Lwica, 02 sierpnia - Kobieta

Lwica, 02 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica urodzona dnia 2 8 bywa osobnikiem błyskotliwym, jest centralną gwiazdą wszelkiego bankietu, jej banalne ruchy pobrzmiewają wyrafinowany występ, jednak często pragnie wygłaszać sądy mało powściągliwe. Jest to jednostka wierna, jest niezmiernie ciepła względem swojego małżonka, usiłuje zachowywać się stosownie do swoich przekonań, lecz częstokroć w tej naturalnej grzeczności umie nie zatroszczyć się o własne interesy. To człowiek dociekliwy, chce poznać każdą możliwą rzecz, więc zawsze próbuje rzucić okiem za horyzont oraz sprawdza się w zajęciach związanych ze wścibskością. Znamionuje się metodycznością, potrafi umiejętnie dysponować swoimi zasobami, postępuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. To osoba szczera, łatwo zawiązuje przyjaźnie, nie ukrywa własnych emocji, jednakże dyplomacja nie jest jej silną stroną. Częstokroć bywa napastliwa, dąży do sukcesu dowolnym kosztem i wydaje się prawdziwym wojownikiem. To osobnik aktywny, jest niezwykle produktywna w pracy i lubi powoływać do życia awangardowe projekty. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, do zamierzeń umie podążać chociażby przez cudzą szkodę, ludzie wokół muszą dbać o jej dobrostan i z ociąganiem darowuje coś innym osobom. Często bywa władcza, działa niczym awanturnik i czyjś sprzeciw nie posiada dla niej wagi, toteż częstokroć ma do czynienia z cichym nieposłuszeństwem w stosunku do swoich działań.
To jednostka dzielna, bardzo rzadko lęka się nieprzewidzianych wyzwań, albowiem dobrze spełnia się w skomplikowanych warunkach i okazuje pokaźne opanowanie. Bywa nietolerancyjna, żąda drobiazgowego realizowania swoich instrukcji, dowolną niezgodność punktu widzenia uważa za atak, zatem potrafi porozumieć się jedynie z pokrewnym do niej pomyleńcem. Jest to osobnik zdecydowany, w urzeczywistnieniu własnych celów umie być niezmiernie metodyczna, nierzadko kompletnie bezwzględna, ochoczo urzeczywistnia ogromne rewolucje i reformy oraz nie pozwala się skonfundować. Charakteryzuje się optymizmem, w każdym wypadku popatruje z odwagą przed siebie, ubóstwia przyswajać wiedzę o oryginalnych sprawach, a więc chętnie zajmuje się badaniem niezbadanych uprzednio rejonów. Cechuje się kompromisowością, dysponuje bardzo baczną i wielostronną umysłowością i raduje ją różność życia i kolegów, a zatem jest aktywistą charytatywnym dopominającym się o swobodę ludzi wykluczonych. To osoba pobudliwa, przedstawia sobą żywe świadectwo, że bezustanna, odrobinę szaleńcza improwizacja też może stanowić jakiś plan na egzystencję i nie winno się przesadnie przeginać z nieprzerwaną samodyscypliną. To jednostka szybka, natychmiast przystosowuje się do potrzeb sytuacji i lubi dostrzegać przed sobą precyzyjnie wytyczone kierunki. To człowiek niezależny, nie lubi jakichkolwiek barier i regulaminów, dlatego szaleństwem jest uważanie, iż posłucha kogoś bez starcia.

Pozostałe atrybuty poprawnie określające opisywaną osobę to także: zwariowany, pusty, groźny, kochliwy, dogmatyczny, ufny, tępy, uśmiechnięty, rozhisteryzowany, przyjacielski, surowy, antypatyczny, bezlitosny, zadufany, okropny, lubieżny, ofiarny, waleczny, wyemancypowany, przesądny, ordynarny oraz entuzjastyczny.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: redaktor, administrator, antykwariusz, zarządca, dyrektor, webmaster, naczelnik, programista, tłumacz, spedytor, inżynier i logistyk.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.