Raczka, 24 czerwca - Kobieta

Raczka, 24 czerwca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka, która urodziła się dnia 24 6, to osoba władcza, jest autentycznym ucieleśnieniem kaprala i częstokroć nie zna zbiorowego odbioru swojej persony, zatem potrafi prowokować rebelie wśród swoich podkomendnych. Jest to osobnik przebojowy, ubóstwia tworzyć nowe projekty, przeszkody przezwycięża szturmem i świetnie wytrzymuje niespokojną harówkę. To jednostka zamknięta, rewelacyjnie czuje się w pojedynkę, ochoczo poświęca się tajemniczym hobby, aczkolwiek odczuwa trudności z inicjowaniem bliskich stosunków z pozostałymi ludźmi. To osobnik wytrwały, umie zdobyć mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długookresowej praktyki, potrafi być pobłażliwym i otwartym kompanem i radzi sobie w zawodzie uznanego wychowawcy. To człowiek chwiejny, nie umie trwać przy zorganizowanych decyzjach i potrafi znienacka zrezygnować na chwilę przed uzyskaniem mety, często drażni swoich wspólników. Charakteryzuje się metodycznością, umie umiejętnie gospodarować swoimi siłami, funkcjonuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to jednostka uczuciowa, polega na czarnoksięstwie, nie współdziała ze sferą urządzeń technicznych, więc jej życie jest gwałtowne i nieposkromione.
Jest to osoba spokojna, bez pośpiechu sprawuje ukochane obrzędy, a zatem cały rok po roku z największą przyjemnością spędza na odosobnionych kontemplacjach i potrafi zachować samokontrolę w nerwowych okolicznościach. Często bywa pobożna, niezmiernie dotykają ją kłopoty innych ludzi i jej wytwory umieją bardzo poruszać, dlatego ważne jest dla niej wyszukanie widzów dla własnych prac. To osobnik ostrożny, to dalekowzroczny i posiadający duże aspiracje strateg, dokładnie organizuje najbłahsze akcje oraz prze do finansowego dobrobytu pomału, lecz systematycznie. To jednostka śmiała, niezwykle rzadko obawia się nieznanych wyzwań, bowiem bardzo dobrze radzi sobie ze stresem i uwielbia żyć w biegu. Znamionuje się zaradnością, unika wykonywania cudzych rozkazów, a więc zawiedzie cię uważanie, iż ulegnie komuś bez konfrontacji. To osoba grzeczna, można jej zlecić wykonanie ambitnych zadań, które dotykają rzeczy niezmiernie drażliwych i zwykle przygnębiają pozostałych ludzi. To jednostka ponura, w każdym wypadku martwi ją rozterka odnośnie słuszności wdrażanych ruchów, sprowadzając ją częstokroć do zupełnie nieuzasadnionego fiaska oraz powodując zaskakujące zniechęcanie się przed końcem.

Inne cechy właściwie portretujące niniejszą osobę to również: uprzejmy, marzycielski, bezkompromisowy, dowcipny, natchniony, obrotny, neurotyczny, depresyjny, rzutki, wyemancypowany, ofiarny, przeczulony, potężny, histeryczny, wyzwolony, sympatyczny, paranoiczny, pusty, ambitny, pożądliwy, pomysłowy, poważny i introspektywny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: kucharz, strażak, dydaktyk, pedagog, prezenter, gastronom, tutor, szkoleniowiec, korepetytor, instruktor, opiekun, stolarz, szkoleniowiec, przewodnik, hotelarz oraz trener.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Dębicki Bartłomiej - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Disney Roy O - (1893-1971) - przedsiębiorca amerykański.
  • Fangio Juan Manuel - (1911-1995) - argentyński kierowca wyścigowy.
  • Fournier Pierre - (1906-1986) - wiolonczelista francuski.
  • Kwaśny Witold - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Maciszewski Jarema - (1930-) - historyk, profesor.
  • Molina Juan Ignacio - (1740-1829) - chilijski jezuita, naturalista.
  • Orsza-Łukaszewicz Jan - (1907-1985) - aktor, reżyser.
  • Ray Vanessa - (1980-) - aktorka amerykańska.
  • Walkiewicz Jan - (1973-) - aktor.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.