Raczka, 13 lipca - Kobieta

Raczka, 13 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Pani rak, która przyszła na świat w dniu 13 7, jest to osobnik cierpliwy, na uczelni często uzyskuje imponujące lokaty, konsekwencja pozwala jej dojrzeć zależności niewidoczne dla pozostałych osób i umie wnikliwie przysłuchiwać się czyimś gawędom. To jednostka zamknięta, świetnie czuje się samotnie, ochoczo oddaje się hermetycznym zainteresowaniom, jednak wystawiona na eksponowanym miejscu gubi mnóstwo ze swojego uroku. To człowiek energiczny, haruje jak traktor i bardzo dobrze znosi nerwową pracę. To osobnik metodyczny, potrafi rozsądnie zarządzać swoimi siłami, działa w sposób rozsądny i przemyślany, jednak kiepsko daje sobie radę z szybko zmieniającymi się sytuacjami. Częstokroć bywa empatyczna, nie boi się poetyckich afektów, nie darzy zaufaniem uczonej strategii likwidowania kłopotów, dlatego jej życie jest pełne wydarzeń i nieposkromione. Bywa osobą niekonsekwentną, często nie wystarcza jej hartu ducha i trudno jest jej pozostawać przy obranych decyzjach, częstokroć bierze się za przeróżne zawody. Często bywa autokratyczna, pragnie ujarzmić całą Ziemię i nie zamartwia się ocenianiem swojego postępowania, więc umie prowokować opory pomiędzy swoimi podwładnymi.
To jednostka przezorna, wystrzega się nieostrożnych działań, analizuje najrozmaitsze harmonogramy posunięć oraz nie polega na pomysłach sporządzonych niestarannie. Jest to człowiek dzielny, niezwykle rzadko boi się nietypowych przeszkód, bowiem wyśmienicie sprawdza się w niepewnych warunkach i objawia powściągliwość bez względu na okoliczności. Cechuje się posępnością, w każdym wypadku trapi ją wątpliwość odnośnie poprawności przeprowadzanych ruchów, wiodąc ją częstokroć do zupełnie bezsensownej klęski oraz owocując gwałtownym zniechęcaniem się przed dotarciem do mety. To osoba samodzielna, nie lubi wykonywania odgórnych instrukcji, a zatem rozczaruje cię zakładanie, że zrealizuje wydane jej zalecenia. Jest to jednostka spokojna, leniwie celebruje ukochane ceremonie, toteż utrzymuje się odporna na powszechne zagonienie i irytuje ją współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to osobnik kulturalny, daje radę wypatrzyć skuteczne rozwiązania problemów, które wydają się niemożliwymi a nawet stukniętymi i mierzące się z nimi osoby przeważnie błyskawicznie prowadzą do poddania się. Jest to człowiek religijny, zwykle jest znacząco wrażliwsza niż lwia część społeczeństwa i jej dzieła potrafią niezmiernie wzruszać, zatem najważniejsze jest dla niej istnienie entuzjastów dla własnych wytworów.

Inne przymioty właściwie ukazujące niniejszego osobnika to również: depresyjny, despotyczny, miłosierny, czujny, wyniosły, ustatkowany, dowcipny, wielkoduszny, oziębły, beznamiętny, gorliwy, natarczywy, bałaganiarski, humorzasty, łaskawy, roztrzepany, buntowniczy, wyciszony, skąpy, czuły, uprzejmy, melancholijny, olśniewający, szczodry, solidny oraz sentymentalny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: prezenter, przewodnik, nauczyciel, dydaktyk, stolarz, szklarz, opiekun, trener, kucharz, wychowawca, tutor, pedagog, hotelarz i szkoleniowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aniszczenko Eugeniusz - (1913-2002) - aktor, reżyser teatralny.
 • Bergonzi Carlo - (1924-) - włoski śpiewak,.
 • Costa Danny da - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Eftaliotis Arjiris - (1849-1923) - pisarz grecki.
 • Ford Harrison - (1942-) - amerykański aktor filmowy.
 • Freytag Gustav - (1816-1895) - pisarz niemiecki.
 • Gallert Danuta - (1930-) - aktorka.
 • Maciąg Ludwik - (1920-2007) - malarz.
 • Norgard Per - (1932-) - kompozytor duński.
 • Ratajewski Antoni - (1910-1979) - aktor.
 • Santos Al - (1976-) - aktor amerykański.
 • Skonecki Władysław - (1920-1983) - sportowiec, tenis ziemny, trener.
 • Sołowiew Władimir N - (1902-1969) - generał radziecki.
 • Souray Sheldon - (1976-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Vecsey Melinda - (1980-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Weber Louise - (1866-) - tancerka francuska.
 • Wronowska Barbara - (1937-) - aktorka.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.