Panna, 29 sierpnia - Kobieta

Panna, 29 sierpnia - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Kobieta panna urodzona w dniu 29 8 cechuje się wiernością, potrafi być najlepszym towarzyszem użytecznym w zgryzotach, do związków małżeńskich odnosi się niezwykle serio, ale często w tej wrodzonej kurtuazji umie nie zatroszczyć się o własne potrzeby. To osoba tradycjonalistyczna, uwielbia mieć spójną opinię w stosunku do wszelkich rzeczy, jej wspólnicy mają obowiązek oceniać wszystko tak samo jak ona, zatem nie toleruje dokoła siebie jakichkolwiek reformatorów. Jest to osobnik zdyscyplinowany, potrafi dociągnąć swoje projekty do korzystnego zakończenia, umie się adekwatnie mobilizować, jednak słabo wytrzymuje prędko przeistaczające się warunki. To człowiek wytrwały, częstokroć jest cudownym opiekunem, potrafi cierpliwie wyczekiwać na stosowną chwilę i radzi sobie w charakterze uznanego wychowawcy. Bywa jednostką sztywną, chce posiadać sprawdzoną odpowiedź na każdą potencjalną zaczepkę, nieszablonowość to dla niej nieomalże pseudonim błędnego postępowania, a zatem nie jest wziętą duszą towarzystwa. Często bywa emocjonalna, wyjść z trudności wypatruje w zabiegach magicznych i w horoskopach, nie przepada za rzeczywistością techniczną, toteż współczesne otoczenie częstokroć nie podoba się jej. Jest to osoba drobiazgowa, odbiera strukturę jako wielki stos niuansów i trwoni przez to czas, dlatego niestety często nie potrafi podjąć bezzwłocznych i właściwych do okoliczności działań. To osobnik bojaźliwy, śmiałe akty preferuje oddać innym ludziom, niezbyt ufa mało zapoznanym osobom, pomimo tego że częstokroć umie doskonale odnajdywać się w dziedzinach nienarzucających konieczności zbędnego kozaczenia.
Charakteryzuje się ustępliwością, zazwyczaj szuka wodza i przewodnika, bo często zasadniczo brakuje jej śmiałości i zderzona z czyjąś presją nie daje rady postawić na swoim. To jednostka spokojna, powoli odprawia umiłowane ceremonie, więc potrafi odpowiednio uhonorować wystudiowaną wirtuozerię i denerwuje ją kooperacja z ludźmi pochopnymi. Znamionuje się odpowiedzialnością, zlecenie jest dla niej sprawą nietykalną, jej koncepcje nie kryją defektów, a więc w długofalowym podejściu na ogół przewyższa narwanych wodzirejów. To osobnik powolny, nie zaprząta jej popisywanie się, ponieważ nadrzędna jest dla niej praktyczna funkcjonalność i próbuje działać wedle wyznaczonych scenariuszy. Jest to osoba przewidująca, to przezorny i posiadający duże aspiracje przywódca, z uwagą sprawdza istniejące predykcje i zapisy oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże konsekwentnie.

Pozostałe cechy prawidłowo określające przedstawianego osobnika to także: ospały, namówiony, wyrachowany, bezbronny, mądry, światły, tkliwy, gderliwy, potulny, solidny, niezawodny, cichy, sadystyczny, melancholijny, zapobiegliwy, sentymentalny, samotny, wyciszony, histeryczny, nieelastyczny, badawczy, uprzejmy, napięty i seksowny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: dentysta, eksperymentator, socjolog, farmaceuta, geolog, filolog, zegarmistrz oraz chirurg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Enyeama Vincent - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • George Muriel - (1883-) - aktor angielski.
 • Hunt James - (1947-1993) - brytyjski kierowca wyścigowy.
 • Illona - (1974-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Léo - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Morris Mark - (1956-) - choreograf amerykański.
 • Papamichael Dimitris - (1934-2004) - grecki aktor, reżyser.
 • Rowand Aaron - (1977-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Rzepczynski Marc - (1985-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Shealy Ryan - (1979-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Stodola Kornel - (1866-1946) - taternik słowacki.
 • Sturges Preston - (1898-1959) - amerykański reżyser filmowy, scenarzysta.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.