Panna, 10 września - Kobieta

Panna, 10 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Panna, która urodziła się w dniu 10 9, to osobnik oficjalny, lubuje się w skomplikowanej publicznej etykiecie, nieszablonowość to dla niej prawie że pseudonim błędnego postępowania, zatem jest to kapitalny animator. Bywa emocjonalna, ufa tarotowi, nie wierzy rachunkowemu sposobowi rozwiązywania trudności, toteż wszechogarniająca industrializacja często oznacza dla niej prawdziwe utrapienie. Bywa pedantyczna, odbiera strukturę jako ogromny zbiór detali i częstokroć nie potrafi zobaczyć znaczenia sytuacji, dlatego niestety często nie potrafi podjąć szybkich i właściwych do warunków działań. To jednostka tradycjonalistyczna, ubóstwia posiadać określony punkt widzenia w stosunku do wszelkich rzeczy, jest przekonana o niezmiennej słuszności wcześniej wytworzonych stanowisk, a więc częstokroć ustawicznie trwa przy od dawna wycofanych z użycia procedurach i strategiach. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, okazuje determinację i uporządkowanie, postępuje w sposób rozumny i przemyślany, jednak umie być zbytnio sztywna w nieznanych okolicznościach. Jest to człowiek cierpliwy, w zamierzchłych wiekach potrafiłaby być skrybą piszącym antycznych tomach, często jest cudownym przewodnikiem i umie przyswoić sobie sprawność w sprawach wymagających długookresowego treningu. Bywa lękliwa, sport ekstremalny nie jest rekreacją odpowiednią dla tej osoby, jest nieśmiała w obecności nieznajomych ludzi, pomimo tego że częstokroć wyrównuje to rozsądkiem i myśleniem. Jest to osobnik szczery, towarzysze są dla niej niezwykle istotni, do małżeństw odnosi się niezmiernie serio, lecz często w tej przyrodzonej kurtuazji potrafi nie zaspokoić osobistych potrzeb.
Jest to jednostka powolna, nie szacuje jedynie po pozorach, ponieważ w każdym wypadku bierze pod uwagę zakładane korzyści i zawsze zachowuje się planowo oraz przewidująco. To osoba sumienna, swoje misje postrzega poważnie, utrzymuje monotonne, jednakże efektywne tempo aktywności, więc mimo iluzorycznej ociężałości przeważnie realizuje swoje pomysły. To człowiek rozważny, to przezorny i śmiały planista, skrupulatnie planuje najsubtelniejsze manewry i nie polega na konceptach utworzonych niestarannie. To jednostka zrównoważona, powoli wykonuje umiłowane ceremoniały, a zatem każdy żywot najchętniej przepędza na prywatnych rozmyślaniach i męczy ją współpraca z osobami dynamicznymi. Bywa człowiekiem ustępliwym, zwykle wygląda szefa i opiekuna, bowiem boi się wdawać się w konflikty z innymi i nie umie dowodzić przed innymi swoich przekonań.

Pozostałe cechy prawidłowo charakteryzujące owego osobnika to również: napięty, namiętny, snobistyczny, wyrachowany, uparty, nieszczery, mądry, nieufny, seksowny, przesądny, tajemniczy, gospodarny, badawczy, szorstki, marudny, zawzięty, przyjacielski, naiwny, dziecinny, umiarkowany, rozsądny, afektowany, nieustępliwy, nieuczciwy, ufny, łaskawy, perfekcjonistyczny, samotny, obowiązkowy oraz nerwowy.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: eksperymentator, chirurg, socjolog, laborant, naukowiec, wizażysta, lekarz, archeolog, elektronik, badacz, zegarmistrz, ortopeda i optyk.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.