą pobożną, jest otwarta na czyjeś emocje i trudności i w oszczędnej wypowiedzi potrafi zmieścić ogrom namiętności, więc zwykle uprawia jakąś formę sztuki. Znamionuje się zrównoważeniem, nie nudzi jej sumienna realizacja monotonnych zleceń, toteż lubuje się w niespiesznych, relaksujących zawodach i zazwyczaj wykonuje pracę odpowiedzialnie, aczkolwiek we własnym tempie. To człowiek dzielny, niezwykle rzadko obawia się nieznanych przeszkód, bo stara się nie powracać myślami do lęku i ubóstwia żyć energicznie. To jednostka pesymistyczna, najdrobniejszą jej działalność krępuje permanentny brak asertywności, wyzwalając u niej częstokroć bezwiedne partaczenie swojej roboty oraz zwiększając groźbę kolejnych przegranych.

Pozostałe określenia trafnie obrazujące tego osobnika to też: entuzjastyczny, mądry, gospodarny, wiarygodny, obrotny, pusty, poważny, skąpy, bałaganiarski, indywidualistyczny, życzliwy, bezkompromisowy, uroczy, melancholijny, bezlitosny, próżny, charyzmatyczny, hojny, wystraszony, olśniewający, szczodry i beznamiętny.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: strażak, korepetytor, szkoleniowiec, nauczyciel, dydaktyk, trener, pedagog, stolarz, opiekun, instruktor, prezenter, kucharz oraz szkoleniowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Archer Beverly - (1948-) - aktorka amerykańska.
 • Bielecki Jerzy Czesław - (1930-) - dziennikarz.
 • Carradine Code - (1982-) - aktor amerykański.
 • Collins Allen - (1952-1990) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Czychowski Paweł - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Josué - (1979-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Kentner Louis - (1905-1987) - pianista angielski.
 • Kochanowski Grzegorz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kreische Hans-Jürgen - (1947-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Kum-chol Cha - (1987-) - północnokoreański sportowiec, ponoszenie ciężarów.
 • Majakowski Władimir W - (1893-1930) - rosyjski poeta, dramaturg.
 • McIntire Tim - (1944-1986) - aktor amerykański.
 • Meyer Darron - (1977-) - aktor brytyjski.
 • Midori - (1968-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Silva Leonardo "Leo" Da - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vanstrattan Jess - (1982-) - australijski sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.