Panna, 06 września - Kobieta

Panna, 06 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Panna, która urodziła się w dniu 6 9, jest to osoba tradycjonalistyczna, lubi posiadać spójny punkt widzenia w stosunku do wszelkich rzeczy, jej ludzie muszą oceniać wszystko tak samo jak ona, więc częstokroć uporczywie obstaje przy od dawna wycofanych z użycia rozwiązaniach i procedurach. Bywa jednostką wrażliwą, wyjść z problemów poszukuje w zabiegach magicznych i w przepowiedniach, nie współdziała z domeną maszyn liczących, dlatego współczesne otoczenie często nie odpowiada jej. Bywa osobnikiem oficjalnym, pragnie dysponować przemyślaną ripostą na dowolną dającą się pomyśleć wątpliwość, częstokroć jest pełna ogłady, ale także trochę schematyczna w funkcjonowaniu, zatem jest to optymalny aktywista. To człowiek cierpliwy, determinacja w zmierzaniu do mety często pozwala jej osiągnąć dostatek, w dawnych czasach potrafiłaby być mnichem piszącym starodawnych kodeksach i umie wnikliwie wysłuchiwać cudzych opowieści. Charakteryzuje się metodycznością, konsekwentnie dąży do celu, postępuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak potrafi być nadmiernie konwencjonalna w nietypowych okolicznościach. Jest to osoba bojaźliwa, kajakarstwo górskie nie jest zabawą stosowną dla tego człowieka, jest lękliwa w obecności obcych osób, chociaż stara się działać umiejętnie i sumiennie. Bywa skrupulatna, widzi konstrukcję jako ogromny zbiór szczegółów i traci w konsekwencji dzień za dniem, dlatego niestety multiplikację obiekcji częstokroć uznaje za ważniejszą od wyszukiwania odpowiedzi. Jest to człowiek lojalny, jest uczciwym i słownym podwładnym, do związków odnosi się niezwykle poważnie, aczkolwiek czasem w swojej wierności dosięga aż do bufonady.
Cechuje się przezornością, wystrzega się pośpiesznych działań, buduje skomplikowane projekty oraz prze ku bogactwu mozolnie, lecz metodycznie. Znamionuje się powolnością, nie zwraca uwagi na pozory, ponieważ zawsze bierze pod uwagę zakładane zarobki i w każdym wypadku usiłuje układać długofalowe przewidywania. To jednostka sumienna, zlecenie jest dla niej sprawą nietykalną, jej pomysły nie kryją skaz, a więc mimo zwodniczej ospałości na ogół wciela w życie swoje koncepcje. Bywa osobnikiem ustępliwym, osobiste podejmowanie decyzji może być dla niej bardzo frustrujące, bowiem inne osoby często postrzega za autorytety i bez problemu daje się sterować. To człowiek opanowany, pracuje bez pośpiechu oraz rozważnie, toteż odczuwa pociąg do niespiesznych, flegmatycznych zajęć i z reguły wykonuje pracę rzetelnie, jednakże we własnym rytmie.

Pozostałe przymioty trafnie wyrażające niniejszą jednostkę to też: beznamiętny, światły, uparty, oszczędny, wyrachowany, fanatyczny, namiętny, sadystyczny, wielkoduszny, płochliwy, nieufny, ograniczony, wystraszony, obowiązkowy, umiarkowany, konformistyczny, potulny, cichy, uważny, srogi, prawy oraz litościwy.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: geograf, badacz, filozof, ortopeda, terapeuta, eksperymentator, geolog, wizażysta, stylista, zegarmistrz, anestezjolog, farmaceuta, naukowiec i myśliciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Bauer Bruno - (1809-1882) - niemiecki filozof, teolog i publicysta.
  • Bródka Jan Jerzy - (1929-) - profesor, stalowe konstrukcje budowlane.
  • Cisło Marcin - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Cudicini Carlo - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Flejterski Radosław - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Henman Tim - (1974-) - sportowiec, tenis ziemny.
  • Kibrick Leonard - (1924-1993) - amerykański aktor dziecięcy.
  • Michaels Grant - (1969-) - aktor w filmach erotycznych.
  • Mvoto Jean-Yves - (1988-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
  • Śmigielski Artur - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.