Panna, 12 września - Kobieta

Panna, 12 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Kobieta panna, która przyszła na świat dnia 12 9, często bywa pedantyczna, zwraca uwagę na niezbyt istotne niuanse i przepuszcza w konsekwencji czas, dlatego niestety filozoficzne rozważania potrafią być dla niej istotniejsze niż realne szukanie rozwiązania. Jest to osobnik lękliwy, przesiedzenie deszczu pod gołym niebem to dla niej naprawdę stresujące przeżycie, ulubiony przez nią charakter aktywności znamionuje przezorność, mimo że częstokroć kompensuje to planowaniem i rozwagą. Znamionuje się cierpliwością, w minionych wiekach umiałaby być zakonnikiem kaligrafującym starych zwojach, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kumplem i wytrwałość w kroczeniu do celu często pozwala jej osiągnąć dostatek. Jest to jednostka lojalna, umie być doskonałym towarzyszem dostępnym w problemach, wierność w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą niezaprzeczalną, ale częstokroć w tej wrodzonej uprzejmości potrafi zapomnieć osobiste interesy. Jest to osoba konwencjonalna, jej postępowanie jest często szablonowe, oryginalność to dla niej nieomalże nazwa niewłaściwej postawy, a zatem nie jest wziętą duszą towarzystwa. Bywa człowiekiem emocjonalnym, wierzy tarotowi, nie ceni typowo rozumnej strategii, więc teraźniejsze otoczenie częstokroć nie podoba się jej. Cechuje się metodycznością, metodycznie prze do mety, funkcjonuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak często nie starcza jej kreatywności koniecznej w niespodziewanych wypadkach. To jednostka tradycjonalistyczna, z największym zapałem postępuje w każdym wypadku identycznie jak wcześniej, jej wspólnicy mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak ona, a więc nie znosi dookoła siebie jakichkolwiek reformatorów.
Charakteryzuje się flegmatycznością, nie osądza wyłącznie powierzchownie, gdyż wartość ma dla niej nade wszystko rzeczywista funkcjonalność i we własnych ocenach zawsze opiera się na chłodnych obliczeniach. Częstokroć bywa ustępliwa, indywidualne podejmowanie decyzji może być dla niej niezwykle frustrujące, ponieważ boi się angażować się w spory z innymi i skonfrontowana z cudzym naciskiem nie daje rady postawić na swoim. To osoba rzetelna, w ogóle nie przeciąga zadań do wykonania, jej projekty nie posiadają błędów, zatem winno się doszkalać się od niej efektywności oraz pragmatyczności. Znamionuje się opanowaniem, jest to urodzony funkcjonariusz, toteż umie odpowiednio uhonorować niespotykaną wirtuozerię i irytuje ją współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. To osobnik ostrożny, usiłuje nie odpowiadać emocjonalnie, sporządza wymyślne plany oraz nie polega na konceptach napisanych niestarannie.

Pozostałe określenia celnie charakteryzujące opisywaną jednostkę to także: oszczędny, przebiegły, uparty, namówiony, nieprzejednany, umiarkowany, sarkastyczny, roztropny, poważany, nieustępliwy, rozsądny, współczujący, czujny, podstępny, prawy, dziecinny, seksowny, ugodowy, ustatkowany, solidny, łaskawy i milczący.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: dentysta, geolog, ortopeda, chirurg, optyk, terapeuta, eksperymentator, wizażysta, archeolog oraz badacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adonis Adrian - (1954-1988) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Budzińska-Tylicka Justyna - (1867-) - lekarz, działaczka socjalistyczna i społeczna.
 • Bukała Adam - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cheung Leslie - (1956-2003) - aktor chiński.
 • Czarnecki Przemysław - (1983-) - analityk ds bezpieczeństwa, polityk.
 • Irwin Jeff - (1977-) - muzyk amerykański.
 • Lamoen Denisse Astrid Van - (1979-) - chilijska sportowiec, łucznictwo.
 • Lewandowska Cecylia - (1902-) - tłumaczka, pisarka.
 • Mackenzie Benjamin - (1978-) - aktor amerykański.
 • Maxwell Vernon - (1965-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Rozkwitalski Michał - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Schmidt Harvey - (1929-) - amerykański pisarz, autor musicali.
 • Solarz Stephen - (1940-2010) - polityk amerykański.
 • Stano Gerald - (1951-1998) - amerykański seryjny morderca.
 • Wrzaszczyk Tadeusz - (1932-2002) - inżynier, polityk.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.