Panna, 29 sierpnia - Kobieta

Panna, 29 sierpnia - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Kobieta panna urodzona w dniu 29 8 cechuje się wiernością, potrafi być najlepszym towarzyszem użytecznym w zgryzotach, do związków małżeńskich odnosi się niezwykle serio, ale często w tej wrodzonej kurtuazji umie nie zatroszczyć się o własne potrzeby. To osoba tradycjonalistyczna, uwielbia mieć spójną opinię w stosunku do wszelkich rzeczy, jej wspólnicy mają obowiązek oceniać wszystko tak samo jak ona, zatem nie toleruje dokoła siebie jakichkolwiek reformatorów. Jest to osobnik zdyscyplinowany, potrafi dociągnąć swoje projekty do korzystnego zakończenia, umie się adekwatnie mobilizować, jednak słabo wytrzymuje prędko przeistaczające się warunki. To człowiek wytrwały, częstokroć jest cudownym opiekunem, potrafi cierpliwie wyczekiwać na stosowną chwilę i radzi sobie w charakterze uznanego wychowawcy. Bywa jednostką sztywną, chce posiadać sprawdzoną odpowiedź na każdą potencjalną zaczepkę, nieszablonowość to dla niej nieomalże pseudonim błędnego postępowania, a zatem nie jest wziętą duszą towarzystwa. Często bywa emocjonalna, wyjść z trudności wypatruje w zabiegach magicznych i w horoskopach, nie przepada za rzeczywistością techniczną, toteż współczesne otoczenie częstokroć nie podoba się jej. Jest to osoba drobiazgowa, odbiera strukturę jako wielki stos niuansów i trwoni przez to czas, dlatego niestety często nie potrafi podjąć bezzwłocznych i właściwych do okoliczności działań. To osobnik bojaźliwy, śmiałe akty preferuje oddać innym ludziom, niezbyt ufa mało zapoznanym osobom, pomimo tego że częstokroć umie doskonale odnajdywać się w dziedzinach nienarzucających konieczności zbędnego kozaczenia.
Charakteryzuje się ustępliwością, zazwyczaj szuka wodza i przewodnika, bo często zasadniczo brakuje jej śmiałości i zderzona z czyjąś presją nie daje rady postawić na swoim. To jednostka spokojna, powoli odprawia umiłowane ceremonie, więc potrafi odpowiednio uhonorować wystudiowaną wirtuozerię i denerwuje ją kooperacja z ludźmi pochopnymi. Znamionuje się odpowiedzialnością, zlecenie jest dla niej sprawą nietykalną, jej koncepcje nie kryją defektów, a więc w długofalowym podejściu na ogół przewyższa narwanych wodzirejów. To osobnik powolny, nie zaprząta jej popisywanie się, ponieważ nadrzędna jest dla niej praktyczna funkcjonalność i próbuje działać wedle wyznaczonych scenariuszy. Jest to osoba przewidująca, to przezorny i posiadający duże aspiracje przywódca, z uwagą sprawdza istniejące predykcje i zapisy oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże konsekwentnie.

Pozostałe cechy prawidłowo określające przedstawianego osobnika to także: ospały, namówiony, wyrachowany, bezbronny, mądry, światły, tkliwy, gderliwy, potulny, solidny, niezawodny, cichy, sadystyczny, melancholijny, zapobiegliwy, sentymentalny, samotny, wyciszony, histeryczny, nieelastyczny, badawczy, uprzejmy, napięty i seksowny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: dentysta, eksperymentator, socjolog, farmaceuta, geolog, filolog, zegarmistrz oraz chirurg.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.