Raczka, 28 czerwca - Kobieta

Raczka, 28 czerwca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Zodiakalna kobieta rak urodzona w dniu 28 6 bywa człowiekiem zmiennym, nie potrafi podejmować metodycznych decyzji i nazbyt często zmienia opinię odnośnie kierunku swojej pracy, często drażni swoich wspólników. Jest to osobnik dominujący, nie cierpi kwestionowania własnych koncepcji i postrzega jako zagrożenie osoby nieaprobujące jej punktu widzenia, a zatem jest niepopularna w swoim otoczeniu. Bywa jednostką uczuciową, nie obawia się zmysłowych uniesień, nie ceni typowo rozumnej postawy, więc powszechne uprzemysłowienie częstokroć oznacza dla niej autentyczną mękę. Jest to osobnik aktywny, nie umie wytrzymać w bezruchu, denerwuje ją bezczynność i ma nieskończone rezerwy energii. Jest to jednostka konsekwentna, konsekwentnie podąża do mety, postępuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak źle znosi błyskawicznie przeistaczające się warunki. Jest to człowiek introwertyczny, uwielbia spędzać czas, w swoich prywatnych marzeniach, chętnie para się hermetycznymi zainteresowaniami, lecz gawiedź często bezgranicznie ją krępuje. Znamionuje się wytrwałością, umie wnikliwie zagłębiać się w cudze gawędy, upór w zmierzaniu do finału częstokroć pozwala jej uzyskać dostatek i często ekscytuje ją wędkowanie.
Częstokroć bywa uduchowiona, bardzo pobudzają ją trudności innych osób i odczuwa potężne pragnienie towarzyskiego manifestowania swoich uczuć, a więc na ogół interesuje się jakąś formą działalności artystycznej. Jest to osobnik defetystyczny, naturalny defetyzm autentycznie gmatwa jej życie, powodując marnotrawienie jej umiejętności oraz odbierając jej zapał wskazany do zakończenia rozgrzebanych działań. Jest to osoba spokojna, przypomina średniowiecznego mistyka, zatem cały dzień za dniem z największą przyjemnością przepędza na odosobnionych rozmyślaniach i potrafi zachować opanowanie w nerwowych sytuacjach. To jednostka przezorna, usiłuje nie odpowiadać innstynktownie, drobiazgowo układa wszelkie posunięcia oraz nie pokłada ufności w projektach stworzonych byle jak. Cechuje się odwagą, umie wykonać sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, albowiem świetnie spełnia się w niepewnych okolicznościach i jawi się innym ludziom nieugiętą skałą. Charakteryzuje się zaradnością, nienawidzi jakichkolwiek dogmatów i restrykcji, dlatego rozczaruje cię przewidywanie, iż podporządkuje się wydanym jej przykazaniom. Jest to człowiek kulturalny, potrafi wybrnąć z zawiłych i groźnych sytuacji, które nastręczają obowiązek stosowania twórczych i w wielu przypadkach zupełnie karkołomnych argumentów i okażą nierealne dla jej licznych poprzedników.

Pozostałe określenia prawidłowo obrazujące przedstawianą osobę to też: humorzasty, próżny, namiętny, wiarygodny, skąpy, neurotyczny, życzliwy, czuły, hojny, wyemancypowany, wyzwolony, narwany, małomówny, bałaganiarski, ofiarny, oryginalny, wielkoduszny, olśniewający, indywidualistyczny, rzutki, narcystyczny, idealistyczny, roztargniony, współczujący oraz bezlitosny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: szkoleniowiec, szklarz, pedagog, opiekun, strażak, przewodnik, trener, instruktor, wychowawca i nauczyciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anioł Artur - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Balogun Leon - (1988-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barthez Fabien - (1971-) - francuski sportowiec, piłka nożna, bramkarz.
 • Casa Giovanni Della - (1503-1556) - humanista włoski, arcybiskup, nuncjusz papieski.
 • Chase Claudia - (1978-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cheriton Shirley - (1955-) - aktorka angielska.
 • Goeppert-Mayer Maria - (1906-) - fizyk amerykańska.
 • Hohenzollern Albrecht - (1490-1545) - arcybiskup Magdeburga i biskup Halberstadtu 1513-, arcybiskup elektor Moguncji 1514-, kardynał 1518-.
 • Horváth Vojtech - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moore Nicholas Anthony - (1995-) - syn Dudleya Moore'a i Nicole Rothschild.
 • Olszewski Adrian - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Osmolski Władysław - (1883-1935) - lekarz, teoretyk wychowania fizycznego.
 • Perry Emily - (1907-) - aktorka angielska.
 • Rubens Peter Paul - (1577-1640) - flamandzki malarz, rysownik, grafik.
 • Siwicki Antoni - (1900-1977) - generał radziecki i polski.
 • Tudor Henryk VIII - (1491-1547) - król Anglii 1509- i Irlandii 1541-.
 • Zieliński Adam - (1931-) - prawnik, specjalista w dziedzinie prawa i postępowania cywilnego oraz prawa administracyjnego.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.