Lwica, 19 sierpnia - Kobieta

Lwica, 19 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica urodzona w dniu 19 8 jest to osoba aktywna, otwiera równocześnie różnorodne sprawy i promieniuje wewnętrznym żarem. To jednostka ciekawa, lubi przyswajać wiedzę o nowych zagadnieniach, dlatego w każdym wypadku usiłuje zajrzeć za kraniec rzeczywistości oraz jest odpowiednia na znakomitego odkrywcę. Bywa egocentryczna, ludzie dokoła mają obowiązek dbać o jej dobrostan i cechuje ją brak uczuciowości. To osobnik zdyscyplinowany, mozoli się bez nieskutecznych zrywów, umie się dobrze inspirować, jednak często nie wystarcza jej błyskotliwości potrzebnej w nagłych sytuacjach. Jest to jednostka szczera, potrafi błyskawicznie stać się kolegą, nienawidzi krążyć dookoła tematu, jednakże na nieszczęście, czasem przemawia przesadnie bezpośrednio. Częstokroć bywa kłótliwa, urzeczywistnia niespotykane zamierzenia, gwałtownie rzuca się na pojawiające się przed sobą przeszkody i działa porywczo. Jest to osoba lojalna, umie być prawdziwym towarzyszem pomocnym w zgryzotach, jest niezwykle chwalona przez współpracowników, aczkolwiek jej wrodzony legalizm potrafi rodzić paroksyzmy awersji. To osobnik apodyktyczny, uznaje się za człowieka fachowego w każdej dziedzinie i często nie posiada wiedzy o społecznej percepcji swojej postaci, więc częstokroć przeobraża się w osamotnionego i niepopularnego szefa. To jednostka towarzyska, ubóstwia obcować z przyjaciołami, uwielbia urzekać swoich widzów, ale często niestety nie umie zamilknąć w sposobnym czasie.
Charakteryzuje się odwagą, potrafi urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, ponieważ rewelacyjnie spełnia się w zagmatwanych warunkach i wszelkie przeciwności zwykle nie zatrważają jej. Jest to osoba kompromisowa, umie kumplować z ludźmi o wybitnie odmiennych poglądach i łatwo modyfikuje istniejące przekonania w kontakcie z nowopoznanymi doświadczeniami, toteż dokłada starań, by unikać narwanych maniaków zaabsorbowanych wygłaszaniem jedynie słusznych idei. Lubi zachowywać się stanowczo, zazwyczaj żyje żywiołowo i dynamicznie, gdy trzeba, śmiało i rzeczowo dowodzi swoich sądów oraz nie rezygnuje z ucieleśniania długookresowych inicjatyw dla doraźnej i złudnej wygody. Częstokroć bywa ksenofobiczna, jest wielce przekonana o własnej nieomylności, jej wspólnicy muszą osądzać rzeczywistość dokładnie jak ona, zatem potrafi znaleźć porozumienie wyłącznie z porównywalnym do niej radykałem. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, stanowi żywy dowód, że egzystencja pod presją harmonogramu nie jest najtrafniejszą decyzją i często nasze naturalne odruchy wykazują największą skuteczność. Cechuje się samodzielnością, postanowienia podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, iż ustąpi komuś bez walki. Jest to osobnik radosny, zawsze zerka z nadzieją przed siebie, pragnie uczyć się nieznanych spraw, a zatem świetnie sprawdza się w zadaniach wypełnionych zagrożeniem. To człowiek gwałtowny, pokazuje właściwy kurs bardziej opieszałym od siebie i od razu przystosowuje się do oczekiwań okoliczności.

Inne cechy trafnie wyrażające wspomnianą jednostkę to również: uparty, despotyczny, tyrański, bezpruderyjny, natrętny, grubiański, indywidualistyczny, natarczywy, oszczędny, niepohamowany, podejrzliwy, bezlitosny, rozrzutny, tępy, zadufany, charyzmatyczny, uśmiechnięty, zapalczywy, bezkompromisowy oraz niezawodny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: urzędnik, inżynier, ekonomista, prezes, redaktor, logistyk, informatyk, kierownik, programista i tłumacz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.