Lwica, 22 sierpnia - Kobieta

Lwica, 22 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalna kobieta lew urodzona dnia 22 8 jest to człowiek kłótliwy, chce osiągnąć wygraną nawet po trupach, realizuje ryzykowne przedsięwzięcia i zachowuje się nonszalancko. Jest to osobnik szczery, częstokroć jest niezwykle ujmująca, szczerość to jej najtrafniejszy przydomek, aczkolwiek przy tym nie umie być taktowna. Bywa osobą błyskotliwą, jest pierwszym artystą każdego balu, uwielbia oczarowywać swoich obserwatorów, ale często pragnie artykułować osądy mało rozumne. Jest to jednostka wierna, potrafi być najlepszym przyjacielem dostępnym w kłopotach, jest bardzo ceniona przez wspólników, jednakże częstokroć w tej wrodzonej grzeczności umie zapomnieć osobiste interesy. To człowiek konsekwentny, okazuje siłę charakteru i cierpliwość, przeciwności nie potrafią prędko jej zrazić, jednak umie być nadto formalna w nietypowych okolicznościach. Jest to osoba ciekawska, chce zrozumieć każde zagadnienie, a więc na zawsze zostaje w niej dziecinna zdolność do dziwienia się życiu oraz często para się tajemniczymi zainteresowaniami. Lubi zachowywać się egoistycznie, wyłącznie jej własne zmartwienia są znaczące, nie baczy na potrzeby pozostałych ludzi i do swoich kolegów posiada podejście całkowicie egoistyczne. Częstokroć bywa apodyktyczna, czuje się osobą fachową w dowolnej sprawie i nie martwi się ocenianiem swojego postępowania, zatem często natyka się na cichy bunt wobec swoich aktywności. Jest to jednostka aktywna, bardzo dobrze wytrzymuje stresującą mordęgę, nie potrafi siąść w jednym miejscu i inspiruje współpracowników swoją bezgraniczną witalnością.
Jest to osobnik tolerancyjny, nie kłopoczą inne upodobania i raduje ją urozmaicenie otoczenia i wspólników, więc jest aktywistą prospołecznym zabiegającym o równość osób marginalizowanych. Jest to człowiek pobudliwy, staranniejsze obserwowanie jej prowadzi do mniemania, że permanentna, odrobinkę stuknięta prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i należy sobie zezwolić na niepohamowane przeżywanie bodźców i manifestowanie się. Jest to jednostka bystra, drażnią ją powikłane sytuacje narzucające konieczność wszechstronnej oceny i momentalnie dopasowuje się do oczekiwań sytuacji. Jest to osoba samodzielna, unika realizowania czyichś zarządzeń, dlatego zawiedzie cię zakładanie, iż podporządkuje się przedstawionym jej dyspozycjom. To jednostka radosna, wyczekuje od świata kolejnych, niesamowitych przeżyć, popełnione błędy ocenia jako skarbnicę użytecznej nauki, toteż wspaniale spełnia się w zadaniach obciążonych ryzykiem. Jest to człowiek odważny, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona nieprzewidzianymi trudnościami, bowiem dąży do tego, by nie krążyć myślami dookoła strachu i ubóstwia pracować w biegu. Znamionuje się zdecydowaniem, podąża do celu bez niepotrzebnych wątpliwości, nie odczuwa niechęci przed demolowaniem istniejącego ładu oraz nie porzuca ucieleśniania dalekowzrocznych inicjatyw dla krótkotrwałego i iluzorycznego udogodnienia. Charakteryzuje się ksenofobią, irytują ją osoby o odrębnych opiniach, na całym całym globie jedynie ona postrzega rzeczy należycie, a zatem częstokroć toczy waśnie ze znajomymi.

Pozostałe określenia adekwatnie odzwierciedlające niniejszą jednostkę to także: uprzejmy, gorliwy, groźny, podejrzliwy, uparty, miły, ofiarny, ambitny, natarczywy, rozmowny, tępy, ostry, uśmiechnięty, sprytny, gadatliwy, krytykancki, zwycięski, ordynarny, namiętny, apodyktyczny, kochliwy, nietaktowny i zrzędliwy.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: sędzia, spedytor, redaktor, dyrektor, logistyk, tłumacz, ekonomista, naczelnik, informatyk oraz inżynier.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.