Panna, 27 sierpnia - Kobieta

Panna, 27 sierpnia - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Kobieta panna urodzona dnia 27 8 to jednostka konserwatywna, uwielbia posiadać wyraziste stanowisko w stosunku do wszelkich spraw, na każdą innowację zerka bez entuzjazmu i sceptycznie, a więc częstokroć niezmiennie obstaje przy już dawno przestarzałych strategiach i rozwiązaniach. Jest to człowiek formalny, kocha skomplikowany społeczny ceremoniał, improwizacja to dla niej prawie synonim nieodpowiedniego zachowania, więc nie bywa wziętym społecznikiem. To osobnik metodyczny, metodycznie zmierza do finału, potrafi się dobrze inspirować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach. Jest to osoba drobiazgowa, zwraca uwagę na mało znaczące detale i częstokroć nie umie zauważyć znaczenia problemu, dlatego niestety multiplikację pytań często uważa za bardziej znaczącą od szukania odpowiedzi. Częstokroć bywa strachliwa, nie znosi znajdowania się w mroku, jest lękliwa w towarzystwie innych ludzi, pomimo tego że często jednakowoż stara się stawiać czoła tym cechom swojego usposobienia. Jest to osobnik wytrwały, umie wnikliwie przysłuchiwać się ludzkim zwierzeniom, spełnia się w roli lubianego wychowawcy i potrafi nabyć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego treningu. To jednostka szczera, jest niezmiernie opiekuńcza względem własnego współtowarzysza, jest bardzo chwalona przez kumpli, jednakże niejednokrotnie w swojej uczciwości dosięga aż do sztuczności. Częstokroć bywa empatyczna, pokłada ufność w cudotwórstwie, wzory i obliczenia zniechęcają ją, a zatem jej życie jest gwałtowne i nieprzewidywalne.
Jest to osobnik słowny, zadanie jest dla niej rzeczą niepodważalną, jej projekty nie mają dziur, zatem mimo złudnej ociężałości z reguły realizuje swoje pomysły. Bywa osobą ustępliwą, przeważnie poszukuje opiekuna i wodza, albowiem lęka się uczestniczyć w sporach z innymi i nie umie udowadniać przed innymi swoich przekonań. Znamionuje się ostrożnością, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, analizuje rozmaite harmonogramy wydarzeń oraz dąży ku dostatkowi mozolnie, lecz systematycznie. Lubi zachowywać się powolnie, nie interesuje się pozorami, ponieważ w największym stopniu ceni użyteczność i w każdym wypadku działa z rozmysłem oraz przewidująco. To jednostka spokojna, nie nudzi jej obowiązkowe realizowanie powtarzalnych zleceń, toteż niezwykle nie cierpi być rozliczana z terminów i zazwyczaj wykonuje pracę rzetelnie, ale we własnym rytmie.

Pozostałe atrybuty adekwatnie odzwierciedlające opisywanego człowieka to też: szorstki, wielkoduszny, płochliwy, naiwny, czujny, fanatyczny, cichy, gospodarny, łaskawy, zawzięty, gorliwy, uprzejmy, nieprzejednany, nieufny, samotny, buntowniczy, litościwy, przebiegły, bezbarwny, umiarkowany, zapobiegliwy, ograniczony, nerwowy, stabilny, potulny, namówiony, współczujący oraz tkliwy.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: stylista, mechanik, naukowiec, chirurg, optyk, dentysta, badacz, wizażysta, filolog, jubiler i ortopeda.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arthuro - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bosch Carl - (1874-1940) - niemiecki chemik, technolog.
 • Corday Charlotte - (1768-) - żyrondystka francuska, przeciwniczka rządów terroru.
 • Dohnal Jakub - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dyduch Marek - (1957-) - polityk.
 • Hamlin Hannibal - (1809-1891) - amerykański polityk, wiceprezydent USA 1861-1865.
 • Love Isis - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mrożek Aleksander - (1950-) - muzyk.
 • Obidile Emeka - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page Harrison - (1941-) - aktor amerykański.
 • Robin Martial - (1977-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Sands Tommy - (1937-) - amerykański aktor, piosenkarz.
 • Starr Aiden - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Stormare Peter - (1953-) - aktor szwedzki.
 • Trump Kelly - (1970-) - niemiecka aktorka w filmach erotycznych.
 • Udebuluzor Cornelius - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.