Raczka, 17 lipca - Kobieta

Raczka, 17 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka urodzona w dniu 17 7 to osobnik władczy, uznaje się za osobę fachową w dowolnej dziedzinie i nie boi się oceny swojego postępowania, więc umie prowokować protesty śród swoich podwładnych. Bywa zmienna, nie potrafi jasno zdeklarować jednej opinii i umie nagle zrezygnować na chwilę przed osiągnięciem finału, często denerwuje swoich wspólników. To jednostka wrażliwa, rozstrzygnięć kłopotów wypatruje w czarach i we wróżbach, nie przepada za światem matematycznym, a więc jej żywot jest gwałtowny i nieposkromiony. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez nieskutecznych zrywów, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak kiepsko daje sobie radę z szybko przeistaczającymi się okolicznościami. To człowiek nietowarzyski, jest regionalnym mądralą odciętym od codzienności, ochoczo para się niekonwencjonalnymi zamiłowaniami, ale umieszczona na widoku publicznym gubi wiele ze swojego wdzięku. To osobnik przedsiębiorczy, porywa kolegów swoją nieokiełznaną witalnością, inicjuje równocześnie rozliczne zadania i wyśmienicie radzi sobie ze stresującą harówką. To osoba cierpliwa, umie cierpliwie wyczekiwać na odpowiednią okazję, w ogólniau częstokroć uzyskuje bardzo dobre stopnie i umie wnikliwie zagłębiać się w ludzkie zwierzenia.
To jednostka fatalistyczna, naturalny pesymizm autentycznie ogranicza jej życie, wyzwalając u niej często nieświadome sabotowanie własnego działania oraz odbierając jej dynamizm konieczny do finalizacji rozpoczętych inicjatyw. Charakteryzuje się zaradnością, naprawdę kocha się w zupełnej autonomii wyboru, zatem zawiedzie cię zakładanie, że posłucha kogoś bez konfrontacji. Cechuje się dalekowzrocznością, unika pochopnych aktywności, kreuje wymyślne plany i pędzi ku bogactwu z namysłem, lecz systematycznie. To człowiek grzeczny, można jej zlecić wykonywanie ryzykanckich misji, które stanowią autentyczną trudność również dla obeznanych i zmyślnych polityków i ścierające się z nimi osoby zazwyczaj w mig popychają do kapitulacji. To jednostka religijna, na ogół jest zdecydowanie bardziej emocjonalna niż większa część zbiorowości i jest niezmiernie zdolna plastycznie albo poetycko, a zatem najistotniejsze jest dla niej istnienie widzów dla swoich wytworów. Znamionuje się opanowaniem, powoli przeprowadza ulubione rytuały, dlatego lubuje się w opieszałych, relaksujących pracach i irytuje ją współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. To osobnik nieustraszony, nie przerażają jej nijekie przeszkody, bowiem świetnie spełnia się w zawikłanych warunkach i wydaje się innym ludziom niewzruszonym głazem.

Pozostałe atrybuty trafnie ukazujące opisywaną jednostkę to również: sympatyczny, bezbarwny, sprytny, oziębły, introspektywny, bezkompromisowy, małomówny, entuzjastyczny, obrotny, rzutki, wyniosły, nieufny, zwycięski, histeryczny, apodyktyczny, natarczywy, bezładny, refleksyjny, roztargniony, roztrzepany, ofiarny, depresyjny, hałaśliwy, łaskawy, namiętny, sarkastyczny, ufny, wyemancypowany oraz pomylony.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: nauczyciel, kucharz, szklarz, stolarz, szkoleniowiec, opiekun, dydaktyk, strażak, prezenter, szkoleniowiec, wychowawca, trener, tutor, hotelarz i instruktor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Asheton Ron - (1948-2009) - amerykański muzyk, gitarzysta, kompozytor.
 • Bauer Erwin - (1912-1958) - niemiecki kierowca wyścigowy.
 • Błaszczyk Anna - (1981-) - operator filmowy.
 • Doctorow Cory - (1971-) - kanadyjski pisarz science fiction.
 • Evren Kenan - (1917-2015) - turecki wojskowy, polityk.
 • Fadecki Wojciech - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Flimm Jürgen - (1941-) - reżyser niemiecki.
 • Fresenius Wilhelm - (1913-) - chemik niemiecki.
 • Jasieński Bruno - (1901-1938) - pisarz, poeta.
 • Karszo-Siedlecki Tadeusz - (1893-1939) - przemysłowiec, działacz gospodarczy.
 • Powers Alec - (1975-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Ptaszyński Mateusz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stewart Janet - (1502-) - nieślubna córka króla szkockiego Jakuba V
 • Zachariewicz-Lwigród Julian Oktawian - (1837-1898) - architekt.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.