Raczka, 26 czerwca - Kobieta

Raczka, 26 czerwca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Pani rak, która przyszła na świat dnia 26 6, jest to osobnik aktywny, rozpoczyna jednocześnie przeróżne sprawy i dysponuje ogromnymi zasobami energii. Bywa człowiekiem zmiennym, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i umie aktualizować najważniejsze przekonania co minutę, często chwyta się różnych zajęć. To jednostka konsekwentna, wykonuje pracę bez bezcelowych sprintów, pracuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak chwilami nadmiernie przyzwyczaja się do przedtem stworzonych koncepcji. Jest to osoba introwertyczna, jest lokalnym myślicielem oderwanym od rzeczywistości, częstokroć potrafi wykazywać niesamowity upór przy renowacji niesprawnych sprzętów, lecz gawiedź często bez reszty ją peszy. Jest to osobnik cierpliwy, spełnia się w charakterze uznanego wychowawcy, umie wykonać zadania niezwykle odstręczające dla normalnych ludzi i częstokroć jest świetnym nauczycielem. Często bywa apodyktyczna, postrzega się za jednostkę fachową w dowolnej dziedzinie i przemawianie do jej rozwagi częstokroć nie daje rezultatu, a więc potrafi prowokować rewolty śród swoich podkomendnych. To osoba emocjonalna, polega na kabale, nie ceni kultury matematycznej, dlatego często wolałaby urodzić się o stulecia wcześniej.
To człowiek śmiały, nie przerażają jej żadne problemy, bowiem pracuje nad tym, by nie skupiać się na strachu i wydaje się innym ludziom nieporuszoną górą. To osobnik samodzielny, naprawdę przepada za nieograniczoną wolnością wyboru, a zatem niech ci nie jawi się, że będzie liczyła się z twoimi zakazami i poleceniami. Jest to jednostka subtelna, daje radę wynaleźć wydajne obejścia kłopotów, które wymagają wielkiej dozy taktownej subtelności i przeważnie przerastają pozostałe osoby. To człowiek zrównoważony, nie męczy jej sumienne realizowanie nudnych zleceń, więc lubi spokojne, relaksujące czynności i na ogół mozoli się rzetelnie, jednakże we własnym rytmie. To osoba pesymistyczna, najsubtelniejszą jej aktywność utrudnia ciągły niedobór śmiałości, sprowadzając ją częstokroć do zupełnie zbędnej klęski oraz powiększając ryzyko nowych fiask. Bywa religijna, jest otwarta na cudze odczucia i trudności i jej dzieła umieją bardzo pobudzać, toteż kluczowe jest dla niej wyszukanie entuzjastów dla swoich wytworów. Charakteryzuje się przezornością, to dalekowzroczny i wytrawny przywódca, rozważa rozmaite grafiki wydarzeń oraz nie pokłada ufności w projektach wykonanych w pośpiechu.

Inne atrybuty odpowiednio charakteryzujące tego osobnika to również: idealistyczny, małomówny, nieufny, współczujący, wyniosły, natarczywy, roztargniony, ugodowy, przekorny, oziębły, olśniewający, mądry, namiętny, entuzjastyczny, seksowny, wielkoduszny, sarkastyczny, pusty, obrotny, czuły, pomylony, humorzasty i roztropny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: pedagog, dydaktyk, opiekun, gastronom, szklarz, stolarz, instruktor, hotelarz, przewodnik, prezenter oraz szkoleniowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barański Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bastian Adolf - (1826-1905) - niemiecki etnograf, podróżnik.
 • Chan Michael Paul - (1950-) - aktor amerykański.
 • Dorken Rosemary - (1931-) - aktorka angielska.
 • Dowing Joe - (1903-1975) - aktor amerykański.
 • Gossens Salvador Allende - (1908-1973) - polityk chilijski.
 • Heywood Lance - (1964-2005) - aktor w filmach erotycznych.
 • Knox Errol - (1889-1949) - generał australijski.
 • Kukla Piotr - (1958-) - operator filmowy.
 • LeMond Greg - (1961-) - amerykański sportowiec zawodowy, kolarstwo szosowe.
 • Łukasiewicz Antoni - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • McCracken Richard - (1948-) - irlandzki muzyk rockowy, gitarzysta basowy.
 • Sikora Anna - (1966-) - ekonomista, polityk.
 • Szymański Zbigniew - (1943-2013) - realizator filmów animowanych.
 • Wojciechowicz Jacek - (1963-) - prawnik.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.