Panna, 21 września - Kobieta

Panna, 21 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Kobieta panna, która przyszła na świat dnia 21 9, bywa człowiekiem uczuciowym, rozwiązań trudności poszukuje w czarach i w przepowiedniach, nie współdziała z kulturą komputerów, a więc jej życie jest niespokojne i niesforne. To osoba zorganizowana, umie rozsądnie dysponować swoimi rezerwami, postępuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak częstokroć nie starcza jej błyskotliwości koniecznej w naglących sytuacjach. Jest to jednostka cierpliwa, potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym przyjacielem, umie uważnie wyczekiwać na sposobną chwilę i w zamierzchłych stuleciach potrafiłaby być mnichem piszącym wiekowych księgach. Jest to osobnik sztywny, chce posiadać sprawdzoną replikę na każde potencjalne pytanie, zdaje się być na stałe unieruchomiona w niezmiennym sposobie działania, a zatem nie jest uznanym społecznikiem. To osoba konserwatywna, pragnie mieć wyrazistą opinię w stosunku do wszelkich spraw, jej wspólnicy muszą postrzegać sprawy w taki sam sposób jak ona, dlatego często z uporem trwa przy od dawna zdezaktualizowanych strategiach i metodach. Bywa trwożliwa, przesiedzenie burzy pod gołym niebem to dla niej naprawdę niemiłe doznanie, lubiany przez nią charakter aktywności znamionuje dalekowzroczność, chociaż stara się jednakże wynajdywać rożne taktyki przełamania własnych mankamentów. To jednostka pedantyczna, zwraca uwagę na mało istotne niuanse i nie widzi struktury spoza drobiazgów, dlatego niestety powielanie obiekcji częstokroć uznaje za ważniejsze od wyszukiwania odpowiedzi. To osobnik lojalny, partnerzy są dla niej niezwykle cenni, jest bardzo chwalona przez kompanów, aczkolwiek czasem w swojej wierności posuwa się aż do braku powagi.
To osoba zrównoważona, nie męczy jej obowiązkowe realizowanie nieurozmaiconych obowiązków, więc pozostaje niepodatna na powszechny rozgardiasz i na ogół wykonuje pracę odpowiedzialnie, ale we własnym rytmie. Bywa uległa, niezależne decydowanie może być dla niej niezmiernie stresujące, bowiem inne jednostki często bierze za znawców i zuchwałość i siła umieją wymóc na niej zmianę stanowiska. Jest to osobnik rzetelny, zupełnie nie odkłada zadań do załatwienia, jej koncepcje nie zawierają skaz, toteż winno się doszkalać się od niej sprawności oraz pragmatyczności. Jest to człowiek flegmatyczny, ciężko ją oszukać ślicznymi zdaniami, ponieważ zawsze bierze pod uwagę oczekiwane korzyści i w każdym wypadku zachowuje się planowo oraz rozważnie. To jednostka rozważna, to przezorny i śmiały planista, drobiazgowo komponuje najsubtelniejsze akcje i śpieszy ku bogactwu wolno, jednakże metodycznie.

Pozostałe przymioty trafnie określające ową osobę to również: prawy, zadumany, ustatkowany, gorliwy, nieelastyczny, gderliwy, poważany, fanatyczny, niezawodny, nieustępliwy, logiczny, badawczy, hałaśliwy, sympatyczny, histeryczny, schematyczny, roztropny, uparty, cichy, nieuczciwy, marudny, szorstki, milczący, zawzięty, wyciszony, buntowniczy, namówiony, uważny oraz wiarygodny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: laborant, jubiler, chirurg, socjolog, naukowiec, wizażysta, farmaceuta, myśliciel, optyk, elektronik, dentysta, lekarz, archeolog, terapeuta, filolog i badacz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Finsen Niels Ryberg - (1860-1904) - lekarz duński.
 • Gibernau Sete - (1972-) - motocyklista hiszpański.
 • Imedaszwili Dawit - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalik Adam - (1933-) - prawnik, polityk.
 • Pankiewicz Eugeniusz - (1857-1898) - kompozytor, pianista.
 • Półchłopek Arkadiusz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn James - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Retlewski Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sawka Karolina - (1991-) - aktorka dziecięca.
 • Wilhelm Manuel - (1980-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Wydrzyński Maciej - (1974-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Yasgur Max - (1919-1973) - farmer amerykański.
 • Zamenhof Ludwik - (1859-1917) - poliglota, lekarz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.