Panna, 03 września - Kobieta

Panna, 03 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Astrologiczna pani panna, która przyszła na świat w dniu 3 9, to osoba wytrwała, na studiach częstokroć zdobywa doskonałe stopnie, często jest wspaniałym mentorem i upór w zmierzaniu do mety częstokroć pozwala jej osiągnąć bogactwo. To osobnik zorganizowany, pracuje bez zbędnych zrywów, umie się właściwie inspirować, jednak często brakuje jej polotu potrzebnego w niespodziewanych okolicznościach. To jednostka tradycjonalistyczna, ubóstwia posiadać jednoznaczny punkt widzenia odnośnie wszelkich spraw, na każdą nowinkę spoziera niechętnie i nieufnie, więc nie znosi wokoło siebie jakichkolwiek innowatorów. Jest to człowiek bojaźliwy, survival nie jest zabawą sposobną dla tej osoby, niespecjalnie wierzy mało poznanym ludziom, choć częstokroć potrafi dobrze spełniać się w zagadnieniach niewymagających zbytniego kozaczenia. Charakteryzuje się lojalnością, partnerzy są dla niej bardzo ważni, zaangażowanie w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, aczkolwiek często w tej naturalnej uprzejmości umie nie zaspokoić własnych potrzeb. Bywa jednostką konwencjonalną, lubi wymyślny publiczny ceremoniał, improwizacja to dla niej niemal synonim błędnego zachowania, dlatego idealne rezultaty osiąga w technicznych przedmiotach wyzutych z krzykliwych błyskotek. Bywa osobą emocjonalną, darzy zaufaniem kabałę, nie ufa racjonalnemu sposobowi likwidowania kłopotów, a zatem jej życie jest gwałtowne i niesforne. Bywa drobiazgowa, zwraca uwagę na niezbyt istotne szczegóły i nie potrafi popatrzeć na sytuacje w szerszym ujęciu, dlatego niestety powielanie wątpliwości częstokroć uznaje za istotniejsze od poszukiwania rozwiązań.
To osobnik powolny, nie trwoni zasobów na kompletnie niepotrzebne kwestie, ponieważ wartość ma dla niej głównie rzeczywista przydatność i usiłuje postępować według wyznaczonych grafików. To człowiek zrównoważony, wykonuje pracę bez pośpiechu oraz z namysłem, toteż cały dzień za dniem z największą przyjemnością przepędza na samotnych refleksjach i denerwuje ją współdziałanie z osobami dynamicznymi. Znamionuje się ostrożnością, stroni od nieroztropnych aktywności, skrupulatnie komponuje najmniejsze akcje oraz dąży ku dostatkowi mozolnie, jednakże systematycznie. Bywa posłuszna, często musi poświęcać się wykonywaniu pogardzanych przez siebie zajęć, bo obawia się angażować się w konflikty z innymi i nazbyt swobodnie ustępuje czyimś wpływom. Jest to osobnik słowny, swoje obowiązki odbiera poważnie, działa podług drobiazgowo przygotowanego projektu, zatem w długookresowej perspektywie zazwyczaj wyprzedza postrzelonych aktywistów.

Pozostałe cechy adekwatnie ukazujące ową jednostkę to także: pożądliwy, umiarkowany, solidny, ustatkowany, podstępny, ufny, nieznośny, słaby, fanatyczny, gderliwy, uważny, badawczy, nieuczciwy, nieprzejednany, seksowny, cichy, srogi, przewrażliwiony, histeryczny, sympatyczny, gorliwy, obowiązkowy, afektowany, nieufny, czujny, zadumany, ograniczony, ugodowy oraz szorstki.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: optyk, wizażysta, geolog, stylista, filozof, laborant, zegarmistrz, elektronik, złotnik, socjolog, dentysta i badacz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.