Lwica, 09 sierpnia - Kobieta

Lwica, 09 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica, która urodziła się w dniu 9 8, to osobnik otwarty, jest uznawana w ekipie, nie cierpi owijać w bawełnę, jednakże jednocześnie nie umie być taktowna. Bywa samolubna, nie zaprząta jej rozwijanie twórczych relacji ze znajomymi i wszelkie wydarzenia powinny kręcić się wkoło jej persony. To człowiek szczery, jest odpowiedzialnym i słownym podwładnym, stara się zachowywać się stosownie do swoich poglądów, lecz jej immanentny legalizm potrafi rodzić paroksyzmy niechęci. Jest to osoba ekstrawertyczna, jest naturalną duszą towarzystwa, jej zwykłe poruszenia zdają się być ekstrawaganckim występem, jednak częstokroć niestety nie umie zamilczeć w sposobnym momencie. Jest to jednostka przedsiębiorcza, wyzwania przezwycięża odważnie i nie lęka się roboty. Jest to osobnik wścibski, pragnie czerpać wiedzę o nowych dziedzinach, a więc chętnie szwenda się po całym globie oraz osiąga doskonałe wyniki w ulubionych przedmiotach. To człowiek zorganizowany, metodycznie podąża do celu, problemy nie potrafią szybko jej zniechęcić, jednak marnie daje sobie radę z gwałtownie przeistaczającymi się okolicznościami. To jednostka autokratyczna, działa niczym wandal i odwoływanie się do jej rozsądku często nie sprawdza się, więc umie prowokować rewolty wśród swoich pracowników. Częstokroć bywa wojownicza, uwielbia brawurę, jest okropna względem przeciwników i nie znosi nawet drobnych komplikacji.
Charakteryzuje się męstwem, niezmiernie rzadko obawia się nieznanych trudności, albowiem dobrze radzi sobie w niezrozumiałych warunkach i przejawia opanowanie nie patrząc na okoliczności. Jest to osoba zaradna, postanowienia podejmuje na kanwie osobistych rozważań, toteż bezsensem jest uważanie, że będzie miała uznanie dla twoich nakazów i ograniczeń. Bywa osobnikiem nietolerancyjnym, jest absolutnie przeświadczona o własnej wspaniałości, na całej całej planecie jedynie ona postrzega sprawy prawidłowo, zatem potrafi porozumieć się tylko z pokrewnym do niej radykałem. Cechuje się kompromisowością, posiada bardzo uważny i wielostronny umysł i bawi ją różnorakość życia i kolegów, a zatem nie toleruje u kumpli wyłącznie braku poszanowania innych. Jest to człowiek impulsywny, przedstawia sobą żywe świadectwo, iż nieustanna, odrobinę stuknięta jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś sposób na egzystencję i często nasze emocjonalne działania wykazują największą sprawność. Znamionuje się stanowczością, prze do finału bez bezsensownych rozterek, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie unika inicjowania sporów. Jest to jednostka bystra, znudzona obserwowaniem cudzej niezdarności woli częstokroć przeprowadzić coś w pojedynkę, każdy problem chce rozsupłać błyskawicznie i męczy ją przymus czekania na czyjeś decyzje. To osoba optymistyczna, zawsze spogląda z odwagą w nadchodzący czas, ubóstwia przyswajać wiedzę o oryginalnych zagadnieniach, dlatego nie traci pogody ducha nawet w trudnych sytuacjach.

Pozostałe atrybuty kapitalnie opisujące przedstawianą jednostkę to także: gniewny, asertywny, natrętny, zgryźliwy, wyzwolony, wyemancypowany, ordynarny, miły, wytrzymały, antypatyczny, tajemniczy, rozhisteryzowany, litościwy, rozkojarzony, awanturniczy, zblazowany, przyjacielski, pociągający, przebiegły, powabny, bezlitosny, wygodnicki, niegrzeczny, rozmowny, destrukcyjny, nieokiełznany, rzutki oraz zwycięski.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: naczelnik, zarządca, ekonomista, tłumacz, administrator, antykwariusz, programista, webmaster, logistyk, inżynier, urzędnik, menedżer, prezes i sędzia.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.