Raczka, 15 lipca - Kobieta

Raczka, 15 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Zodiakalna pani rak, która urodziła się dnia 15 7, jest to jednostka energiczna, nie umie siąść spokojnie i porywa kolegów swoją bezgraniczną siłą. Jest to osoba nietowarzyska, uwielbia bujać w obłokach, w swoich indywidualnych marzeniach, ochoczo oddaje się dziwnym zainteresowaniom, ale doznaje trudności z zadzierzganiem znajomości z pozostałymi ludźmi. Często bywa wrażliwa, rozwiązań problemów wypatruje w czarach i w przepowiedniach, nie przepada za światem technologicznym, a zatem przed notebookiem częstokroć zachowuje się niby pingwin na pustyni. To osobnik cierpliwy, potrafi być pobłażliwym i otwartym kompanem, w dawnych wiekach umiałaby być zakonnikiem notującym zakurzonych tomach i potrafi osiągnąć sprawność w sprawach wymagających długookresowego przeszkolenia. To człowiek władczy, uznaje się za jednostkę kompetentną w każdej dziedzinie i nie zamartwia się ocenianiem swojego sposobu bycia, więc jest unikana w swoim otoczeniu. To osobnik metodyczny, mozoli się bez nieefektywnych sprintów, funkcjonuje w sposób roztropny i sprawdzony, jednak często nie starcza jej błyskotliwości wskazanej w nagłych okolicznościach. Bywa człowiekiem chwiejnym, nie umie trwać przy zdyscyplinowanych decyzjach i potrafi gwałtownie zniechęcić się na moment przed uzyskaniem celu, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nią negocjacje.
Jest to jednostka zrównoważona, przypomina średniowiecznego mistyka, zatem umie odpowiednio uhonorować wymyślną maestrię i drażni ją kooperacja z osobami pochopnymi. Charakteryzuje się rozwagą, unika lekkomyślnych aktywności, bierze pod uwagę różne grafiki działań oraz pędzi do sukcesu wolno, lecz konsekwentnie. To człowiek subtelny, nie lęka się brać się za mediowanie kłótni, które wymagają wielkiej dozy dyplomatycznej subtelności i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych poprzedników. To jednostka uduchowiona, bardzo ujmują ją kłopoty innych osób i jej dzieła potrafią niezwykle wzruszać, toteż częstokroć jest opiekunem duchowym dla innych. Jest to jednostka dzielna, bardzo rzadko lęka się nieprzewidzianych wyzwań, ponieważ stara się z reguły nie bać się z góry i objawia spokój nie zważając na warunki. Jest to osobnik fatalistyczny, najbłahszą jej działalność tłamsi nieustanny deficyt odwagi, wywołując u niej często bezwiedne partaczenie własnej pracy oraz powodując raptowne rezygnowanie w połowie drogi. Cechuje się zaradnością, postanowienia obiera na kanwie osobistych przemyśleń, a więc rozczaruje cię oczekiwanie, że ulegnie komuś bez konfrontacji.

Pozostałe określenia prawidłowo charakteryzujące opisywaną osobę to również: sentymentalny, despotyczny, melancholijny, skąpy, afektowany, obrotny, gospodarny, poważny, apodyktyczny, łaskawy, pyszałkowaty, ugodowy, histeryczny, sympatyczny, uprzejmy, hojny, roztargniony, neurotyczny, nieufny, introspektywny, solidny, natchniony, ustatkowany, ufny, narcystyczny i potężny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: tutor, szklarz, stolarz, wychowawca, szkoleniowiec, korepetytor, hotelarz, trener, strażak, nauczyciel, instruktor, przewodnik, kucharz, szkoleniowiec, dydaktyk oraz gastronom.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bildt Carl - (1949-) - szwedzki polityk, dyplomata.
 • Brockhouse Bertram - (1918-2003) - fizyk kanadyjski.
 • Carey Philip - (1925-2009) - aktor amerykański.
 • Chudecki Zygmunt - (1922-) - profesor, gleboznawstwo.
 • Galant Radosław - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ibáñez Luis - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Juanfran - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Komierowski Roman - (1846-1924) - polityk konserwatywny.
 • Leigh Frankie - (1967-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Miliband David - (1965-) - polityk brytyjski.
 • Pallandt Nina Van - (1932-) - aktorka duńska.
 • Suckewer Abraham - (1913-2010) - pisarz, poeta.
 • Woese Carl - (1928-) - mikrobiolog amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.