Panna, 12 września - Kobieta

Panna, 12 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Kobieta panna, która przyszła na świat dnia 12 9, często bywa pedantyczna, zwraca uwagę na niezbyt istotne niuanse i przepuszcza w konsekwencji czas, dlatego niestety filozoficzne rozważania potrafią być dla niej istotniejsze niż realne szukanie rozwiązania. Jest to osobnik lękliwy, przesiedzenie deszczu pod gołym niebem to dla niej naprawdę stresujące przeżycie, ulubiony przez nią charakter aktywności znamionuje przezorność, mimo że częstokroć kompensuje to planowaniem i rozwagą. Znamionuje się cierpliwością, w minionych wiekach umiałaby być zakonnikiem kaligrafującym starych zwojach, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kumplem i wytrwałość w kroczeniu do celu często pozwala jej osiągnąć dostatek. Jest to jednostka lojalna, umie być doskonałym towarzyszem dostępnym w problemach, wierność w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą niezaprzeczalną, ale częstokroć w tej wrodzonej uprzejmości potrafi zapomnieć osobiste interesy. Jest to osoba konwencjonalna, jej postępowanie jest często szablonowe, oryginalność to dla niej nieomalże nazwa niewłaściwej postawy, a zatem nie jest wziętą duszą towarzystwa. Bywa człowiekiem emocjonalnym, wierzy tarotowi, nie ceni typowo rozumnej strategii, więc teraźniejsze otoczenie częstokroć nie podoba się jej. Cechuje się metodycznością, metodycznie prze do mety, funkcjonuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak często nie starcza jej kreatywności koniecznej w niespodziewanych wypadkach. To jednostka tradycjonalistyczna, z największym zapałem postępuje w każdym wypadku identycznie jak wcześniej, jej wspólnicy mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak ona, a więc nie znosi dookoła siebie jakichkolwiek reformatorów.
Charakteryzuje się flegmatycznością, nie osądza wyłącznie powierzchownie, gdyż wartość ma dla niej nade wszystko rzeczywista funkcjonalność i we własnych ocenach zawsze opiera się na chłodnych obliczeniach. Częstokroć bywa ustępliwa, indywidualne podejmowanie decyzji może być dla niej niezwykle frustrujące, ponieważ boi się angażować się w spory z innymi i skonfrontowana z cudzym naciskiem nie daje rady postawić na swoim. To osoba rzetelna, w ogóle nie przeciąga zadań do wykonania, jej projekty nie posiadają błędów, zatem winno się doszkalać się od niej efektywności oraz pragmatyczności. Znamionuje się opanowaniem, jest to urodzony funkcjonariusz, toteż umie odpowiednio uhonorować niespotykaną wirtuozerię i irytuje ją współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. To osobnik ostrożny, usiłuje nie odpowiadać emocjonalnie, sporządza wymyślne plany oraz nie polega na konceptach napisanych niestarannie.

Pozostałe określenia celnie charakteryzujące opisywaną jednostkę to także: oszczędny, przebiegły, uparty, namówiony, nieprzejednany, umiarkowany, sarkastyczny, roztropny, poważany, nieustępliwy, rozsądny, współczujący, czujny, podstępny, prawy, dziecinny, seksowny, ugodowy, ustatkowany, solidny, łaskawy i milczący.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: dentysta, geolog, ortopeda, chirurg, optyk, terapeuta, eksperymentator, wizażysta, archeolog oraz badacz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.