Panna, 16 września - Kobieta

Panna, 16 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Panna urodzona dnia 16 9 znamionuje się systematycznością, mozoli się bez bezcelowych zrywów, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak częstokroć brakuje jej wszechstronności potrzebnej w nagłych wypadkach. Charakteryzuje się lojalnością, umie być doskonałym przyjacielem lojalnym w zgryzotach, jest bardzo chwalona przez partnerów, jednakże niejednokrotnie w swoim oddaniu dochodzi aż do pompatyczności. Bywa osobnikiem pedantycznym, widzi strukturę jako wielki zespół drobiazgów i marnuje z tego powodu żywot, dlatego niestety uczone przemyślenia potrafią być dla niej ważniejsze niż faktyczne wyszukiwanie rozwiązania. Jest to człowiek wrażliwy, w większym stopniu wpływa na nią serce niźli inteligencja, nie ufa naukowemu sposobowi usuwania trudności, a zatem teraźniejsze życie często nie odpowiada jej. To jednostka tradycjonalistyczna, uznaje przemiany za taktykę unicestwiania dobrych obiektów, jej koledzy muszą osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak ona, toteż częstokroć zaczyna zaciekłe konflikty z własnymi dziećmi. Bywa osobą oficjalną, chce dysponować opracowaną repliką na każdą potencjalną zaczepkę, improwizacja to dla niej prawie że inne określenie błędnej postawy, więc nie jest uznaną duszą towarzystwa. Jest to człowiek cierpliwy, umie uważnie przysłuchiwać się czyimś opowieściom, konsekwencja pozwala jej dostrzec współzależności niewidoczne dla pozostałych osób i spełnia się w roli lubianego opiekuna. Jest to osobnik lękliwy, zuchwałe dokonania preferuje pozostawić innym ludziom, preferowany przez nią charakter aktywności cechuje dalekowzroczność, mimo że często potrafi świetnie realizować się w sprawach niedomagających się zbyt wielkiego kozaczenia.
Jest to osoba spokojna, pracuje z namysłem oraz bez pośpiechu, a więc cały rok po roku z największą satysfakcją trwoni na ustronnych refleksjach i denerwuje ją kooperacja z ludźmi dynamicznymi. To osobnik dalekowzroczny, to przezorny i posiadający duże aspiracje zarządca, buduje roztropne plany oraz nie polega na konceptach wykonanych w pośpiechu. Jest to człowiek flegmatyczny, trudno ją oczarować wykwintnymi frazesami, bo w szczególności lubi przydatność i wszelka rzecz musi posiadać dla niej jakiś cel. Częstokroć bywa uległa, często musi zajmować się wykonywaniem lekceważonych przez siebie czynności, gdyż częstokroć zdecydowanie nie starcza jej śmiałości i nie umie uzasadniać przed innymi swoich przekonań. Cechuje się sumiennością, to żywy przykład pioniera, jej projekty nie kryją defektów, zatem w długofalowym ujęciu zwykle wyprzedza porywczych czempionów.

Pozostałe atrybuty odpowiednio ukazujące tę jednostkę to także: gospodarny, umiarkowany, zimny, namiętny, wyrachowany, wystraszony, czuły, przebiegły, uważny, obowiązkowy, uparty, badawczy, nieuczciwy, solidny, nieustępliwy, ufny, łaskawy, wiarygodny, milczący oraz srogi.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: badacz, optyk, stylista, wizażysta, socjolog, elektronik, geograf, anestezjolog, jubiler, ortopeda, filolog i lekarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.