Lwica, 08 sierpnia - Kobieta

Lwica, 08 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica urodzona w dniu 8 8 to osobnik autokratyczny, chce zdobyć cały świat i czyjś opór nie ma dla niej znaczenia, więc umie prowokować protesty śród swoich pracowników. Jest to człowiek energiczny, przeszkody pokonuje przebojowo, uwielbia powoływać do życia awangardowe projekty i bardzo dobrze znosi niespokojną pracę. Znamionuje się agresywnością, ziszcza wariackie marzenia, nie znosi niespodziewanych ograniczeń i ubóstwia współzawodniczyć. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezsensownych zrywów, działa w sposób przemyślany i zamierzony, jednak potrafi być przesadnie formalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Charakteryzuje się wiernością, jest bardzo troskliwa wobec własnej drugiej połowy, jest niezmiernie szanowana przez wspólników, aczkolwiek jej przyrodzony legalizm umie powodować paroksyzmy niechęci. To osoba wścibska, wypełnia ją głód wiedzy, a więc w każdym wypadku próbuje spojrzeć za widnokrąg oraz często para się egzotycznymi hobby. To jednostka bezpośrednia, jej otwartość przynosi jej sympatię, niezwykle ceni uczciwość, lecz na nieszczęście, chwilami wyraża się nazbyt otwarcie. Bywa człowiekiem egocentrycznym, opornie przekazuje coś innym osobom, ludzie wokoło mają obowiązek zajmować się jej dobrostanem i do swoich kumpli posiada podejście zupełnie przedmiotowe. Bywa osobnikiem błyskotliwym, jest gejzerem rozmaitych planów, przechowuje w duchu nieograniczoną ilość historii, ale częstokroć pragnie wypowiadać osądy niezbyt roztropne.
To osoba gwałtowna, uwielbia dostrzegać przed sobą precyzyjnie wyznaczone cele i natychmiast oswaja się do oczekiwań okoliczności. Jest to jednostka stanowcza, wspaniale rozumie swoje potrzeby, chętnie rywalizuje z innymi oraz nie daje się zbić z pantałyku. Jest to osobnik śmiały, niezmiernie rzadko lęka się nietypowych wyzwań, albowiem stara się nie krążyć myślami dookoła lęku i ubóstwia żyć dynamicznie. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, walczy z każdym sądzącym w inny sposób, jej partnerzy muszą myśleć tak samo jak ona, zatem potrafi porozmawiać wyłącznie z porównywalnym do niej fanatykiem. Cechuje się optymizmem, wyczekuje od losu zaskakujących, fascynujących doznań, pragnie dokształcać się w nowych dziedzinach, a zatem wyśmienicie spełnia się w zadaniach wypełnionych ryzykiem. Jest to człowiek kompromisowy, umie kolegować się z osobami o wielce różnych przekonaniach i nie interesuje jej nakłanianie towarzyszy do swoich poglądów, dlatego usiłuje wystrzegać się zaślepionych maniaków zaaferowanych rozgłaszaniem najwspanialszych dogmatów. To jednostka porywcza, staranniejsze obserwowanie jej prowadzi do przeświadczenia, że na pierwszy rzut oka niezorganizowane działania też potrafią gwarantować rezultaty i nie trzeba nadto przedobrzać z bezustanną samodyscypliną. To osobnik niezależny, naprawdę kocha nieskrępowaną niezależność wyboru, toteż nonsensem jest zakładanie, iż usłucha zaordynowanych jej nakazów.

Pozostałe cechy właściwie obrazujące tę osobę to również: sprytny, tyrański, narwany, groźny, wpływowy, kochliwy, apodyktyczny, chciwy, snobistyczny, rozkojarzony, ostry, bezlitosny, niegrzeczny, przyjacielski, pociągający, nieugięty, grubiański, gorliwy, namiętny, antypatyczny, lubiany, ambitny, pyszałkowaty, gniewny, zrzędliwy, destrukcyjny, przyjazny oraz miły.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: zarządca, sędzia, naczelnik, kierownik, administrator, menedżer, redaktor, logistyk i prezes.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.