Panna, 11 września - Kobieta

Panna, 11 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Astrologiczna pani panna urodzona dnia 11 9 jest to osobnik szczery, potrafi być najlepszym towarzyszem przydatnym w zgryzotach, jest bardzo poważana przez kumpli, lecz często w tej wrodzonej grzeczności umie nie zaspokoić osobistych interesów. Lubi zachowywać się uczuciowo, pokłada ufność w tarocie, nie przepada za kulturą matematyczną, więc wszędobylska industrializacja częstokroć stanowi dla niej niezaprzeczalne utrapienie. To osoba tradycjonalistyczna, ubóstwia mieć określoną opinię w stosunku do wszelkich rzeczy, jej koledzy mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak ona, zatem często czuje się zagubiona we współczesnym, życiu. Cechuje się wytrwałością, potrafi zrealizować sprawy niezwykle zniechęcające dla innych ludzi, umie bacznie słuchać ludzkich gawęd i częstokroć bawi ją łowienie ryb. Charakteryzuje się systematycznością, potrafi rozsądnie gospodarować swoimi rezerwami, umie się odpowiednio mobilizować, jednak słabo wytrzymuje gwałtownie zmieniające się sytuacje. Często bywa skrupulatna, rozdrabnia się na detale i gubi obraz struktury, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć szybkich i odpowiednich do okoliczności aktywności. To jednostka lękliwa, pełne brawury osiągnięcia pragnie odstąpić pozostałym osobom, wybrany przez nią styl działań znamionuje przezorność, mimo że często umie rewelacyjnie sprawdzać się w zagadnieniach nienarzucających konieczności zbyt wielkiego kozaczenia. Częstokroć bywa sztywna, jej sposób bycia jest często sztampowy, improwizacja to dla niej prawie że określenie błędnego zachowania, a zatem jest to doskonały koordynator.
To osobnik flegmatyczny, nie osądza wyłącznie po wyglądzie, bo troszczy się jedynie o autentycznie użyteczne rzeczy i zawsze działa świadomie oraz przewidująco. Znamionuje się rozwagą, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, uważnie ogląda posiadane informacje i ekstrapolacje oraz nie polega na konceptach napisanych niestarannie. Cechuje się rzetelnością, zlecenie jest dla niej sprawą świętą, utrzymuje równy, aczkolwiek efektywny rytm pracy, a więc warto doszkalać się od niej pragmatyzmu i efektywności. Jest to osoba opanowana, powoli wykonuje umiłowane ceremonie, toteż potrafi zrozumieć wystudiowane rzemiosło i umie nie stracić głowy w nerwowych sytuacjach. Częstokroć bywa uległa, często musi zajmować się wykonywaniem lekceważonych przez siebie zajęć, bowiem boi się brać udział w konfliktach z innymi i przesadnie bezproblemowo ustępuje czyimś naciskom.

Inne przymioty adekwatnie ukazujące niniejszego osobnika to również: oszczędny, beznamiętny, przyjazny, nieprzejednany, sarkastyczny, melancholijny, gospodarny, słaby, ugodowy, solidny, cichy, obowiązkowy, bezbronny, roztropny, histeryczny, prawy, wytrzymały, skąpy, tajemniczy, podstępny, przewrażliwiony, gderliwy, szorstki oraz przyjacielski.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: geolog, badacz, farmaceuta, zegarmistrz, ortopeda, chirurg, lekarz i terapeuta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Finsen Niels Ryberg - (1860-1904) - lekarz duński.
 • Gibernau Sete - (1972-) - motocyklista hiszpański.
 • Imedaszwili Dawit - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalik Adam - (1933-) - prawnik, polityk.
 • Pankiewicz Eugeniusz - (1857-1898) - kompozytor, pianista.
 • Półchłopek Arkadiusz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn James - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Retlewski Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sawka Karolina - (1991-) - aktorka dziecięca.
 • Wilhelm Manuel - (1980-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Wydrzyński Maciej - (1974-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Yasgur Max - (1919-1973) - farmer amerykański.
 • Zamenhof Ludwik - (1859-1917) - poliglota, lekarz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.