Panna, 02 września - Kobieta

Panna, 02 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Panna urodzona w dniu 2 9 bywa jednostką wrażliwą, prędzej wpływa na nią czucie niźli intelekt, rachunki i liczby odrzucają ją, a zatem jej życie jest zgiełkliwe i niesforne. Bywa osobnikiem oficjalnym, kocha rozbudowaną społeczną etykietę, jako składnik wspólnoty jest częstokroć wiarygodna, choć jednocześnie niezbyt błyskotliwa, toteż jest to perfekcyjny animator. Jest to osoba metodyczna, konsekwentnie prze do celu, działa w sposób rozsądny i przemyślany, jednak często brakuje jej polotu wymaganego w naglących sytuacjach. Jest to człowiek skrupulatny, interesuje się mało znaczącymi drobiazgami i marnuje w ten sposób rok po roku, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć szybkich i dopasowanych do warunków aktywności. Jest to jednostka cierpliwa, na studiach często uzyskuje dobre lokaty, umie przyswoić sobie mistrzostwo w sprawach narzucających konieczność długiego treningu i potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym towarzyszem. Bywa osobnikiem nieśmiałym, unika znajdowania się w ciemnościach, niespecjalnie wierzy kiepsko poznanym osobom, chociaż próbuje zachowywać się racjonalnie i sumiennie. To człowiek szczery, umie być prawdziwym kompanem dostępnym w opałach, jest niezmiernie szanowana przez współtowarzyszy, jednakże jej przyrodzona sprawiedliwość potrafi być przyczyną wybuchów niechęci. Jest to jednostka zachowawcza, uznaje przemiany za metodę destrukcji porządnych mechanizmów, jej koledzy mają postrzegać sprawy identycznie jak ona, więc częstokroć uparcie trzyma się już dawno zdezaktualizowanych rozwiązań i strategii.
To osoba przewidująca, to ostrożny i śmiały planista, analizuje przeróżne projekty wydarzeń oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi pomału, lecz metodycznie. Jest to człowiek sumienny, zlecenie jest dla niej rzeczą nietykalną, jej plany nie zawierają dziur, a więc w długofalowej perspektywie zwykle przegania impulsywnych przodowników. Znamionuje się flegmatycznością, nie wartościuje jedynie w oparciu o wygląd, bowiem szczególnie lubi użyteczność i usiłuje pracować wedle wyznaczonych grafików. Cechuje się zrównoważeniem, nie nudzi jej pracowite wykonywanie jednostajnych zadań, zatem umie odpowiednio uhonorować niespotykane rzemiosło i potrafi zachować samokontrolę w stresujących okolicznościach. Bywa jednostką ustępliwą, niezależne decydowanie może być dla niej niezwykle nieprzyjemne, gdyż obawia się angażować się w utarczki z innymi i przemoc i śmiałość umieją wymusić na niej odmianę punktu widzenia.

Inne atrybuty prawidłowo opisujące przedstawianą osobę to także: niezawodny, zimny, potulny, samotny, nieelastyczny, litościwy, prawy, wielkoduszny, buntowniczy, zapobiegliwy, fanatyczny, przesądny, wytrzymały, nieszczery, płochliwy, oszczędny, cichy, zawzięty, namówiony, wyciszony, tkliwy, wiarygodny, ugodowy, ufny, konformistyczny, solidny oraz pożądliwy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: anestezjolog, złotnik, filozof, laborant, filolog, eksperymentator, geograf, geolog i archeolog.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Finsen Niels Ryberg - (1860-1904) - lekarz duński.
 • Gibernau Sete - (1972-) - motocyklista hiszpański.
 • Imedaszwili Dawit - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalik Adam - (1933-) - prawnik, polityk.
 • Pankiewicz Eugeniusz - (1857-1898) - kompozytor, pianista.
 • Półchłopek Arkadiusz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn James - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Retlewski Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sawka Karolina - (1991-) - aktorka dziecięca.
 • Wilhelm Manuel - (1980-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Wydrzyński Maciej - (1974-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Yasgur Max - (1919-1973) - farmer amerykański.
 • Zamenhof Ludwik - (1859-1917) - poliglota, lekarz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.