Raczka, 18 lipca - Kobieta

Raczka, 18 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka urodzona dnia 18 7 jest to osobnik introwertyczny, doskonale czuje się w pojedynkę, potrafi poświęcić całą dobę niezrozumiałym działaniom, jednakże eksponowana na eksponowanym miejscu traci wiele ze swojego uroku. To człowiek wrażliwy, ufa kabale, nie ceni czysto rozumowego podejścia, a zatem teraźniejsza rzeczywistość częstokroć nie odpowiada jej. Jest to osoba zorganizowana, umie racjonalnie gospodarować swoimi środkami, trudności nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak często brakuje jej wszechstronności wymaganej w nagłych wypadkach. Bywa jednostką zmienną, nie umie wybrać jednego punktu widzenia i częstokroć nie potrafi zakończyć rozgrzebanych zadań, często ima się rozmaitych prac. Jest to osobnik wytrwały, konsekwencja dopomaga jej dostrzec związki niedostrzegalne dla pozostałych ludzi, umie być wielkodusznym i empatycznym kumplem i w szkole częstokroć zdobywa fenomenalne noty. To osoba aktywna, tyra niczym maszyna i płonie wewnętrznym światłem. To osobnik autokratyczny, zachowuje się jak awanturnik i często nie zdaje sobie sprawy z powszechnego postrzegania swojej persony, zatem częstokroć natrafia na ciche nieposłuszeństwo wobec swoich aktywności.
Jest to jednostka przezorna, unika pochopnych działań, tworzy wymyślne plany oraz prze do bogactwa wolno, ale konsekwentnie. To człowiek zrównoważony, jest to urodzony urzędnik, toteż lubuje się w spokojnych, flegmatycznych zawodach i zazwyczaj wykonuje pracę odpowiedzialnie, lecz we własnym rytmie. To osobnik religijny, potrafi dostrzegać zjawiska niewidoczne dla innych obserwatorów i jej wytwory umieją niezmiernie wzruszać, a więc zwykle interesuje się jakimś gatunkiem twórczości. Jest to osoba zaradna, naprawdę przepada za absolutną autonomią wyboru, więc szaleństwem jest zakładanie, że będzie respektowała twoje bariery i pouczenia. Jest to jednostka kulturalna, nie lęka się zajmować się rozsądzaniem kłótni, które dotykają dziedzin niezwykle trudnych i siłujących się z nimi ludzi przeważnie szybko popychają do rezygnacji. Jest to jednostka posępna, wrodzone czarnowidztwo autentycznie ogranicza jej życie, powodując marnotrawienie jej potencjału oraz odbierając jej siłę pożądaną do sfinalizowania rozpoczętych projektów. Jest to osobnik odważny, nie zatrważają jej jakiekolwiek przeszkody, albowiem świetnie daje sobie radę z tremą i wszelkie przeciwności raczej nie trwożą jej.

Pozostałe określenia trafnie opisujące wspomnianego człowieka to też: filozoficzny, pożądliwy, uroczy, szczodry, próżny, oryginalny, ustatkowany, buntowniczy, pomysłowy, humorzasty, małomówny, skąpy, utalentowany, depresyjny, sympatyczny, sentymentalny, przeczulony, bałaganiarski, dowcipny, sarkastyczny, przekorny, idealistyczny, życzliwy, sprytny, bezbarwny, roztargniony, czuły, nieufny, rzutki oraz despotyczny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: stolarz, wychowawca, szkoleniowiec, prezenter, strażak, opiekun, nauczyciel, instruktor, przewodnik, kucharz, tutor, szkoleniowiec, szkoleniowiec, hotelarz, szkoleniowiec i dydaktyk.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.