Panna, 13 września - Kobieta

Panna, 13 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Astrologiczna kobieta panna urodzona w dniu 13 9 to osoba metodyczna, wykonuje pracę bez nieskutecznych sprintów, potrafi się właściwie inspirować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osobnik zachowawczy, czuje niechęć do wszelkich wymyślności i reform, jej ludzie muszą myśleć tak samo jak ona, a więc często gubi się we współczesnym, życiu. Jest to jednostka oficjalna, lubi skomplikowany towarzyski ceremoniał, jest dosyć sztywna chociaż w każdym wypadku też niezwykle miła, zatem jest to doskonały animator. Bywa strachliwa, spędzenie nawałnicy na zewnątrz to dla niej naprawdę niemiłe doświadczenie, niespecjalnie polega na kiepsko zapoznanych osobach, choć częstokroć umie wspaniale realizować się w zagadnieniach niedomagających się zbytniego popisywania się. To osobnik wytrwały, potrafi osiągnąć sprawność w sprawach wymagających długookresowego treningu, często ekscytuje ją wędkowanie i częstokroć jest idealnym opiekunem. Jest to osoba szczera, jest niezmiernie ciepła względem swojego małżonka, do małżeństw odnosi się bardzo serio, lecz nierzadko w swoim oddaniu dochodzi aż do bufonerii. Jest to człowiek uczuciowy, rozwiązań problemów poszukuje w urokach i w znakach, nie wierzy racjonalnej strategii usuwania trudności, toteż jej żywot jest pełny wydarzeń i nieuładzony. Jest to osobnik drobiazgowy, widzi budowlę niczym potężny zespół niuansów i nie umie spojrzeć na sprawy z szerszej perspektywy, dlatego niestety akademickie przemyślenia potrafią być dla niej ważniejsze niż realne wynajdywanie sposobu działania.
Jest to jednostka zrównoważona, jest to urodzony funkcjonariusz, więc każdy rok po roku z największą przyjemnością spędza na odosobnionych kontemplacjach i przeważnie pracuje sumiennie, aczkolwiek we własnym tempie. To człowiek flegmatyczny, nie traci energii na kompletnie niepotrzebne rzeczy, bowiem stara się jedynie o autentycznie pożyteczne sprawy i w osobistych rozstrzygnięciach zawsze opiera się na wyrachowanych obliczeniach. Często bywa posłuszna, samodzielne podejmowanie decyzji może być dla niej niezwykle frustrujące, albowiem lęka się wdawać się w spory z innymi i zuchwałość i przemoc umieją wymusić na niej odmianę punktu widzenia. To osobnik odpowiedzialny, swoje obowiązki traktuje poważnie, zachowuje jednolity, jednakże skuteczny rytm działalności, a zatem pomimo fałszywej opieszałości na ogół wciela w życie swoje projekty. To jednostka rozważna, to ostrożny i ambitny planista, rozważa rozliczne grafiki działań oraz dąży ku bogactwu wolno, ale metodycznie.

Pozostałe cechy trafnie opisujące tego człowieka to też: namówiony, roztropny, światły, sadystyczny, ospały, przebiegły, stabilny, zadumany, poważany, oszczędny, wystraszony, przyjazny, bezbarwny, obowiązkowy, przewrażliwiony, niezawodny, wiarygodny, dziecinny, nieuczciwy, ufny, przyjacielski, podstępny, samotny, potulny, czuły, łaskawy, wyrachowany i współczujący.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: wizażysta, optyk, farmaceuta, archeolog, elektronik, terapeuta, badacz, filozof, anestezjolog, eksperymentator, myśliciel oraz geolog.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chwiszczuk Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Shane - (1964-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Dwyer Budd - (1939-1987) - polityk amerykański.
 • González Leonardo - (1980-) - kostarykański sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Maciej - (1950-) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, krytyk literacki i teatralny.
 • Kolenda-Zaleska Katarzyna - (1967-) - dziennikarka.
 • Lonstar Michał - (1948-) - muzyk country.
 • Magallón Jonny - (1981-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Malone Jena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Manicki Maciej - (1954-) - działacz związkowy, polityk.
 • Norwid Ludwik - (1818-1881) - poeta.
 • Powell Eleanor - (1912-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Sidding Alexander - (1965-) - aktor sudański.
 • Sidjak Viktor - (1943-) - rosyjski sportowiec, szermierka.
 • Smith Alan - (1962-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tinker Clarence Leonard - (1887-1942) - generał amerykański.
 • Zdrzałek Szymon - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.